Ova tema sadrži 292 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  sanjas 7 godine ranije.

Gledanje 286 članaka - 286 do 293 (od 293 ukupno)

Uvek ziva – Turkey

• malisha75
    Član
    malisha75

E, super Leptir. Gledala sam taj hotel, odlican je za decu.
    Mi se jos nismo odlucili.

Za one koje interesuje porodicni odmor u Turskoj, evo jos predloga
    http://www.tripadvisor.com/TravelersChoice-Family-cTop25-g293969

ikebana011

moram da podelim svoje iznenadjenje sa vama
    imam troje dece i shvatila sam da je veliki problem naci hotel koji bi nas primio,u nasim agencijama vrlo retko se mogu naci u ponudi tzv family room koje su za vise od dvoje dece
    je l to ja samo nisam imala srece ili je to stvarno tako?
    takodje molim za preporuku nekog hotela u turskoj ,da ima pescanu plazu i naravno da svi mozemo zajedno da budemo u sobi 🙂

trojcica
    Član
    trojcica

ikebana011;790477 wrote: moram da podelim svoje iznenadjenje sa vama
    imam troje dece i shvatila sam da je veliki problem naci hotel koji bi nas primio,u nasim agencijama vrlo retko se mogu naci u ponudi tzv family room koje su za vise od dvoje dece
    je l to ja samo nisam imala srece ili je to stvarno tako?
    takodje molim za preporuku nekog hotela u turskoj ,da ima pescanu plazu i naravno da svi mozemo zajedno da budemo u sobi 🙂

E da znas da si u pravu, to je bas veliki problem, nemaju svi hoteli takve sobe.I ja ih imam troje, i uvek nam je problem smestaj, naravno dok su bili mali i nije, ali sada bogami jeste.

nensy
    Član
    nensy

Mi smo prosle godine bili u Antaliji i stvarno je toplo preporucujem!

malisha75
    Član
    malisha75

E, koji smo mi baksuzi. Uplatili na kraju Oludeniz, a tamo juče bio zemljotres. Kažu nema žrtava, na svu sreću, ali sad moram da vijam info u kakvom je stanju hotel…

malisha75
    Član
    malisha75

Za slučaj da ovu temu ipak neko čita, samo da kažem da smo bili, fantastično se proveli, kako nismo ni sanjali, i usput se odmorili za desetku! Preporučujem!

marmit
    Član
    marmit

Ja bih volela da odem u Tursku, tamo još nismo bili, ali mm ima predrasude 😯

sanjas
    Član
    sanjas

Malisha drago mi je da ste se lepo proveli i odmorili.

Gledanje 286 članaka - 286 do 293 (od 293 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.