Ova tema sadrži 292 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  sanjas 7 godine, 1 mesec ranije.

Gledanje 256 članaka - 256 do 270 (od 293 ukupno)

Uvek ziva – Turkey

• Leptir
    Član
    Leptir

Mi nosimo mleko,pelene i kolica. Hotel u koji mi idemo je 1km od centra grada pa nam svakako trebaju za setnju.
    Za pelene necu da razmisljam,jedno pakovanje nije toliki problem za prtljag.

Fokica
    Član
    Fokica

Mi smo uvek na putovanja, ukljucujuci i Tursku nosili pelene, mleko, teglice, kolica i naravno lekove.
    I mi idemo u Kemer ali u julu. 🙂

zivanovic.sabac

koje vi mleko nosite?

Sanjalica
    Član
    Sanjalica

adaptirano, one koje sam koristila i kod kuce

zivanovic.sabac

Kakvo li je vreme pocetkom juna u Turskoj? Da li smo se presli sto smo poranili? Kakva su vasa iskustva?

Leptir
    Član
    Leptir

Joj ma toplo,i jos bolje za decu nije pretoplo kao u julu-avgustu.
    Zelim vam lep provod,nadam se da ce nam biti super.

Fokica
    Član
    Fokica

Treba da uplatimo aranzman do petka a jos se dvoumimo izmedju Kemera i Bodruma.

Fokica
    Član
    Fokica

Ipak smo se odlucili za Bodrum i uplatili. Hotel ima 5*, ultra all inclusive. Jedva cekamo! :bravo: :bravo: :bravo:

zivanovic.sabac

Ima li potrebe da nosim peskire za bebu iako idemo u hotel sa 5*? Da li su noci pocetkom juna hladne? Treba li im oblaciti duge rukave? Neko mi rece da treba bebi da sipam kapi za nos pre ulaska u avion? Imate li vi neka iskustva? Posto su samo hoteli tamo gde idemo mogu li se posecivati drugi hoteli u setnji, pa mozda sledece godine se odlucimo za neki od njih?!

Sanjalica
    Član
    Sanjalica

Ne znam za peskire i veceri u junu, znam da ne mozes da udjes ni u jedan hotel ako nemas njihovu narukvicu, ne racunaj na to da ces moci da ih vidis

Fokica
    Član
    Fokica

Jao sta se nama deslilo :galamdzija:
    Uplatili smo Bodrum jos 28.04. i to akontaciju koja uopste nije bila mala .50% aranzmana. I lepo 10 dana kasnije aranzman nam otkazuju i kao vraticemo vam novac sledece nedelej :buljavko: ja odlepim nacisto i kazem dolazim po novac sutra da mi sve isplatite. Verovatno sam bila ostra i sve me je cekalo kada sam dosla u agenciju.
    Naravno sada nam je propao rani booking :galamdzija: :kadtedovatim: :galamdzija: :kadtedovatim:
    Jedva smo nasli odgovarajuci aranzman.
    Danas smo preko druge agencije uplatili Kemer, 2 nedelje.
    Nadam se da ce sa ovim aranzmanom biti sve ok.

macaraca
    Član
    macaraca

Kakvo li je vreme posle 10.9. u Antalijskoj regiji?!
    ja samo tada mogu da iskamcic odmor a po svemu sudeci ne gine nam Turska…

zivanovic.sabac

Fokice sada si me zabrinula. Valjda nas nece isto snaci! Mi smo uplatili sredinom aprila ceo iznos. Kada ides u Kemer i u koji hotel?

macaraca
    Član
    macaraca

Turska je boli glava, bila sam 8 dana gledala 46 hotela u Antalijskoj regiji, za svakoga ponesto a za nekoga sve!!!!
    ne zna se koji je hotel bolji, usluga, hrana nanivou. za malu decu Kemer je najbolji jer nema talasa, more je ko da si na bazenu.
    Za mlade je Alanja, prelepa Kleopatrina plaza-pescana i diskoteke ludilo.
    Za one koje mogu sebi da priuste malo vise Antalija tj Lara i Belek – ganc novi hoteli ulta all, priroda bozanstvena, blizu aerodroma……

Julija SG
    Član
    Julija SG

Mi po treci put idemo u Belek i jedva cekam :bravo: Idemo krajem avgusta i ostajemo 3 nedelje. Sad samo jos da brzo prodje ovo vrijeme do tad, pa da uzivamo :strikam:

Gledanje 256 članaka - 256 do 270 (od 293 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.