Ova tema sadrži 1,015 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  Angel 5 godine, 11 meseci ranije.

Gledanje 1 članaka - 1 do 15 (od 1,016 ukupno)

Upoznavanje putem slikica…

• Seka
    Član
    Seka

Ajte zene da se vidimo malo putem slikica, da znamo ko sa kim prica..

Nema mesta u foto albumu… jos nisu to sredili.. pa rekoh ajd da probamo ovako, po slikicu, samo je dobro da je prvo smanjite.. mislim, bolje je..

KISS

Seka
    Član
    Seka

Evo nase prve slikice.. sa vencanja 04.06.2006.godine..

Seka
    Član
    Seka

Jos jedna u nasoj kucici..

Sneki
    Član
    Sneki

Seko, bila si prelepa mlada. Super ste, odma se vidi da ste veseljaci. Pozdrav od Sneki! :bravo: :bravo: :bravo:

Seka
    Član
    Seka

Meni ne dozvoljava forum pristup albumima.. i receno mi je da nema mesta za dodavanje i da rade na tome..

Zato mi je ovo palo na pamet, ajde cekam Vas.. zene sa chata.. Dr. Avluela, Sneki, Sakicar, Marija, Andjela26 i ostale.. JelaJana, Bubica.. joj mnogo Vas ima.. i sve ostale drage zenee…

KISS

Seka
    Član
    Seka

Hvala Sneki.. sta da ti kazem prave ciganske duse.. ali stvarno, dobro si to videla, nisam znala da se vidi.. Hvala na komplimentu..

Ajde kaci slikice.. KISS

Ella
    Član
    Ella

Seka fantasticne slike.
    Posto se bavim poslom kojim se bavim, moram da prokomentarisem da ste izabrali fantasticno odelo i vencanicu za sudbonosni dan. Mnogo mi se dopada model tvoje vencanice i materijal i kvalitet odela tvog muza. Slika je tako draga. Kao i druga ispod nje.
    Hvala ti sto si ih postavila, skroz ste mi sipma 😉
    Pozdrav!

Seka
    Član
    Seka

Hvala Ella, tako da mi je drago da ti se svidja vencanica i odelo.. Odelo je savrseno..

Mada, nisam stavila slike zbog reklame, nego da bi i vi to isto uradile..

Nesto niste raspolozene.. Zene drage..

:-* :-* :-* :-*

Ella
    Član
    Ella

Iskreno ja nikad nisam ni stavljala slike ovako, pa ni ne znam… Ali cu pokusati, pa ako moze – moze 🙁
    Inace postoje slike u Fotoalbumu, ima nas par tamo, pa razgledaj 😉

P.S. Odelo je zaista savrseno, nemam reci!

bubica
    Član
    bubica

Draga Seko….evo i Bubice najzad…
    na slici smo moj dragi i ja, a ova beba, na žalost, nije naša, već slatki bratanac mog dragog….

Photobucket - Video and Image Hosting

Seka
    Član
    Seka

Verovatno nisi procitala, Ella, ne dozvoljava mi pristup albumu, a i nema mesta vise, tako kaze administrator, rade na tome..

Sliku mozes da postavi ovako.. odes na http://www.imageshack.us.. ides na browse.. nadjes slikicu, a pre toga bi bilo dobro da je umanjis, onda kliknes na host it.. i on ce ti izbaciti dole ispod, videces kao linkove.. pa onaj prvi oznaci i iskopiraj u svojoj poruci.. i to je to..

Cao Bubice, bas mi je drago da se vidimo ovako.. ti i tvoj dragi, bas ste dragi.. a bebica je preslatka.. Dace Bog da uskoro vidimo i Vasu, moju.. i ostalih zena koje prizeljkuju..

:-* :-* :-*

Sneki
    Član
    Sneki

Bubice, konacno i tebe da vidimo. Super ste, nadam se da ces uskoro drzati i svoju bebu u narucju!

Seko, imas moje slike u albumu, pa pod temom, ko je ko na forumu (mislim na str 6), pa pod putovanja: Maroko, pa vidi.

Ella
    Član
    Ella

meni nikako to nece i neuspeva. Uradila sam sve sto si rekla na onomlinku, smanjila slike i dobila novu adresu slike. Onda kada idem na ovuslikicu "insert image", nista se ne desava!

Ne znam vise sta da radim i sto nece?! 🙁

Seka
    Član
    Seka

Ella, ako ti posle opcije Host it.. izbaci dole one ‘kao’ linkove, prvi selektujes, onda ides na copy pa paste u poruci.. mora da moze..

Sneki, ne mogu da nadjem ali evo ponovo cu da potrazim slikice.

KISS

tigric
    Član
    tigric

Ovo sam ja u 3 mesecu,ali se tiba ne vidi

A ovo smo dragi i ja

Gledanje 1 članaka - 1 do 15 (od 1,016 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.