Ova tema sadrži 292 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  sanjas 7 godine, 2 meseci ranije.

Gledanje 1 članaka - 1 do 15 (od 293 ukupno)

Uvek ziva – Turkey

• Ivek
    Član
    Ivek

Drage moje, posto su nam slikice svima omiljene evo jos par komada iz Kushadasija. Doduse, mi smo bili pre 4 godine a tada nismo imali digitalni fotoaparat pa su mi slike skenirane ali docaracu vam koliko toliko 🙂 (vama koje niste bile)
    Svi znamo da najvise nasih ljudi letuje u Kusadasiju (pobeci ne mozes) ali mi smo ovo mesto odabrali sa odredjenom namerom iz razloga sto je najblize:
    -Pammukalama-lekovite krecne stene koje svakome preporucujem da posete (jedno od vecih prirodnih Svetskih cuda), topla voda i glina u kojima cete se kupati tamo su najlekovitije za vid (pozeljno je umivati se koliko ko moze), kada smo mi bili, bilo je mnogo male dece sa roditeljima bez obzira na Sunce i zegu, a u toj ekskurziji se posecuje i „CAROBNO“ jezero sa prirodno mineralnom vodom za podmladjivanje okruzeno zelenom oazom kakvu bubica sanja 😆
    -Kushadasi je takodje blizu 2 veca fenomenalna aqua parka gde i vi i deca totalno poludite (mene nisu mogli da isteraju u 19:30 h navecer kada zatvaraju), a blizu je i
    -Effes-stari umrli grad (samo za zaljubljenike antike i davne proslosti) :HAG:
    http://s128.photobucket.com/albums/p196/dukana_photo/Kushadasi/?action=view&current=1176307965.pbw
    http://s128.photobucket.com/albums/p196/dukana_photo/Aquafantasy/?action=view&current=1176308477.pbw
    Turci su za neke ljude po malo napadni (sve zavisi ko kako gleda na tu naciju) ali to je vise njihova neartikulisana ljubaznost kao domacina nego napadnost. Ja sam licno otisla tamo sa dozom odbojnosti prema toj naciji iako ih moj dragi obilazi vec godinama ali nakon nasega letovanja…..DAAAA, ZELIM PONOVO DA IDEM TAMOOOO DEFINITIVNOOOO :bravo: :bravo: :bravo:

Veoma su srdacni, kuhinja im je…hm, cekajte da se saberem…nabacili smo po 3kg i dragi i ja uz sve plivanje i jurcanje po Aqua parkovima, kolaci za neodoleti im…a meniji…. sirok spektar klope iz morske oaze pripremljene na razne nama nepoznate nacine, zatim…raznorazne vrste „letilica“ (ptica), kokosi, patkica, prepelica… mmmm :uzid: :uzid: :uzid:
    I tako Leptiricu, moje su slike stare ali svakako batali tu Crnu Goru i kreni malo po arapskim zemljama da vidis i njihovu lepotu i obradujes svoje culo ukusa pa nam donesi sveze slikice odande ili neke druge zemlje :leto:

Bas sam se raspisala :leto: :leto: :leto: i jedva cekam odmor :leto: :leto: :leto:

Pusa i dajte malo vasih predloga :kadtedovatim:

leptiric
    Član
    leptiric

ivek
    slike su mnogo lepe.
    posebno mi se svidja slika akva parka.sa dvorecem.
    ako idem sa detetom bice za nju poseban dozivljaj. ;]

Ivanela
    Član
    Ivanela

Apsolutno najuzbudljivija zemlja, bila sam jednom u Kusadasiju i Istanbulu i definitivno samo tamo imam zelju ponovo da idem opet i opet i 1000 puta.Ima neku energiju ludu.

Dusica M
    Član
    Dusica M

NISAM BILA ALI BIH VOLELA.JA ZIVIM NA MORU.ALI OVDE NEMA STENA,SAMO PESAK,NE MIRISE ONAKO NA SO I BOROVE,NE ZNAM DA LI JE PAMETNO DA SE IZLAZEM SUNCU?

Ivanela
    Član
    Ivanela

Ah zivot na moru, blago tebi! Ja sam cula da trudnice treba da izlazu stomak na sunce, jer je to dobro za bebu- zbog vitamina AD cini mi se (nisam sigurna koji je u pitanju), a to je najprirodniji nacin putem sunca.Naravno, sigurno ne treba preterivati, to se verovatno odnosi na blago sunce.

Inace, ja ovog leta nista od mora, jasno je, tad ce mi trudnoca bas biti najveca, a bas bih volela da plivam.Ma odosmo nas troje sledece godine u Kusadasi! ;]

Ivek
    Član
    Ivek

Ivanela :bravo: :bravo: :bravo: nemojte razmisljati vec zaista otidjite u Kusadasi, uzivacete u svemu…od obale preko kuhinje do divnih izleta svo troje :love:

:caos:

Ivanela
    Član
    Ivanela

Joj da znas da jedva cekam. 😛

Seka
    Član
    Seka

Svakome bi preporucila Tursku, takodje smo bili u Kusadasiju… To mi je bilo najlepse letovanje, svi su srdacni i iskreno ljubazni, nema foliranja… plaze su prelepe kao i izleti..

Da ne davim i ne opisujem.. OTIDJITE U TURSKU I UZIVAJTE!!!

mayya
    Član
    mayya

Mi razmisljamo o letovanju u Turskoj ove godine.
    Sa decom od 1 i 8 godina.
    Preporucujete li nesto?
    Hajde jo slika i iskustava iz Turske!

katarina
    Član
    katarina

bila sa al u Side…slike kacim kasnije kad ih nadjem..

mima80
    Član
    mima80

Ja sam bila u Kusadasiju pre nekih 6 godina. Meni je bilo super, ali nisam bas sigurna kako je sa malim detetom. Mozda u nekom hotelu van grada, mada, plaze su sve van grada, vozi se onim mini busevima, a prilicno su krcate plaze, barem one lepse. Mozda je neko drugo mesto u Turskoj bolji izbor dok je Neca jos mali, ja sam samo u Kusadasiju bila. Naravno, imam slike ali nemam skener 🙄

Masha&Tasha

Ivek :bravo: za slike! Ja nisam bila, ali sam gledala slike moje drugarice i jos tad se odusevila ovim krecnim stenama, skroz mi je bilo interesantno,a ona dosla kuci ne pitajte sa koliko slika jer je profi fotograf.
    Ivanela, sve je to individualno, moja drugarica je isla na more u 6 mesecu i vratila se u 8 sa mora i odlicno se provela i prijalo joj je izuzetno, iako joj je dr rekao ni pod razno avion i more, naravno da je sve precutala kuci, kad je otisla na kontrolu dr joj je rekao odlicno, beba nikad bolje,a i tvoje zdravlje je skroz ok sad, vidis kakvi su rezultati kad se miruje! Tako da to sve zavisi od tvog osecaja, mozes li ili ne!
    Ajde devojke kacite jos slikica iz Turske! cekamo!
    :bravo:

Julija SG
    Član
    Julija SG

Mayyo, mi smo bili u Beleku prije 4 godine. Bilo je super, a u hotelu u kojem smo mi bili, je bilo bas puno porodica sa djecom. Hotel je imao svoju privatnu plazu, bazena, tobogana i ostalih zezalica za djecu koliko hoces. Ogroman park oko hotela, na plazi si za 2 minuta. Ja bi tamo otisla i sa Leom bez problema. Mozes da pogledas na netu, hotel se zvao Belconti u Beleku. Ja imam gomilu slika, ali su slikane obicnim aparatom.

mayya
    Član
    mayya

Hvala puno Julija!
    Pogledacu, pa javljam!

mayya
    Član
    mayya

Hotel je savrsen!
    Koliko li vas je kostalo to yadovoljstvo, da mi je znati?
    Ako se secas cene, javi!

Gledanje 1 članaka - 1 do 15 (od 293 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.