Roditelj Portal – Trudnoća, beba, roditelj Forumi OSTALO Ženski kutak u koliko godina ste rodile dete?

Ova tema sadrži 322 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  katarina 8 godine, 5 meseci ranije.

Gledanje 286 članaka - 286 do 300 (od 323 ukupno)

u koliko godina ste rodile dete?

• MilicaCale

29, upravo napunila

nensy
    Član
    nensy

29 napunila 14 dana posle porodjaja.

Lekii
    Član
    Lekii

29 i tri meseca

T3
    Član
    T3

ninu sam rodila u 21 godini ,i cetiri dana pre svog 22 rodjendana
    nikolu sa punih 24.
    a sad trece cu sa 28.

Blue
    Član
    Blue

21 i 3 meseca

Coka78
    Član
    Coka78

Ajojjj, sve mlade mame !!! Ja sam Teku rodila sa 30, a ipak sam bila jedna od najmladjih porodilja u gradskoj bolnici u tom trenutku 🙂

šestica
    Član
    šestica

27,5 godina

Danijela&Jovana

37 godina i 3 meseca. Neke moje drugarice vec imaju i unucice…

hippeia
    Član
    hippeia

Coka78 – 11/3/2010 22:39

Ajojjj, sve mlade mame !!! Ja sam Teku rodila sa 30, a ipak sam bila jedna od najmladjih porodilja u gradskoj bolnici u tom trenutku 🙂

joooj da! Ja sam Kseniju rodila sa 28 i isto bila jedna od najmladjih u porodilistu…Petra sam rodila s 32 i opet ih je bilo starijih koliko hoces, a prvo im dijete…starosna se granica dosta pomjerila…

srecna mama

jEdan dan pre svog 29 rodjendana.Ujutro dosla babica i cestitala mi rodjenje deteta i 29 rodjendan.Bila sam negde u sredini, bilo je i mladjih i starijih na baby friendly odeljenju u KBC Zvezdara.

lillyblue
    Član
    lillyblue

Ja sam u 29 rodila Vuka, i ipak sam bila medju starijim u prorodilistu tih dana. Sve te zenice koje sam gledala kako dolaze i odlaze su mi se cinile mladjim od mene.

Zhunga
    Član
    Zhunga

Au, sve mlade mame, ja sam Katarinu sa 35
    8)
    Danijela, kakvi unucici, zezas, pa onda su sve generacije trebale sa 17 god da zatrudne

anita75love
    Učesnik
    anita75love

Iliju sa 32, ovog mog junaka ili junkinju ću sa 35.
    :love:

dunja26
    Član
    dunja26

rodila sam sa 26 i nadam se da cu jos jedno do 30te da rodim i to je to sto se mene tice hihihihi

kriki25
    Član
    kriki25

Prvo dete sa 26, drugo je na putu, bice kad napunim 27. 🙂

Gledanje 286 članaka - 286 do 300 (od 323 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.