Ova tema sadrži 292 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  sanjas 7 godine, 2 meseci ranije.

Gledanje 31 članaka - 31 do 45 (od 293 ukupno)

Uvek ziva – Turkey

• mayya
    Član
    mayya

Kalimero, potpuno si u pravu.
    Mozda je bas takav vid letovanja sa decom, najbolji.
    I nama su preporucili LE JARDIN, ali u njemu na zalost ne moze da se boravi sa dvoje dece. Sobe su manje, valjda.

Ono sto mi danas imamo na repertoaru razgledanja su hotel PHASELIS u Kemeru, kod Antalije i hotel ROSE RESIDENCE, takodje u KEMERU.
    MOZDA SE IPAK SRETNEMO!!! 😆 😆 😆 😆

Hajde pogledaj i ta dva hotela, pa bas da sumiramo utiske.

katarina
    Član
    katarina

Angel – 7/3/2008 09:09

Ja kad god letujem a to je svake godine, UVEK idem u avgustu svuda! Dva puta od toga sam bila u Turskoj i to u Icmeleru koji je pred Marmarisa i PREZADOVOLJNA SAM. Slobodno avgust, jeste toplo ali pobogu LETO JE i treba da bude i nema 50C, tamo se temperature iako deluje toplo krecu oko 30-35C a to je normalno. Takodje tamo uvek lepo pirka vetric tako da se i ne oseti. Jedino kad se oseti je ako stojis ceo dan na brodu kojim se ide na izlet i to na gornjem spratu koji je predvidjen za suncanje. Znaci Icmeler je majka za odmor, ima i barova i par diskoteka i mirno je i ususkano a uvek moze da se zbrise u guzvu Marmarisa koji je po meni prebucan za odmor i vise za tinejdzere.
    Isla sam jednom busom i jednom avionom i ni jedno ni drugo nije frka kao sto pricaju, a pricaju za bus. U dobrom drustvu nista nije frka a i isla bih sa detetom i muzem samo da nije ona tamo mala.
    Probajte Icmeler, znam ljude koji jesu i vracali su se tamo. Odsedala sam oba puta u hotelu Sarba, ili ti Sabra i ima 3 zvezdice i cisto je lepo i jako sam bila uvek zadovoljna a nalazi se u samom centru mesta. Eto moje najtoplije preporuke.

moracu da te demantujem isli smo u Side krajem avgusta pocetkom septembra i vrovali ili ne svaki dan oko 13 sati sam jedino ja bila na plazi jer su vrucine nesnosne…
    Cak je jednog dana jedan deda izmerio 52 stepeni ispod suncobrana…mm i Jana su od 12 do 16 boravili u hotelu a ja se przila na suncu…zato preporucujem juna
    I obratite paznju na plaze zbog dece..postoje pescane a i sljunak plaze…

katarina
    Član
    katarina

ah da nas je kostalo hotel sa 4*+ sa avionskim prevozom 14 dana all inklusive koliko se ja secam 1500e ..Jana je imala oko 15 meseci a do 2 god deca nista ne placaju pa ni avion..

kalimero
    Član
    kalimero

Jeste za LE JARDIN su nam rekli da bi morali da uzmemo porodicnu sobi i to bi nas kostalo oko 2300 evra sa svim taksama .
    Hej imamo slican ukus i mi smo gledali CLUB PHASELIS ali smo od njega odustali jer neznamo u kom tipu soba bi smo bili. Postoje dva tipa soba. Jedan je od 20-30 m2 a drugi tip je od 36 m2 sa pogledom na more. Na internetu nismo mogli najbolje da vidimo kako taj hotel izgleda.
    I ROSE RESIDENCE nam je bio interesantan ali na netu nista nismo uspeli da saznamo o njemu, a odlucili smo da se neoslanjamo na brosure nasih agencija jer mi to sve nije bas pouzdano. Da li vi imate neke informacije o njemu.

Inace sa sajma turizma smo pokupili kataloge MATICO, BIG BLUE I FIBULA agencije. Kada smo se odlucili za dva tri hotela od svake od tih agencija poslali smo im mail sa pitanjima vezanim za krevetac i da li bi nas cetvoro mogli u standardnu sobu i slicno. Jedini odgovor smo dobili od FIBULE (nemozemo da verujemo da ostali u eri interneta ne odgovaraju na mail) . A oni rade ona dva navedena hotela. Naravno i o agencijama smo citali sve i svasta (pogotovo ja) i totalno smo sludjeni. Letovanje ce nam doci kao rehabilitacija od trazenja pogodne lokacije,hotela i agencije.

Preko koje agencije vi gledate aranzmane?

kalimero
    Član
    kalimero

Katarina u kom hotelu ste vi bili i preko koje agencije ste isli?

mayya
    Član
    mayya

Vidis, nama uopste nisu spominjali tipove soba. Jednostavno su nam rekli da LA JARDIN ne mogu dva deteta i dovidjenja.

Mi smo se nesto zakacili za ELIT agenciju koja nam je ponudila kataloge MATICO, FIBULA i… ne znam koji jos.
    Ne znam da li ste za CLUB PHASELIS gledali na ovom sajtu, http://www.clubphaselis.com.tr/en/indexen.html mislim da se bas sve lepo vidi. Jedan od boljih sajtova koje sam vidjala.A za ROSE RESIDENCE ni ja nisam detaljno nasla na netu.
    Ali ga agencija preporucuje. Kaze da su im letovale porodice sa decom i da su zadovoljni. Dok za PHASELIS nemaju iskustva, jer ga rade prvi put ove god. A nama se bas on svideo.

Jos su nam preporucili MARI MYRA i KEMERI RESORT, ali su mi oni preskupi.

mayya
    Član
    mayya

A skroz ti je na mestu ta rehabilitacija od trazenja hotela!!! 😆 😆 😆
    I odmah jedna masazica ledja, posto sam se ukocila za kompom.
    Vec sam smeknula jednog Turcina koji masira u peni… :ruganje: :ruganje: :ruganje:

mayya
    Član
    mayya

Mi smo se odlucili i uplatili.
    Idemo ovde http://www.clubphaselis.com.tr/en/indexen.html
    Ako neko zeli, slobodno neka nam se pridruzi!!!
    :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*

katarina
    Član
    katarina

da cujemo detalje mayyo kad idete i koliko ovo zadovoljstvo kosta…
    na slikama je prelepo…

mayya
    Član
    mayya

Idemo nas cetvoro, Nemanja, Strahinja, mm i ja.
    Krecemo 15. juna.
    Deset nocenja i jedanaest dana.
    U celokupnu cenu su nam uracunate i takse, avion, smestaj, ultra all inclusiv obroci i pica, tobogani, decije igraliste, bazeni, plaza, lezaljke, suncobrani, predstave… sve, sve…
    Mislim da necemo imati potrebe da idemo bilo gde, a i ako pozelimo, Kemer nam je na 1km, a Antalija na 40km.
    Sve zajedno, za nas cetvorokosta 1800e.
    Deluje mnogo, ali kada sve saberete i oduzmete…

katarina
    Član
    katarina

nije cena je ok mayyo za vas 4 all inklusive super!

Ivanela
    Član
    Ivanela

jaoo mayyooo…da napravis super slikice, pa da mi sto necemo nigde ici bar parimo oci!! 😯

kalimero
    Član
    kalimero

Blago vama mayyo vi ste zavrsili. Nadam se da ce vam biti lepo. Sada si nas podstakla da razmisljamo zasto smo mi odustali od tog hotela. Znam za sajt i gledali smo ga. Mislim da nam je samo problem da li nas cetvoro moze da stane u sobu. Da li su vama rekli nesto na tu temu? DA li bi ste bili u bungalovima ili u glavnoj zgradi? Oni su jedni od retkih koji navod eda imaju krevetac u sobi i hranilicu u restoranu. To je u nasoj situaciji veliki plus.

Katarina u kom hotelu si ti bila?

mayya
    Član
    mayya

E, moj dragi muz je zaboravio da pita u kakvoj sobi cemo biti.
    Moracu ja da preuzmem stvar u svoje ruke i sve lepo ispitam u ponedeljak.
    Mada ova agencija prvi put ove godine radi taj hotel, pa ne znam nio da li ce znati sta nam nude.
    Sta da vam kazem, lov u mutnom…

Julija SG
    Član
    Julija SG

Mayya, blago vama, vi ste rijesili dilemu. Hotel super izgleda, uzivace i djecaci a i vi!

Mi jos uvijek pojma nemamo, ni gdje, ni sta, a sto je najgore ni kada??!!! Moj dragi muz, jos uvijek pojma nema kad ce imati godisnji! :>

Gledanje 31 članaka - 31 do 45 (od 293 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.