Ova tema sadrži 1,015 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  Angel 5 godine, 11 meseci ranije.

Gledanje 16 članaka - 16 do 30 (od 1,016 ukupno)

Upoznavanje putem slikica…

• Sneki
    Član
    Sneki

Seko, pod upoznavanje, imas temu, ko je ko na forumu, i na str 6 su moje slike. Pod temom putovanja imas Maroku, i tu imas moju sliku :neznam:

Ella
    Član
    Ella

Uspela sam valjda nekako, iako je malo komplikovano. Ne znam ni sama kako 🙂
    Bilo kako, ovo su slike od letos, sa odmora u Budvi, tad sam bila prvi mesec trudnoce 😉

Pokusacu da stavim jos koju

Free Image Hosting at www.ImageShack.us

Seka
    Član
    Seka

JUPIIII

Joj, sto volim slikice.. Sve su mi divne.. ti tigric nisi tigric, pre bi rekla opasna tigrica.. Salim se.. super je slika..

Sneki, nadjoh slike, joj Mila je preslatka i lici na tebe, da znas samo da sam negde zamisljala da si plava dok sam trazila.. neverovatno.. Lepa mama..

KISS svima…

dr Avluela

Ella i meni nesto sad ne uspeva,jer sam probala da vam stavim slike iz prve pomoci i ne moze.Mozda trenutno ima neki proble,pa cemo probati kasnije.

Seka jako mi se svidjate! :bravo: Slazem se sa Ellom za vencanicu i odelo :bravo: a i vidi se da ste veseli i dragi. :ljubav:
    Nase slike ima u albumima.Da bi dobila pristup treba da trazis dozvolu,pa ce ti dati.Mislim da je to pod temom „fotografije“.

Bubica moram priznati da sam se iznenadila kada sam te videla na slici.Nisam ocekivala da izgledas tako.Ovako kad te gledam izgledas mi kao neka jako dinamicna zena koja ima jaku moc,ne znam kako da se izrazim,kako da ti objasnim,prosto zracis od snage (ja ocekivala ocigledno neku slabu jako osetljivu devojcicu :hmm: ).Koliko godina imas?Koliko dugo si u braku?Sto se tice dece ne sekiraj se,dobices ih,bices i ti ovde :trudnica: pa cemo zajedno da :alkoholicari:
    Uzivaj u :ukrevetu: i dace Bog i tebi bebice :beba:

:caos:

dr Avluela

Tigric imam i ja sliku na istom mestu gore na trvrdjavu!Super izgledate oboje! :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo:
    U kom delu N.S. zivite?
    Andjela u toj slici licis na moju kumu :buljavko:
    Jako ste lep par :ljubav: :bravo:
    Ella vidim da si uspela sa slikama,dik sam ja pisala poruku.Tebe necu da komentarisem jer si strara-dobra-poznanica! :zvezda:

Ella
    Član
    Ella

hvala Avluela 😉
    ej uspela sam nekako da stavim slicice, iako su miniaturne i ne znam da li imate opciju kao i ja da kliknete na njih pa da vidite bolje?!!!
    Slusaj, najbitnije od svega je ono kako se covek oseca, a mi smo od samog pocetka nase veze ludi, pozitivni, umiljati i najbolji prijatelji. Ovo leto nam je bilo najbolje do sad (a proveli smo 3 leta zajedno i zivimo zajedno vec 2 god), i ovo leto je rezultiralo nesto malo, zivahno u mom stomacicu z akoje danas oboje zivimo!

bubica
    Član
    bubica

SAVET ZA FOTOGRAFIJE…

Idite na Photobucket.com, registrujte se, otvoriće vam se vaš album…potom tamo unoiste slike iz svog računara, veličina 800×600, dobijate ispod svake slike tri “formule“ da tako kažem, i onda copy/paste gde god hoćete…zavisi koji Forum prihvata koju “formulu“ Ovaj ovde prihvata HTML…

Eto male pomoći i uputstva… :-*

Seka
    Član
    Seka

Nego , sta Vi kazete, zene drage, da se nadjemo, barem ove koje su koliko – toliko blizu.. Pa da pijemo kaficu.. tracarimo i malo uzivamo????

Ajde razmislite pa javite.. bilo bi super..

Sve su mi slike divne.. Ella, bas ste mi lepi.. Andjela i Gorance su mi preslatki, mada ona to vec zna… Ljubav je to druze..

:-* :-* :-*

tigric
    Član
    tigric

Trenutno smo na Detelinari ali nakon svadbe tj u martu prelazimo u drugi stan na Limanu!!!!!
    Hvala ti na komplimentu ,za tebe znas vec sam rekla da si prelepa trudnica i bas ne vidim da si se ugojila,divna si!!!!

bubica
    Član
    bubica

Mirche i ja smo već pregovarale o tome kako bi bilo dobro da se jednom godišnje skupimo negde sve koje želimo i napravimo zajedničko vidjenje i slavlje do zore… :alkoholicari: :alkoholicari:
    Samo je malo problematično zbog puno žena van zemlje Srbije…
    Katarina dolazi u aprilu u Vrnjačku Banju, pa pravimo do tamo ekskurziju, taman da se vidimo….

hajde otvarajte spisak za ekskurziju…. :alkoholicari: :alkoholicari:

Ella
    Član
    Ella

Mi planiramo dole u BG doci tek u avgustu sa bebom. Tada bi krstili malu i mi se vencali u crkvi. Mozda ce biti prilika da vidim neke od vas negde u Srbiji krajem leta?!! I da upoznate moju zvezdicu! 😉

dr Avluela

Tigric i ja sam zivela na Detelinari prvih godina! Veselina Maslese.
    I ja bi volela da se nadjemo devojke,ali nazalost ne mogu da gajim takve nade.Pocinjem da radim ponovo u Junu i neko vreme necu imati pravo da uzmem slobodno.A tu ce biti i beba.Mi dolazimo u Srbiju za Mitrovdan svake godine 🙁

JelaJana
    Član
    JelaJana

Seko ja sam ti vec rekla da si jako lepa!!! Sada ti prvi put vidim muza,bas ste lep par!!! Preslatki ste!!!
    Mojih slika ima puno,i previse,ali evo par omiljenih:

Ella
    Član
    Ella

JelaJana, super ste par, mnogo si slatka, ispala si van mojih ocekivanja 😉
    Pusica tebi i bebani!!!

JelaJana
    Član
    JelaJana

Tigric bas ste cakani!!! Na prvoj slici izgledas kao moderna princeza koja ceka svog princa…

Gledanje 16 članaka - 16 do 30 (od 1,016 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.