Ova tema sadrži 1,015 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  Angel 5 godine, 11 meseci ranije.

Gledanje 991 članaka - 991 do 1,005 (od 1,016 ukupno)

Upoznavanje putem slikica…

• T3
    Član
    T3

nina***** – 26/9/2009 02:57

Konacno T3!:) Lepo! Vise nisi misteriozna zena!:lol:

Nina i Nikola su medeni!:-* :-*

hvala nina… :-*

ja gledala tvoje slike ovde na upoznavanju na onoj sa vencanja ni princeza ti nije ravna,pola sata sam buljila u tebe i neverujem kako zena moze toliko da zraci istovremeno i prvenstveno onom unutrasnjom lepotom koja se itekako vidi i oslikava i na ovoj spoljasnjoj.

skoro nisam videla tako i toliko lepu zenu.. :bravo:a volim kad je vidim i po mogucstvu mogu da joj udelim kompliment jer on dat zena-zeni itekako mnogo vise prija i znaci od onih muskih..

svaka cast na izgledu,majka priroda se bas nije stedela kad si ti u pitanju..

p.s da sam musko zaljubila bi se u tebe na prvi pogled :respekt:

adrijana
    Član
    adrijana

T3 konacno da i ja tebe vidim! Bar na slici kad uzivo nisam uspela 🙁
    Ali bice prilike i za to! Mogu ti reci da sam te zamisljala drugacije, ali da si me prijatno iznenadila… Ti rece da si mrsava? :hmm: Uopste ne delujes tako na slici!
    Mene svi vidite na avataru,ali mozda i ovde ubacim koju slicicu

T3
    Član
    T3

adrijance bice prilika upoznacemo se i uzivo.. :HAG: tvoju sliku kao i decije sam vec videla,ali nije na odmet da stavis jos poneku..mozda gde ste svi porodicno…

a sto se tice mrsavice neverujes 😯 …evo ti dokaz za isto,ovo je slikano prosle godine,u ovu trudnocu sam usla sa kilo dve mozda jaca,mada sam do iste ,pre svih i posle izgledala uvek ovako,sad sam takodje ista samo sa stomakom pride. :trudnica:

Biterlemon

T3 konacno da te vidim super izgledas….. Decica su ti prave secerleme!!!!

T3
    Član
    T3

Biterlemon – 27/9/2009 00:21 T3 konacno da te vidim super izgledas….. Decica su ti prave secerleme!!!!

hvala biter.. :HAG: pozdrav i za tvoje medenice… :-* :-*

nina*****
    Član
    nina*****

T3 – 26/9/2009 17:32 [QUOTE]nina***** – 26/9/2009 02:57

Konacno T3!:) Lepo! Vise nisi misteriozna zena!:lol:

Nina i Nikola su medeni!:-* :-*

hvala nina… :-*

ja gledala tvoje slike ovde na upoznavanju na onoj sa vencanja ni princeza ti nije ravna,pola sata sam buljila u tebe i neverujem kako zena moze toliko da zraci istovremeno i prvenstveno onom unutrasnjom lepotom koja se itekako vidi i oslikava i na ovoj spoljasnjoj.

skoro nisam videla tako i toliko lepu zenu.. :bravo:a volim kad je vidim i po mogucstvu mogu da joj udelim kompliment jer on dat zena-zeni itekako mnogo vise prija i znaci od onih muskih..

svaka cast na izgledu,majka priroda se bas nije stedela kad si ti u pitanju..

p.s da sam musko zaljubila bi se u tebe na prvi pogled :respekt:

T3 nemoj vise da gledas moje slike,mozda se i zaljubis

Salim se malo! Ima tim slikama tri godine… Hvala ti! Ljubi slatku decu!

[/QUOTE]

adrijana
    Član
    adrijana

[QUOTE]T3 – 26/9/2009 23:28

adrijance bice prilika upoznacemo se i uzivo.. :HAG: tvoju sliku kao i decije sam vec videla,ali nije na odmet da stavis jos poneku..mozda gde ste svi porodicno…

a sto se tice mrsavice neverujes 😯 …evo ti dokaz za isto,ovo je slikano prosle godine,u ovu trudnocu sam usla sa kilo dve mozda  jaca,mada sam do iste ,pre svih i posle  izgledala uvek ovako,sad sam takodje ista  samo sa stomakom pride. :trudnica:

Ma nisi bre mrsava , super izgledas! Ej da ja imam takvu liniju… Ni ne fali mi mnogo, samo da skinem 10-15 kila 😆 😆 😆 :ruganje: :ruganje: :ruganje:

T3
    Član
    T3

adrijance super ti izgledas,ja bi volela da imam koju kilu vise,pa ako kuburis sa istima pozajmi mi koju slobodno.. 😆
    nina hihihi :ruganje: necu se zaljubiti hahaha… :ruganje: :ruganje:
    iako su ove slike starije,gledala sam i ove tvoje novije,nista se preterano nisi promenila cak sta vise opet ti je super linija i posle rodjenja deteta, :bravo: a u licu samo joas vise blistas i zracis jer si se ostvarila kao majka,a to se svakako primecuje i upotpunjuje tvoju lepotu. :HAG:

oljam
    Član

T3
    Član
    T3

oljam…da i tebe vidimo… :bravo: :bravo: :bravo: :bravo:

super su ti slikice..i bas si slatka. :smizla:

oljam
    Član
    oljam

Hvala puno T3 😆

Angel
    Član
    Angel

T3 draga! Konacno! :bravo: :bravo: :bravo:

Nina je isti tata! Neverovatno, kao preslikani su! Divna ste porodica! Bas mi je drago sto sam te konacno videla ;] .

Evo i nasih novih slikica.

T3
    Član
    T3

angel hvala i jeste ista tata,mada je pre kao beba bila jos preslikanija,neverovatno kako lici na njega,mada ni nikola ne zaostaje,sad svi kazu da nina vise lici na mene sto ide starija,ali ja bas nesto i neverujem u to po meni oni su male minijature tate jako malog skoro i neprimetnog imaju mojeg..

nadam se da cemo se sad mnogo lakse prepoznati kad se uzivo vidimo. 😉 .i stvarno bi mogle recimo ove nedelje..videla sam da te nema nesto na forumu pa ti se zato nisam javljala,ali zakazan i planiran susret bi mogao da padne.. :HAG:

bas si mi lepa angel, :a sarica nemam rec :love: i..ima iste tvoje oci..i cini mi se usta,ostalo je sve na tatu koliko uspeh da primetim.. 😆

Biterlemon

Angel, mnogo ste slatke, prave cice!!!

Angel
    Član
    Angel

Hehe, hvala na lepim recima, samo stvarno sa curka! Opet nisam bila neko vreme i potpuno sam zaboravila da u potpisu imam slike koje se smenjuju…i onda na to postavim jos i regularne fotke-nisam normalna :DDDD.
    T3 nadam se da cemo se videti.

Gledanje 991 članaka - 991 do 1,005 (od 1,016 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.