Ova tema sadrži 1,138 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  srecna mama 6 godine, 9 meseci ranije.

Gledanje 1 članaka - 1 do 15 (od 1,139 ukupno)

Uredjenje zivotnog prostora

• biki
    Član
    biki

Znam da vecina nas, verovatno svi volimo da smisljamo razne ideje,da se bakcemo uredjivanjem i preuredjivanjem,stana , kuce nekih detalja,terase ,baste ili sta vec imamo i cime raspolazemo.
    ponekad to bude veliko o raskosno,a ponekad malo skromno ali romanticno,velicinna prostora i skupocenost stvari nije bitna,bitno je da je lepo ususkano i romanticno,I DA SMO SAMI SVOJOM IDEJOM,ILI RUKOM URADILI.Jos ako je i jeftino u toliko bolje i zanimljivije.
    Hajde da nekom idejom pomognemo nekome ko zeli da uredi prostor a da ne kosta puno a da je ideja fenomenalna.
    Zakacite koju slicicu na tu temu
    Pocetak prepustam vama dok ne napravim svoje fotkica.
    Verujem da ce nam biti voma zabavno i zanimljivo
    p.s
    neznam gde je najbolje postaviti ovu temu pa sam odabrala svastaru,ako joj tu nije mesto molim moderatore da je premeste na odgovarajuce mesto .Hvala!!! ;] :kucam:

Sneki
    Član
    Sneki

Ovo je super ideja! Meni bi baš značilo da postavite sličice pošto se uskoro selim i treba da sređujem stan. Svaka ideja je dobrodošla, hajde, šaljite sličice 🙂

biki
    Član
    biki

Posto sam ja postavila temu obecevam cim budem mogla postavicu slicice zenske ne cekajte mene,nego juris 😆
    sneki obecevam ti slicicu onih zavesa o kojima sam ti pricala (s obzirom da sam ih sama radila obozaaaaaavam ih)
    :>

Misteri
    Član
    Misteri

I mene ova tema jako zanima, s obzirom da bi na jesen trebali zavrsiti sve gradjevinske radove na kuci (unutrasnje i spoljasnje), pa tako i urediti nasu spavacu i djecju sobu.
    Posebno me intersuje uredjenje djecjih soba, pa ako neko ima interesantnih ideja….samo naprijed.

kicun
    Član
    kicun

Biki divno sto si postavila temu secas se da smo pre neki dan pricale o tome, super si, sada mozemo jedna drugoj dati ideju.

Ella
    Član
    Ella

Posto je mm u istoj struci kao i ti Biki. Evo pokazacu ti jedan stan sto je sredio jednom prijatelju, radio je sve tuto-completo, nesto u nekom modernom dizajnu, evo par slicica kuhinje i dnevne sobe.

kicun
    Član
    kicun

Ella divna je slika u dnevnoj sobi ali meni ostale ne otvara a volela bi da vidim treba mi ideja.

leptiric
    Član
    leptiric

ella
    divna je
    kuhinja,dnevna soba.
    odusevljena sam.
    ovako bih i ja volela ,da bude moj stan.
    moderan dizajn.

mazaki
    Član
    mazaki

Joj sta je leeepo ,samo neznam sta je lepse dnevna ili Ella-ipak Ella ;] ;] ;]

Misteri
    Član
    Misteri

Ne kazem da nije lijepo ovo sto sam vidjela na slikama, ali fali boje i nekog licnog pecata. Mozda malo presterilno za moj ukus.

Ella
    Član
    Ella

tek uradjen stan i normalno da fale detalji i sitnice koje ce da daju toplinu sobama; slike, lampe, zavese, ukrasi. Mm je samo odgovoran bio za krec, farbu, plocice, parket, namestaj, kuhinju…. Ostalo je do tog decka da da pecat svojoj „gajbi“ 🙂

Mazaki: hvala puno!!! 🙂

gorana
    Član
    gorana

Nas stan odise tolinom i veseloscu!!!Ovo sto vidite je prvo kada udjete u nas stan!To je hodnik,koji nije nesto veliki,sluzi samo za prolaz,nema nista u njemu zato je svaki zid druge boje da nebi bilo monotono!
    Preovladjuje ipak plava boja,jer je plavi i laminat,plavi tepih(neznam dali se vidi ali ima sitne kockive crvene i zute boje!Jace boje smo stavili na manje povsine zidova a plavu na ovaj veliki zid!Inace je on prvobitno bio zelen ali se nije uklapalo pa smo ga prekrecili!Sa desne stane hodnika su vrata u tamnoplavoj boji,to nam je prostorija gde je smesten cipelarnik,tu nam stoje i kolica i sve sto nam treba kada izlazimo napolje!!!
    Ovo je naravno trenutno tako dok je Danilo mali,verujem da ce mu biti zanimljivo!!!!
    Photo Sharing and Video Hosting at Photobucket

gorana
    Član
    gorana

Ovo nam je plafonjera u hodniki,u skladu sa zidovima!
    Photo Sharing and Video Hosting at Photobucket

Misteri
    Član
    Misteri

Kako je moje oko sokolovo zapazilo da tu fali lampica, zavjesica i drugih ukrascica 🙂

kicun
    Član
    kicun

Ella meni se jako svidja i dala si mi par divnih ideja, pokazala sam mm upravo sada i kaze da je sve jako lepo, naravno vidi se da nije zavrseno ali nije ni bila poenta price u tome vec u tome da mi vidimo sta je tvoj muz uradio, ispravi me ako gresim? A nama se to sto je on uradio jako dopada. Posalji nam jos ovako lepih slicica ako imas i mozes, jer svaka ideja nam je dobro dosla. Hvala unapred!

Gledanje 1 članaka - 1 do 15 (od 1,139 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.