Ova tema sadrži 467 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  Natasa 7 godine, 1 mesec ranije.

Gledanje 1 članaka - 1 do 15 (od 468 ukupno)

Vasi predlozi

• Guest
    Član
    Guest

Posto je forum u fazi nastanka, ovde mozete ostavljati sve vase primedbe i predloge kao i predloge koje biste sve kategorije zaleli da vidite na forumu i ocemu zelite da diskutujete. Svaka pomoc nam je dobrodosla.

dekameron
    Član
    dekameron

odlican dizajn naslovne…zelim vam srecan pocetak:)
    ostalo ce ici u hodu 🙂

Guest
    Član
    Guest

Hvala, trudili smo se ……

Singa
    Član
    Singa

da li ce se prosiriti spisak tema, ili samo ovo sto sada stoji na indexu foruma?

Guest
    Član
    Guest

Singa – 31/5/2006 3:38 PM

da li ce se prosiriti spisak tema, ili samo ovo sto sada stoji na indexu foruma?

Da, dosta je tesko kategorizovati forum dok jos nema clanova pa su teme generlno podeljene a posle ce biti razvrstavane prema potrebi. Takodje, ako imas neki predlog za temu ostavi ovde poruku pa cemo je dodati.

Singa
    Član
    Singa

mislila sam na teme van roditeljstva? ima i onih koji se bore za taj status 😕

zatim tipa putovanja, druzenja, zdravlja, mode, itd?

Guest
    Član
    Guest

Singa – 31/5/2006 3:54 PM

mislila sam na teme van roditeljstva? ima i onih koji se bore za taj status 😕

zatim tipa putovanja, druzenja, zdravlja, mode, itd?

Pa necemo puno zalaziti van roditeljstva ….
    ..sto se neplodnosti tice, upravo sam otvorio pod kategorijom U ISCEKIVANJU temu Neplodnost i Pokusaji
    …putovanje, zdravlje ok, smislicemo nesto …… moda mislim da za sada prevazilazi koncept foruma

U svakom slucaju, hvala na pomoci…..

Seka Ivana

Site je presladak. Samo napred 🙂

Singa
    Član
    Singa

imam sledecih problema:

1.ne znam gde da pogledam pregled poruka koje sam ja pisala, nego redom otvaram ne mogu da se setim

2.ne vidim nigde opciju zbirno: neprocitane poruke, neodgovorene, poruke od moje poslednje posete, ovako mi je
    mnogo lakse i pregldenije da pratim teme. 😆 😯

3. ukoliko na kraju poruke hocu da dodam smajli na gornji deo teksta: ne moze, uvek padne iza poslednje reci?

Jovana Stojanović
    Glavni majstor
    Jovana Stojanović

1.ne znam gde da pogledam pregled poruka koje sam ja pisala, nego redom otvaram ne mogu da se setim

U gornjem meniju imas Pretraga pa u pretrazi imas filtriranje po autoru i po datumu (od polednjeg logovanj, juce itd).

2.ne vidim nigde opciju zbirno: neprocitane poruke, neodgovorene, poruke od moje poslednje posete, ovako mi je
    mnogo lakse i pregldenije da pratim teme. 😆 😯

Mozes takodje iz gornjeg menija da izaberes Nove Teme. To su poruke od poslednjeg logovanja ili imas i opciju da pratis temu putem EMaila.

3. ukoliko na kraju poruke hocu da dodam smajli na gornji deo teksta: ne moze, uvek padne iza poslednje reci?

Nismo do sada primetili to, pozabavicemo se time, hvala …..

kalet
    Član
    kalet

Ne znam da li je ovo pametno sto predlazem, ne bi da me neko shvati pogresno. Mislim da je mozda dobro da teme fouma budu zasticene. Ovako, ko god da se nakaci na sajt moze da udje i da cita. Zasto se onda registrujemo, prijavljujemo, odjavljujemo.

Jovana Stojanović
    Glavni majstor
    Jovana Stojanović

kalet – 17/6/2006 4:19 PMNe znam da li je ovo pametno sto predlazem, ne bi da me neko shvati pogresno. Mislim da je mozda dobro da teme fouma budu zasticene. Ovako, ko god da se nakaci na sajt moze da udje i da cita. Zasto se onda registrujemo, prijavljujemo, odjavljujemo.

Apsolutno se slazem, samo mislim da dok je forum nov treba da bude sto vise otvoren da bi ljudi znali da postoji i da bi ih zainteresovao…vremenom ce to sve doci polako na svoje mesto…..prve promene su upravo izvrsene, a to je da gosti ne mogu da postuju na forumu niti u jednoj temi, a pojedine teme kao sto su Obaveštenja, Obavesti Administratora, Upoznavanje, Vaši Predlozi, Neplodnost i Pokušaji su zatvorene za goste i mogu ih videti samo registrovani korisnici. Ako imate jos predloga sta bi trebolo zatvoriti za siroke narodne mase dajte predlog pa cemo zajedno prodiskutovati o tome.

Koka Loka
    Član
    Koka Loka

Pa evo:

Moram da ponovim ;] tickeri i to malo drugačiji kao npr. na snugglepie.com

Predlozi za igraonice tj. prostore za organizovanje dečijih rođendana

Setiću se još 😀

Jovana Stojanović
    Glavni majstor
    Jovana Stojanović

Koka Loka – 21/6/2006 7:30 PM

Pa evo:

Moram da ponovim ;] tickeri i to malo drugačiji kao npr. na snugglepie.com

Predlozi za igraonice tj. prostore za organizovanje dečijih rođendana

Setiću se još 😀

…10ks…

Tickeri se od sada mogu postavljati.
    Pogledajte ovde uputstvo .

Koka Loka
    Član
    Koka Loka

A tickeri „Made by Akrosoft“ ?

:>

Gledanje 1 članaka - 1 do 15 (od 468 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.