Ova tema sadrži 467 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  Natasa 7 godine, 1 mesec ranije.

Gledanje 31 članaka - 31 do 45 (od 468 ukupno)

Vasi predlozi

• Mirche
    Član
    Mirche

Evo Irena, konacno smo odlucili…odlucili smo ranije nego nikako da promenimo…
    Stavili smo jedan zajednicki naziv, ipak je to nase „forumsko“ kafance.

IrenaV
    Član
    IrenaV

Ma naravno..slazem se…ja sam se malo salila….super je tako..zaista!:bravo:

Sneki
    Član
    Sneki

Da li postoji mogucnost da nas nekako obavestavate o privatnim vrticima koji su dobili ili ce dobiti dozvolu za predskolski uzrast iliti 0-ti razred?

Mirche
    Član
    Mirche

Moze Sneki. Posto vec postoji tema „privatni vrtici“ http://forum.roditeljportal.com/forums/thread-view.asp?tid=160&posts=6#M11859
    tamo sam stavila one vrtice koji su do sada dobili dozvolu. Kada izadje vest na portalu, obavesticu ovde i na forumu…
    :caos:

dr Avluela

Moj predlog je da pored nasih imena (nadimke), zvezdica,avatara,broja poruka itd. se moze videti i odakle smo i gde zivimo. Pise npr. neka od vas da je kod nje hladno ili toplo i nemamo pojma odakle je ona… :neznam:

Mirche
    Član
    Mirche

Dr. Avluela, gore u desnom uglu kada otvoris „Moj profil“ postoji opcija da se upise lokacija…evo ja sam stavila da sam iz Bgd-a..

dr Avluela

Hvala ti Mirche,nisam to videla :cvecko:

bveselinovic

imam jedno pitanje za dr avluelu ja sam u 6 nedelji i dr mi je dala povidon jod vaginolete da li je to ok.a pritom nije mi rekla da imam neke bakterije nego kao da pijem uvin caj jer je videla na analizama da bi trebalo ali nista konkretno a neko mi kaze da taj povidon nije dobar za bebu?sta da radim nemogu ja dr.reci nista i onako se mrsti

svila
    Član
    svila

Meni se svidja kako na nekim forumima ima Dnevnik Trudnica i Dnevnik Mamica a isto tako i Foto album pod dozvolom.

Jovana Stojanović
    Glavni majstor
    Jovana Stojanović

svila – 12/12/2006 1:17 AM

Meni se svidja kako na nekim forumima ima Dnevnik Trudnica i Dnevnik Mamica a isto tako i Foto album pod dozvolom.

Jel ti se ne svidja sto za pojedine delove treba dozvola ili? U principu vecina je trazila da bude tako. Dozvole za albume moze dobiti bilo ko ko zatrazi istu. Ako imas neki drugaciji predlog, slobodno reci.

lorena
    Član
    lorena

ja sam nova al sam članica i s tim takvim ću si dozvoliti to reći: forum je tooootalno tooootalno spor. s pedeset članica već a šta će tek biti kada ih bude više… tek sam se danas priključila al kada čekam po pet minuta da odgovorim i da mi se otvori neka tema, nemam volje više.

i drugo, zatvarati forum sa tako malo članova, bezveze je. mislim da si to nemože dozvoliti već jedan uhodani forum a kamoli nešto što je tek na početku. ograničavati se, nije potrebno. šta skrivate? jel vas neko poznaje? čemu to? ne razumijem…

a inače, sajt ko sajt, forum ko forum, sviđa mi se. mislim tematski.

pozdrav, lori.

Jovana Stojanović
    Glavni majstor
    Jovana Stojanović

lorena – 16/2/2007 1:08 PM

ja sam nova al sam članica i s tim takvim ću si dozvoliti to reći: forum je tooootalno tooootalno spor. s pedeset članica već a šta će tek biti kada ih bude više… tek sam se danas priključila al kada čekam po pet minuta da odgovorim i da mi se otvori neka tema, nemam volje više.

i drugo, zatvarati forum sa tako malo članova, bezveze je. mislim da si to nemože dozvoliti već jedan uhodani forum a kamoli nešto što je tek na početku. ograničavati se, nije potrebno. šta skrivate? jel vas neko poznaje? čemu to? ne razumijem…

a inače, sajt ko sajt, forum ko forum, sviđa mi se. mislim tematski.

pozdrav, lori.

Slazem se da je malo sporo ali radimo na tome i bice sve brze sa povecanjem broja clanova, to ti garantujem.
    Ovo radimo iz cistog hobija, bar za sada, tako da nemamo sredstava za brze linkove (bar za sada).
    Mislim da nije bas 5min, ako je tako mislim da ti imas problema sa internetom.
    Oko zatvaranja mi nije najjasnije tacno na sta mislis posto je uglavnom 95% otvoren za goste a da ne pricam o clanovima.
    Mali broj clanova je relativna stvar, nije nam cilj da imamo neznam koliko clanova nego da se svaki clan dobro oseca sto se delom postize i cuvanjem privatnosti clanova.

jelenaorg
    Član
    jelenaorg

Ja bih jako volela uskoro da vidim doktora na forumu!
    Trbale bi Forumasice nekako da se motivisu i cesce odgovaraju na neke teme,
    cesto dolazim u situaciju da pregledam sve i ne napisem nista jert nema nista interesantno

Irssa
    Član
    Irssa

Ja imam brz internet i nemam mnogo problema sa otvaranjem stranica, sacekam par sekundi i to je to:caos::caos::caos::caos::caos:

kalet
    Član
    kalet

Irssa – 16/2/2007 8:51 PM

Ja imam brz internet i nemam mnogo problema sa otvaranjem stranica, sacekam par sekundi i to je to:caos::caos::caos::caos::caos:

Gledanje 31 članaka - 31 do 45 (od 468 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.