Ova tema sadrži 467 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  Natasa 7 godine, 1 mesec ranije.

Gledanje 436 članaka - 436 do 450 (od 468 ukupno)

Vasi predlozi

• Mirche
    Član
    Mirche

Sada je otvorena nova tema „Sta kuvate danas“ pa ce biti lakse iscitavanje. Kad budem nasla malo vise vremena potrudicu se da nekako sredim i slike i recepte. U planu je da se to nekako sredi.

eniqma
    Član
    eniqma

Znam da je otvorena nova, ali ona stara je imala extra recepte!

Mirche
    Član
    Mirche

Mozes i dalje da gledas i citas tu temu, ne mozes samo da pises na njoj jer je zakljucana.

eniqma
    Član
    eniqma

Ok, hvala! Pokusavam da vam kazem da ne mogu da otvorim ni jednu stranicu osim poslednje! Hvala u svakom slucaju!!!

stancha
    Član
    stancha

Mislim da je u podforumu Ishrana porodice previse lepljivih tema,i da ih treba svesti na 2-3 najposecenije(a po meni su to Sta kuvate danas,Decije rodjendanske torte,Upomoc treba mi recept hitno-cak mislim da je jedno vreme tako i bilo,a na kraju mogu da se izjasne i ostale kuvarice i kazu sta misle da je najpametnije ostaviti).
    Ovako se javljaju situacije da neke teme koje imaju skorije postove ostanu nezapazene jer su skroooooz dole i niko ih ne vidi(evo recimo kao sto je slucaj sa temom novogodisnja trpeza).

eniqma
    Član
    eniqma

U pravu si, samo poslednje 3 nisu lepljive!

stancha
    Član
    stancha

Vidim da mi je uvazen predlog,hvala puno.Nadam se da i ostalim curama ovako vise odgovara :bravo:

TwinMama
    Član
    TwinMama

Nova sam na forumu ali mi vec nedostaje podforum blizanci, trojke, cetvorke… Sve je vise blizanackih trudnoca i mama na ulicama koje guraju dupla kolica a nigde nemaju poseban podforum. Videla sam da hrvatski forum Roda ima odvojen prostor za duple mame pa me interesuje hoce li se i ovde naci mesta za tako nesto:)

Mirche
    Član
    Mirche

TwinMama, dobrodosla!
    Do sada niko od mama sa blizancima ili trudnica nije trazio poseban podforum…postoje teme na „Trudnoci“. Mozda u okviru kategorije „U iscekivanju“. Nije problem, samo da vidimo da li ima zainteresovanih…
    :caos:

TwinMama
    Član
    TwinMama

Ma to se meni samo dopala ideja s Rode da sve sto me interesuje bude na jednom mestu a da nije inostrano:)

tanja.
    Član
    tanja.

MOze!! I ja se slazem, tu bi mogle da razmenjujemo nasa iskustva, delimo savete …mozda bi nam bilo malo preglednije :kucam:

biki
    Član
    biki

Sto se mene tice predivna ideja,tema ce biti maltene ukras foruma,i mislim da ce privuci mame sa blizancima,trojkama..itd 🙂
    Podizanje blizanaca je samo po sebi posebno i drugacije tako da,mislim da je to najmanje sto mozemo uciniti da pomognemo srecnim roditeljima da se medjusobno pronadju i podele iskustva:caos:

bugaboo
    Član
    bugaboo

Evo da se javi jos jedna buduca mama blizanaca 🙂 a usput da pitam zasto je forum ovako spor?
    Ja bih rado ucestvovala ali mi svaku stranicu otvara po 5 minuta,a imam super konekciju?

TwinMama
    Član
    TwinMama

Juhuuu….za sada tri duple mame…ima ih jos po forumu sigurno:)

bugaboo…pokusaj da instaliras neki drugi browser ili da u opcijama ugasis otvaranje potpisa…prepuni su slicicca pa ti to mozda pravi problem

pereca
    Član
    pereca

:caos: svima!!

Evo i ja se ovih dana pitam kako da nadjem iskusnije mame blizanaca, ovo je super ideja :bravo: :bravo: :bravo: !

Gledanje 436 članaka - 436 do 450 (od 468 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.