Roditelj Portal – Trudnoća, beba, roditelj Forumi OSTALO Ženski kutak u koliko godina ste rodile dete?

Ova tema sadrži 322 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  katarina 8 godine, 5 meseci ranije.

Gledanje 31 članaka - 31 do 45 (od 323 ukupno)

u koliko godina ste rodile dete?

• Sandra K.
    Član
    Sandra K.

Moja beba dolazi u februaru iduće godine i imam 23 godine. Mislim da nisam ni uranila ni požurila s obzirom da sam i studirala i da imam posao (hvala Bogu).
    U svakom slućaju meni je neopisivo drago jer mi samo još ovo treba da budem potpuna.

crnokosa
    Član
    crnokosa

Prvo sa 25 a drugo ako Bog da sa 28.

njanja
    Član
    njanja

Prvo rodila s 24, drugo ce biti s 26 (kad ovako napisem, pomislio bi covek da je malo veca razlika, a bice svega 20 meseci)

Sneki
    Član
    Sneki

Prvo u 32, a drugo 1.5 g posle tj. u 34. Izgleda da sam ja ovde najstarija.

Sneki
    Član
    Sneki

Draga Amara,
    Divim ti se. Kako sve postizes?

Iva&Lule
    Član
    Iva&Lule

ha i ja cu kao Amara ja volim decu i ako Bog da zelim da budem mama troje cetvoro dece

Standzi
    Član
    Standzi

takodje volim decu!!imam neke komsije italijane,koji imaju po 45 godina,nemaju dece,i ne zele da imajuhttp://www.cheesebuerger.de/images/smilie/konfus/a080.gifkazu kako im je tako lepo,idu gde hoce,rade sta hoce,nemaju troskova toliko a ja se sva najezimhttp://www.cheesebuerger.de/images/smilie/konfus/a010.gifne mogu da poverujem,dobro svako zivi svoj zivot,ali ne bih mogla zamisliti da ostarim bez dece i unuka :anene: :buljavko: srecna sam kad pomislim da idemo zajedno na letovanje…da ih vodim u vrtic… :HAG: ma ja cu prvo da izradjam decu pa onda da se posvetim mojoj dijeti :ruganje: posao oko njih ce mi i onako doterati liniju :ruganje:

Sneki
    Član
    Sneki

Valjda, sto su ljudi stariji teze se odricu nekih svojih navika i komfora, a deca definitivni to zahtevaju.

kalet
    Član
    kalet

Jednom prilikom se jedan kreten – da izvinete na karakternoj osobini – naljutio na mene. Kao on meni prica kako je faca, ima 42 godine, pa kao on ce sa 55 da seta devojcice od 20. Ja njemu kazem na to da je meni zelja da za ruku u tim godinama setam unucice….
    Sta ima lepse nego to. Ljudi, deca su svrha naseg postojanja, ona ostaju iza nas….

May05
    Član
    May05

Ja sam svoju princezu rodila sa 26.

katarina
    Član
    katarina

sa 23 sam rodila,i ne smatram da neko ko rodi posle 30 da je kasno.Kad rodis posle 20 sve to shvatamo lakse,za razliku od starijih koje su briznije i malo vise razmisljaju pa samim tim i same sebi postavljaju pitanje da sam rodila mladja imaja bih vise zivaca sto je pogresno

Standzi
    Član
    Standzi

moje misljenje je da su „starije mame“ konzervativnije u odgajanju dece i to me smara…do 30-te planiram dvoje,troje dece,posle 30-te ,zelim da odmaram zivce i uzivam u svojoj deci… :HAG:
    i ja sam sa 23 godine rodila i osecam da mi je to tada bas trebalo i da je bilo idealno vreme…

krisstina
    Član
    krisstina

Sto je covek stariji,teze mu padaju neke stvari,zato mislim da je do 3o-te najbolje ,a i najsigurnije radjati!
    A ko moze i zeli vise dece,bolje je da su te razlike sto manje.Jeste mozda malo tesko kad su mali,ali zato kad izadjete iz pelena,kad deca kroz koju godinu porastu…pred vama je jos uvek mladost!
    SmileyCentral.com
    Meni je zao sto cemo verovatno ostati samo na jednom detetu…
    Ako ove godine ne resimo da pravimo drugo,verovatno i necemo 🙁

kalet
    Član
    kalet

Ja sebe nedozivljavam kao konzervativnu, bas naprotiv i ako sam rodila sa 29. godina. Kao sto sam i napred rekla, zena treba da radja onda kada je na to spremna, a ne kada godine to nalazu. Ne kajem se sto sam mnoge stvari dozivela i prozivela, pa tek onda se odlucila da rodim dete. Mislim, misljenja su razlicita. Sve je vrlo diskutabilno, postoji hiljadu nacina za i protiv.

Sneki
    Član
    Sneki

Draga Kalet, slazem se-kada se steknu uslovi…Meni se do 32 na zalost ni u kom smislu nisu stekli uslovi. Ali, moram priznati da sam se stalno usinjavala, sto mi se verovatno ne bi desilo da sam rodila sa 25 (10 god je 10 god) :neznam: :neznam:

Gledanje 31 članaka - 31 do 45 (od 323 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.