Roditelj Portal – Trudnoća, beba, roditelj Forumi DECA Bebi Oprema i Igračke Ukidanje PDV-a za bebi-opremu!!!

Ova tema sadrži 31 odgovor, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  malisha75 7 godine, 9 meseci ranije.

Gledanje 31 članka - 31 do 32 (od 32 ukupno)

Ukidanje PDV-a za bebi-opremu!!!

• T3
    Član
    T3

mi od grada tj opstine dobijamo poklon tj potvrdu da pazarimo u gradskoj tj glavnoj drzavnoj apoteci za 5000 dinara bebi opremu..
    ljudi moji ,za te pare jedva das nesto mozes kuoiti mislim priustiti tj posteno ,sto bi u ostalim radnjama recimo mogla..
    na pdv uzmu toliko para skoro pola cene pa to je strasno i sramotno zaista..
    na pakovanje pelena uzimaju tj kradu po 500 din otprilike ,na kremice i ostalu kozmetiku ,po 50,100 zavisi koji proizvod i marka je u pitanju,na maramice oko 200…
    tako da smo umesto pune kese kupljenje za te pare izasli za istu cifru sa dva pakovanja pelena ,cetiri pakla maramica pampers naravno i dve pavloviceve kreme..
    kad sam videla racun tj rebalans koliko je para otprilike batr jos od svega ovog jos po jedno uzeto na pdv..dusa me zabole..i kome te pare odose nego drzavi..malo li im je pa nasli da zaradjuju i uzimaju od tih malih bica i to malo sto im proslede tj daju…
    nemam reci…

malisha75
    Član
    malisha75

Ana81;68424 wrote: Secate se sigurno pred izbornih obecanja da ce izmedju ostalog biti ukinut PDV na opremu za bebe,hranu i igracke!!!
    Pa mi smo strpljive ali [b]KOLIKO JOS DA CEKAMO:anene: :anene: !!!!

Tema je otvorena pre 4,5 godine!!! Ništa se nije promenilo.

http://www.youtube.com/watch?v=mi5EdACGl-M

Ista predizborna obećanja nam recikliraju već godinama. No, spot se može razumeti i drugačije, jer zna se kako bebe „glasaju“ sa olovkom u ruci. Nedostaje im samo odgovarajući papir 😆 .

Gledanje 31 članka - 31 do 32 (od 32 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.