Ova tema sadrži 5 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  olga75 9 godine, 2 meseci ranije.

Gledanje 1 članaka - 1 do 6 (od 6 ukupno)

Unaprediti forum

• bveselinovic

ponovo sam pocela da koristim vas forum i smatram da je dosta spor mozda bi trebalo unaprediti sistem slanja poruka ili vec nesto pojednostaviti,jer dosta posecujem forume i ima jako dobrih
    zao mi je jer imate dosta tema kao i korisnika foruma sve bi bilo mnogo lepse za nas da nemoramo da cekamo po minut i da gledamo u ekran da bi se vratili na forum a da ne govorim o ucitavanju stranica
    a pritom imam brzi protok
    nadam se da ce kritika uticati korektivno i da cete se potruditi da nam olaksate pristup forumu 🙂

nakica
    Član
    nakica

bveselinovic, nada umire zadnja 🙂

bubica
    Član
    bubica

Pridruzujem se predlogu jer je opravdan i razuman…Stvarno je nekad prava gnjavaza cekati…Treba ceniti to sto je nekom jos uvek stalo do necega… 8)

nakica
    Član
    nakica

Ma, Bubice, pridruzujemo se svi mi, vec smo pricali o tome, svima nam je stalo da lepo funkcionise, ali je to nemoguce bez ulaganja novca…ne verujem da ce se to uskoro desiti, na zalost…

bubica
    Član
    bubica

Dobro. Jasno mi je. Novac je odavno postao gospodar nasih zivota. To NIJE dobro. Ali, to je cinjenica. 8)

olga75
    Član
    olga75

Ne znam da li na forumu ima moderatora ali ima puno duplih tema i tema koje su tamo gde im nije mesto. Mooolim vas da to malo sredite
    Hvala 🙂

Gledanje 1 članaka - 1 do 6 (od 6 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.