Ova tema sadrži 1,015 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  Angel 5 godine, 11 meseci ranije.

Gledanje 31 članaka - 31 do 45 (od 1,016 ukupno)

Upoznavanje putem slikica…

• Andjela.26

Mislim da bi za to vidjanje neko morao da kaze vreme i mesto….jedino tako ce to uspeti.. ako krenemo da se dogovaramo od danas do sutra 😕 nista od toga 😆
    Ni ja jos ne mogu da pristupim albumu…jedva cekam da se i to osposobi ponovo.

Evo jos nesto od mene… nije slicica ali ko ima bolji internet moze da pogleda…

http://rapidshare.com/files/15328480/Da_znas_da_me_bolis.wmv.html

(klinite na „free“ i onda sacekate da odbroji do 0…posle toga cete se snaci)

:-* :-*

JelaJana
    Član
    JelaJana

Hvala Ella,LEPOTICE!!!! :-*

JelaJana
    Član
    JelaJana

Andjela meni vas dvoje izgledate kao stvoreni jedno za drugo!!! Licite po malo.

tigric
    Član
    tigric

JelaJana jako ste lep par!!!
    Ella a za tebe sam isto vec negde napisala da ste mi prelepi!!!
    Ispada da samo delimo komplimente ali tako je od istine se ne moze pobeci!!! 😆 😆

Evo opet nas ja u 2mesecu
    Photobucket - Video and Image Hosting

A ovde u 5 mesecu

Photobucket - Video and Image Hosting

JelaJana
    Član
    JelaJana

BUBICE i ja sam te drugacije zamisljala. Nekako neznije,neozbiljnije,valjda zato sto si umetnicka dusa. Sve u svemu super izgledas!

ELLA zaboravih da ti kazem,bas imas lep ten!!!

A SNEKI i DR AVLUELA vec znaju sta mislim o njima!!!

LJUBIM VAS SVE!!! :-*

Ella
    Član
    Ella

Hvala JelaJano… da znas da mi je to do sad najlepsi kompliment 😉
    Kada mi neko uputi kompliment za kozu, miris ili boju tena, sva se raznezim… Zato merci beaucoup! 😉

Seka
    Član
    Seka

Mnogo mi je drago da Vam se svidja tema.. Sve slike su mi prelepe.. tako sve zracite pozitivnom energijom..

Hvala vam na komplimentima.. Dej si ti JelaJanoo, hvala jos jednom na lepim recima.. a tebe vidim prvi put, mnogo si mi slatka i mladolika kao i tvoja mama.. a muzic – puzic.. dobar ‘baja’ sto bi rekli ovi nasi beogradjani – citaj sa naglasak.. 🙂

Vidite to oko vidjenja, gde god hocete.. ja sam uvek za akciju, pogotovo za muziku i slavlje.. JUPIIII

KISS

Seka
    Član
    Seka

Evo jos jedne slikice, ne mogu da odolim.. ja stalno gledam dvd sa svadbe i slikice.. Valjda tako svako..

Ovde se lepo vidi i moja vencanica.. nije samo njegovo odelo savrseno.. he,he.. salim se..

Poz…

Andjela.26

Hvala draga… Uglavnom nam govore da licimo :buljavko:
    Ja tek sada stvarno povezujem sve one porukice sa ljudima.. super je kada znas sa kime kuckas.
    Svi su mi jako slatki… Ella i njena ljubav, presladak par i definitivno srecan.
    Seka vec sve zna…nece se naljutiti ako opet kazem da me je oduuusevilo mladozenjino odelo na vencanju :-* Vencanicu sam videla i ranije..i znala da ce biti prelepa…a kad sam njegovo odelo videla :buljavko: Svima pricala o tome :> I posto je neko rekao da izgledaju kao veseljaci mogu samo da potvrdim da nema greske :bravo: Najveseliji mladenci i najbolja svadba na kojoj sam bila (do sad ;] )
    JelaJana…dve lutkice, medene ste stvarno …
    Ma da ne duzim i ne pricam za svakoga posebno…svi su mi jako dragi, veseli i nasmejani….

:-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* za sve vas

Seka
    Član
    Seka

Ella
    Član
    Ella

Seko, super ti je ideja bila… Hocu da kazem da mi tako delujes pozitivno i opusteno, bas si mila i ovako preko poruka me nasmejes i odusevis/ Samo nastavi da imas tako vedar duh!
    P.S. Inace Seko, bavim se modnim dizajnom gde radim i muske i zenske kolekcije, zaista ste me odusevili obadvoje sa izborom vencanice i odela i razlikujete se dosta od ostalih!

Andjela  vi bas odgovarate jedno drugom, skroz ste mi simpa i verujem da ste dobro drustvo 😉

Tigric, vec znas i komentarisala sam te ranije. Imas savrsenu liniju trudnice!!! 😉 Lep ste par, i vencanje ce biti nesto extra, predosecam 😉

JelaJana
    Član
    JelaJana

Andjela.26 – 7/2/2007 1:14 PM

Evo jos nesto od mene… nije slicica ali ko ima bolji internet moze da pogleda…

http://rapidshare.com/files/15328480/Da_znas_da_me_bolis.wmv.html

(klinite na „free“ i onda sacekate da odbroji do 0…posle toga cete se snaci)

:-* :-*

OVO JE SUPER!!!! Odlicno je uradjeno,pesma je fenomenalna a vi preslatki!!! Svaka cast!!!

Seka
    Član
    Seka

Nisam dzabe otvorila ovu temu, malo da nahranimo sujetu zene.. pa to je najbitnije.. hi,hi,hi.. salim se , nije to bila namera, ali dobro dodje..

Mnogo mi je drago da smo se koliko,toliko upoznale, sada je lakse da stvorimo sliku kada komuniciramo..

Ella, mnogo mi znaci sto modni dizajner tako misli, hvala, samo da znas da je vencanica iz FR .. uvozi je Matrimonia.. salon u Siminoj u centru Beograd, svakoj bi preporucila jer imaju nesvakidasnje haljine, barokni fazon i sl.. a odelo smo skinuli od jedne kreatorke, bilo je u radnji 500 eur.. a ovako nas je izaslo 300… Parola, snadji se.. Sta god da treba nekome vezano za vencanje, moze da mi se obrati.. jedva cekam da pomognem, meni je to najlepsi period zivota.. Sve smo sami organizovali..

Hvala mojoj kumici na divnim recima.. Andjeli26..koja je glavni krivac sto sam tu medju Vama, divnim zenama.. I jedva cekam da se upoznamo, uzivo…

:cvecko: OVO JE ZA VAS… Cvece , cvecu..

Sneki
    Član
    Sneki

Seko ,super sto si postavila temu. Fenomenalno izgledas kao mlada, vec sam ti rekla.
    Andjela, bas ste sladak par!
    Tigricu, bas lepo izgledas.
    JelaJana I Ella vec znaju moj misljenje, da se ne ponavljam.

kejti12
    Član
    kejti12

svi ste divni i jako lepe :love:

Gledanje 31 članaka - 31 do 45 (od 1,016 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.