Ova tema sadrži 292 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  sanjas 7 godine, 1 mesec ranije.

Gledanje 271 članaka - 271 do 285 (od 293 ukupno)

Uvek ziva – Turkey

• macaraca
    Član
    macaraca

u koji hotel idete?! super je Belek najbolji…

Julija SG
    Član
    Julija SG

Hotel se zove Iberostar Bellis, udaljen je oko 3 km od Beleka.

macaraca
    Član
    macaraca

dada znam, super!

Leptir
    Član
    Leptir

Evo i ja da napisem par reci o Kemeru i nasem hotelu.

Sve je bilo fenomenalno, hotel je super ( The Maxim) usluga odlicna,sve cisto, hrane i pica u izobilju, bazeni cisti, plaza lepa ma sve pohvale za Kemer. Bili smo od centra 10 min pesaka i stvarno ima svega i svaceg, butika, parkova, pijaca, ma sve cisto i zategnuto nigde papirica. Turci jesu malo navalenti ali nista preterano,cenjkali smo se dosta i nakupovali 🙂

Za Belek sam cula da su vise Resorti da nema tako grad i centar kao Kemer.

Sve preporuke za Kemer stvarno hoteli su super na plazi a uvece do centra prosetati.

A u hotelu preko dana su zanimacije, vaterpolo, aerobik, pikado nikad nije dosadno.

Isli smo 5-20 juna i vreme je bilo taman, zadnjih dana je vec skakalo na 35-38C.

Iva_A.A.A.

Mi smo prvo uplatili Laru za 29.jul dve nedelje ali nas je agencija Big Blue zeznula a uplatili smo ceo aranzman navodno otel je bio bukiran i ako su nam oni u agenciji garantovali da smo celokuplnom uplatom obezbedili taj hotel.Jedva smo izvuki pare i to preko nekih veza,inace su mi nudili da doplatim za drugi hotel ili da uzmem drugi datum sto mi nismo prihvatili.
    Onda smo preko agencije Fibula uplatili Belek,sutra idemo pa kad se vratim pisem utiske,prvi put idemo u Tursku ali sam cula uglavnom dobre komentare.

Leptir
    Član
    Leptir

Iva ne bi da te plasim ali sam bas citala na drugom forumu negativno iskustvo sa tom agencijom. Uopste ih nije docekao takav hotel kakvim su ga oni predstavili, doduse devojka je isla sa 3* a rekli su da je to kao da su 4*, a tamo je docekao pakao!!

Mi smo isli preko Filip travela i super su stvarno. A razmisljala sam o Big Blue al eto dobro je sto nismo.

Fokica
    Član
    Fokica

Leptir da lste isli u Maxim Delux (ako se dobro secam) blizu centra, onda smo bili komsije 🙂 Mi smo bili u Viking Nona Beach koji je jos blize centru.

Bili smo u julu 15 dana i bilo je fantasticno. Kemer je predivan toplo more, mirno, kristalno cisto, okolo planine. Mi smo prezadovoljni.
    isli smo na voznju gondolom na planinski vrh Tahtali 2365m- dozivljaj je samo takav i klinci su bili odusevljeni voznjom. Takodje smo isli i na Delphin show koji se takodje odrzavao veoma blizu naseg hotela.

Leptir
    Član
    Leptir

Da Fokice u Maxim Delux 🙂 i mi smo odusevljeni sa Kemerom.

I mi smo hteli da idemo na planinski vrh Tahtali ali smo se onda prekontali da bi to bilo uzbudljivo sa nasim sinom 😆

macaraca
    Član
    macaraca

Mislim da cemo ici u Alanju mnogo mi je Kemer bash su skupi hoteli….i to polazak 10.septembar.

Fokica
    Član
    Fokica

Macaraco, a zar nemas popust kod gazde?

Alanja je dosta jeftinija ali je transfer duzi.

Leptir, sledece godine cete moci na izlete opusteno.

macaraca
    Član
    macaraca

i sa popustom od 15% pa ne mogu da se iskobeljam iz racunice….
    ma transfer je ok 90km je od aerodroma

macaraca
    Član
    macaraca

uplatili smo super hotelcic koji je 30km od alanje blize sideu znaci blize aerodromu. zvoe se Pemar beach 5* all, srecna sam ko kuche i brojim dane
    inace idemo 10.9

Leptir
    Član
    Leptir

Ovo leto cemo opet u Tursku.
    Razmisljam o Antaliji Kervansaray Lara, Kemeru Club Phaselis i Side Club hotel Turan prince world.
    Hoteli sa 5* su uglavnom svi dobri ali mi je bitna peskovita plaza. Bili smo u gradu KEmeru i tamo je sljunak.
    Ako je neko bio u ovim hotelima nek napise iskustvo ili u nekom drugom gde je peskovita plaza.

malisha75
    Član
    malisha75

I mi razmisljamo o Turskoj.

Sad nesto merkam ovaj hotel. Ima uglavnom dobre preporuke.
    Jel’ bio neko?

http://www.tripadvisor.co.uk/Hotel_Review-g312737-d300020-Reviews-Lykia_World_Oludeniz-Oludeniz_Mugla_Province_Turkish_Aegean_Coast.html

Leptir
    Član
    Leptir

Mi idemo u Belek,Club Gural Premier,pocetkom juna.

Gledanje 271 članaka - 271 do 285 (od 293 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.