Ova tema sadrži 57 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  miljacka 9 godine, 4 meseci ranije.

Gledanje 46 članaka - 46 do 58 (od 58 ukupno)

Upozorenje !!!

• una
    Član
    una

pozdrav svima,i meni je bas zao za chat,bas bi volela da se druzimo i ja sam roditelj,ponekad mi dodje da se malo opustim,procaskam sa nekim,bilo mi je super na chatu i upoznala sam bas neke super zenice,bas bi volela da mogu da se registrujem????

ada
    Član
    ada

una posalji pp akrosoftu sa nickom i pasvordom za chat da te registruje i ponovo ces moci da caskas 😆 :caos:

mayya
    Član
    mayya

[QUOTE]Masha&Tasha – 27/8/2007 22:07

Zasto ne moze da se napravi chat kao i svaki drugi- jedna generalana soba u kojoj su svi prisutni i druge zasebene (ali tako da si i dalje prisutan na glavnoj ) pa ako ce dvoje da se vredjaju nek se vredjaju zasebono, ako treba i treci da se ukljuci nek se ukljuci al nek generalna soba ostane onakva kakva je bila do pre par meseci- za relaksaciju i odmaranje mozga!

Podrzavam i slazem se sa Mashinom idejom.

una
    Član
    una

ja se bas i ne snalazim,pa neznam kak da posaljem pp ,mozes li mi detaljnije 🙄 ,a usput htela bi da pitam,imam bebu od 3.5 mese. i kaslje srce malo,dali smem da joj dam caj od belog sleza ili sta smem,ona samo sisa.Unapred hvala ;]

Masha&Tasha

U narandzastoj liniji debljine 1cm na vrhu strane videces da crvenim slovima pise inbox, klikni na to da udjes u pp.Kada ti se otvori nova stranica odaberes Nova tema i kucaj Za: akrosoft
    napisi tvoj nick koji zelis i lozinku i posalji!
    Nadam se da ces se snaci! :caos:

una
    Član
    una

hvala za savete,uspela sam :love:

ALEK2006
    Član
    ALEK2006

Draga Una na Forumu imas naziv ZDRAVLJE DECE. Tamo idi i pregledaj sve teme ako nepostoji ni jedna tema sa nazivom kasaljalj ili nesto slicno tome, tada postoji opcija da postavis novu temu i pitas ono sto te zanima. Tada ce ti se sigorno neko javiti sa svojim iskustvom!

Nadam se da sam ti pomogla!

una
    Član
    una

Hvala puno,Jana je sad bolje,

DMITRA
    Član
    DMITRA

Zao mi je sto nemamo pristup chatu jer se tako lakse mozemo upoznati. Kako se postaje clan na chatu?

ada
    Član
    ada

Dmitra posalji pp akrosoftu sa nick-om i lozinkom da te registruje i moci ces na chat!!! :caos:

draganarad

:trudnica: Svima na ovom forumu cestitam Bozic,naravno i mojim andjelcicima Emi i Misi…….. :love: Zasto nema nikoga na chatu?????

dunav
    Član
    dunav

Naravno da je ovaj forum namenjen ljudima dobre volje koji pokušavaju da postanu roditelji,onima koji čekaju termin da to postanu i nama koji već jesmo roditelji i bilo kakvim provokacijama i neozbiljnim i prostim osobama treba zabraniti pristup. Kad već nemožemo da ih postavimo na stub srama.Možda delujem preoštro ali me nervira kako neko svoje slobodno vreme koristi za prosipanje negativnosti prema svima nama.

miljacka
    Član
    miljacka

biki – 23/8/2007 08:01

Sto se tice zastite chata od gostiju to podrzavam,nije da nam neko moze nauditi,nego je u pitanju to sto se mi svi medjusobno poznajemo ili se upoznajemo,pricamo o nekim licnim problemima ili licnim stvarima pa …mislim nemora to bas svako da cita kako mu padne ne pamet!!
    Sto se tice sankcionisanja clanova koji vredjaju na vrskoj nacionalnoj osnovi i to pozdravljam,smatram da smo svi ovde jednaki,i da niko nije kriv za bilo sta sto je neko drugi uradio ma kako se zvao i krstio,klanjao ili sta vec…
    Sto se tice uvreda i to pozdravljam,niko nema prava nikoga da vredja.
    E sada sto se tice sitnih carki,licno smatram da je nepotrebno na to toliko obracati paznju,gde ima diskusija ima i razlicitih misljena,koje smatram da ljudi treba da iznesu,to je demokratija koja treba da postoji sugde pa i ovde,ako mi se nesto ne dopada,postavljeno je kao tema o kojoj se diskutuje smatram da ja ili bilo ko drugi treba da ima pravo da iznese i svoje drugacije misljenje o svemu tome,pa nismo bre Teletabisi da na sve i svasta vicemo helooo,naravno pod uslovom da se ne upucuju uvrede..
    Ali zelim da imam pravo da iznesem svoje misljenje pozitivno ili negativno u suprotnom smatram da nemam razloga razloga da budem ovde.

Potpisujem te 8)

Gledanje 46 članaka - 46 do 58 (od 58 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.