Ova tema sadrži 292 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  sanjas 7 godine, 2 meseci ranije.

Gledanje 46 članaka - 46 do 60 (od 293 ukupno)

Uvek ziva – Turkey

• mayya
    Član
    mayya

Ma saznacete vec. Jos nije ni prolece stiglo.
    Mi smo morali da pozurimo, da bi se uklopili sa Strahinjom i njegovom skolom, treninzima i sl…

Da, mi se odlucismo i olaksasmo se, po dzepovima!
    Uh, ode nama renoviranje kupatila! 🙁
    Lepo kazu nasi stari, ne mozes i ovce i novce! 😆 😆 😆 😆

Posto mi idemo medju prvima na more, javicemo vam kako nam je bilo i da li smo zadovoljni!

Marija i Peca

Što se Turske tiče, mm i ja smo leto pre nego što sam ostala trudna radili kao vodiči u Alanji. Posle tri meseca provedena tamo mogu da vam kažem mnogo o svemu, tako da, ako vam nešto treba, tu smo.

mayya
    Član
    mayya

Ooo, pa naravno da treba Marija!
    Pricaj, treba li neku npr. hranu da ibegavamo? Toga se dosta plasim, zbog dece.
    Pa onda… Ne znam.. Sta god se setis!

Mada mi idemo u Antaliju. A za malo da smo u Alanju.

Marija i Peca

Ma i Antalija ti je super, urbanija je od Alanje i bolja za šoping. Hrana je neslana, i treba da je ostaviš tako (mislim nemoj da soliš) jer su temperature jako visoke (ne znam kad idete, ali svejedno, njima je sezona otvorena i u maju), flašice sa vodom uvek nosi sa sobom i beži od sunca, no to već znaš. Cenjkaš se SVUDA! To dobro zapamti, jer smo mi kupili recimo putnu torbu za 4 eura a početna cena joj je bila 25. Koža im je jako jeftina i kvalitetna. More je MNOGO toplo, prvi put u životu da se nisam kvasila kad ulazim u vodu.

Mislim da ćeš se fantastično provesti.

Ako znaš nemački ili ruski, poslužiće ti.

U moru ima ajkula, ali kažu da su daleko od obale. Ja, ovako hrabra, sam se posle toga brčkala u plićaku, i kupala se u bazenu. Nikako nemoj da pristaneš na sobu bez klime i dobro porazgovaraj sa agencijom preko koje ideš o tome, jer se dešavalo da naplate dva puta (ti ovde platiš,a oni tamo neće da ti puste dok ne platiš na licu mesta, a ti sa decom stvarno moraš). Ubaci dokumenta OBAVEZNO u hotelski sef, jer ako ih držiš u sobi za to niko ne odgovara.

Ne mogu svega da se setim. U koji hotel ideš? Mi smo malo bili u Antaliji tako da znam poneki hotel. Pitaj šta te interesuje, a ja ako se nečeg setim, napisaću naknadno.

Marija i Peca

E da. Imaćeš sigurno dosta ponuda za ekskurzije. OBAVEZNO vodite decu u Aqua park, ide se na ceo dan i fenomenalno je. Imaćete sigurno prilike da idete na dnevno krstarenje (sa decom na žalost teško je izvodljivo noćno) i ako nemate morsku bolest i to je fantastično. Sad se sećam samo ekskurzija za Alanju, ipak smo bili kratko u Antaliji.

Marija i Peca

tek sad sam čitala ostale postove. Oni hoteli koji su van grada su GRADOVI za sebe! Sve imaju i PRELEPI SU! Ne poželite da izadjete. Isto tako, i8maju organizovan prevoz za svoje goste do grada i nazad.

Mayya, hamam pod obavezno. I posle se odluči za masažu aromatičnim uljima – kao da si bila u raju! Ti ljudi stvarno znaju šta rade!

mayya
    Član
    mayya

Hej Marija, hvala ti puno na opsirnim savetima!!!
    Srce si!

A haman :hmm: :hmm: :hmm: ko zna na kakav greh si me navela!

Marija i Peca

Što bi rekli Turci hamam je tamam! Extra je! Ma biće vama super! Jedva čekam da nam javiš kako je bilo i da gledam slike! Mi smo planirali da idemo u Alanju, ali pošto kupujemo kuću (ili se bar nadamo da ćemo je kupiti) trebaju nam pare tako da… 🙁 Ali, nikad se ne zna! U svakom slučaju, uživaću dok budem gledala vaše slike! Poseban cmok za Necu! :-*

mayya
    Član
    mayya

Hvala ti puno!
    Mi smo prvo zeleli u Alanju i pregledali sve ponude za nju. Ali se nekako na kraju ipak odlucismo za Antaliju.
    Verovatno je presudila blizina aerodroma. Alanja je mnogo udaljena. Nesto nam je bilo puno da se na 30 stepeni klackamo 2 sata busom.

Ljubim te, a mozda te jos po nesto priupitam u medjuvremenu! :-*

kalimero
    Član
    kalimero

Evo i nas. Posle mnogo muke i neprofesionalnog odnosa dve agencije odlucili smo se za trecu i uplatili hotel Turan Prince Residence ( http://www.turanprince.com.tr/TURANPRINCERESIDENCE/EN/INDEX ) u mestu Side. Malo nas brine udaljenost od aerodroma (55 km) ali se uzdamo da ce Andrej lepo odreagovati na ceo put. Postoje dva hotela u drugom je akva park sa 14 tobogana, a mi iz naseg hotela mozemo brodicem koji ide svako jutro da odemo u taj drugi hotel. Kad se vratimo cucete nase iskustvo. Idemo od 19.06-30.06.

mayya
    Član
    mayya

Kalimero, hotel je extra!
    Fantastican, fenomenalan!
    Ja sam odusevljena malim luna parkom. Kod nas to nema, smrc!

Zelim vam prelep provod i da nam se obavezno javite sa slikicama.
    Pa da uporedimo! 😆 😆 😆 😆
    Mi idemo malo pre vas 15.06.

:caos: :caos: :caos: :caos: :caos:

kalimero
    Član
    kalimero

Mayya dogovoreno. Iamju i jedan i drugi luna park i nadam se da ce Lena da uziva u istom (a mama ce da se ogrebe).
    I vi nama da prosledite utiske i slikice.
    Inace smo hteli hotel LARA BEACH u Antaliji ali je vec rasprodat e to je za plakanje i jako smo :galamdzija: :galamdzija: 😥 😥

Marija i Peca

Kalimero, nemoj da plačeš za Lara Beach hotelom. Cena mu je povoljna, ali je sra*e, veruj mi. A inače, Side ti je nešto kao selo. Samo hoteli, uglavnom sa 4 i 5 *, fini su, ali hotelski sadržaj ti je sve. Mada to nije mala stvar. Većina hotela ima animatore za decu, što se pokazalo izuzetno korisnim. Ako ste uzeli all inclusive, hrana je fenomenalna.

Mayya, Antalija je kao tri Beograda, mogli ste slobodno Alanju, putovaćete i ovako. Znaš kako to ide: autobus kupi putnike na aerodromu i razvozi ih po hotelima. Pa sad zavisi gde vam je hotel. Dobra stvar je što SVI autobusi imaju klimu, možete da kupite unutra sokiće ili vodu (neki dele besplatno).

Mnogo se radujem zbog vas!!! Obožavam taj deo Turske! Mm kaže da, ako nam uleti jedan poslić koji su nam najavili – Alanja, eto nas!!!

mayya
    Član
    mayya

Daj bre da nam se neko pridruzi u Antaliji!!! 🙁

kalimero
    Član
    kalimero

Ok mi je sto nema bas mnogo sadrzaja okolo jer pretpostavljam da sa Andrejem i necemo moci bas nesto mnogo da se setamo. A i tako nesto smo ocekivali. Za Laru sam citala na tripadvisor.com i ima odlicne preporuke zato smo se primili sto bi rekao mm kao maldi majmuni. Ovaj hotel nam se dopao zbog luna parka i cini mi se lepe plaze. Nanavno mm je bitno da bude klopa ok i uzeli smo all inc. Jod uvek razmisljam kako cu sa Andrejem za klopu i mleko. Imam jos vremena da prelomim da li vucemo teglice ili se prepustamo njihovoj hrani.

Gledanje 46 članaka - 46 do 60 (od 293 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.