Roditelj Portal – Trudnoća, beba, roditelj Forumi OSTALO Ženski kutak u koliko godina ste rodile dete?

Ova tema sadrži 322 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  katarina 8 godine, 5 meseci ranije.

Gledanje 16 članaka - 16 do 30 (od 323 ukupno)

u koliko godina ste rodile dete?

• Nina
    Član
    Nina

Ja sam rodila sa 26,5.

jeca21
    Član
    jeca21

Ja sam rodila sina u 34. godini i kada sam ga vodila na jednu od redovnih kontrola, jedna majka me je upitala ‘pa, kako je to roditi sa 34’ … ja sam se nasmejala i odgovorila ‘isto kao i sa 24’ … Naravno da nije isto roditi dete u 34. i 24. godin i fizickom, a u psihickom smislu. Medjutim, mislim da to sve zavisi od same osobe. Ja sam se tokom citave trudnoce osecala odlicno i doslo mi je da vristim, svaki put kada su mi ljudi davali dobronamerne (?) savete, da nisam bolesna, vec samo u drugom stanju ;-). Radila sam do 10-tak dana pre porodjaja i tada ne bih prestala da nije bila velika poledica i tesko i za voznju i za kretnju. Moguce je da u ovim godinama (uskoro punih 35) imam manje tolerancije i strpljenja za dete nego sa 25, ali i to je veliko pitanje … U svakom slucaju ne zelim da razmisljam da li sam trebala da radjam sa manje godina.

kalet
    Član
    kalet

Ja opet ponavljam, treba postati majka onda kada si spremna na to. Verovatno da zene sa manje godina imaju vise strpljenja i sve lakse podnose. Ali, ja na primer odgajanje i vaspitanje deteta dozivljavam bas onako kako sam ja zelela. Svako najbolje zna sta mu je ciniti i kada.

Manana
    Član
    Manana

Imala sam 23 kad se moje srculence rodilo…Mislim da mi je to taman. :HAG:

Standzi
    Član
    Standzi

I JA SAM RODILA SA 23 KAO TI MANANA… HTELA SAM DETE BAS TADA… SA DECKOM (SADASNJIM MUZEM)SAM BILA 5 GODINA U VEZI PA NAM JE VEC „BILO VREME“…ZNAM DA SAM URADILA PRAVU STVAR…BAR IMAM DOSTA VREMENA DA RODIM JOS BRDO DECE :HAG:

Standzi
    Član
    Standzi

Iva&Lule
    Član
    Iva&Lule

hehehehe blago vama vi sve rodile a mene to tek ceka imacu 22 godine kada se budem porodila a to je za sest ipo meseci.

Manana
    Član
    Manana

😛 Samo polako Ivana i uzivaj…dok jos mozes!I :spavam: Jer posle ce ti stalno biti :zevam: a ne mozes posteno! :caos:

princess
    Član
    princess

Prvo sam rodila sa 18 a drugo sa 22 i mislim da je to to!Nisam pogresila,RASTEMO SKUPA!!! :blabla:

mamaLi
    Član
    mamaLi

27.5
    uvek je pravo vreme…

ummi-emina

ja sam rodila sa 25,i mislim da je to pravo vreme,bar je meni tako bilo,no nismo sve iste.

Manana
    Član
    Manana

Pravo je vreme kad se sloze svi moguci uslovi…psihicki i fizicki!Nema odredjene starosti za to! ;]

IrenaV
    Član
    IrenaV

Ja sam svog prvenca rodila u 29….a za drugo cemo videti,nikad nije kasno

Amara
    Član
    Amara

u 25,pa u 26 i trece ce biti ako Bog da u 29.

krisstina
    Član
    krisstina

Ja sa 28

Gledanje 16 članaka - 16 do 30 (od 323 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.