Ova tema sadrži 467 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  Natasa 7 godine, 1 mesec ranije.

Gledanje 451 članaka - 451 do 465 (od 468 ukupno)

Vasi predlozi

• Natasajvc
    Član
    Natasajvc

Evo i mene. Mama blizanaca Rade i Nenada. Oni su nam najmladji i imaju 14 meseci. Pored njih imam i jos tri cerke.

gina
    Član
    gina

Pridruzujem se i ja ideji…. ja sam buduca mama dve bliznakinje devojcice koje treba da stignu za max 2 meseca….
    Poljubac svim duplim mamama i buducim mamama

Mirche
    Član
    Mirche

S obzirom da postoje vec teme o blizancima na forumu „Trudnoca“ i „Bebe“ stavila sam te teme kao lepljive tako da ce se i brze uocavati i nadam se biti posecenije i da cete tu moci i da procitate iskustva i date svoja, nova.

TwinMama
    Član
    TwinMama

Ali je podforum ipak bolja ideja 🙁

tanja.
    Član
    tanja.

Takodje delim misljenje sa TwinMama, evo vec nekoliko dana pokusavamo da ozivimo te teme o blizancima i slabo ide , nisu bas nesto uocljive posebno sto je tu sa blizancima zajedno lepljiva tema i caskanje tako da se vrlo brzo izgubi izmedju par tema… 🙁 🙁 🙁
    Mislim da odvojen mali podforumcic nije neki problem za otvorirti ga samo kada budete imali malo vremena :love:

pereca
    Član
    pereca

Podforum je stvarno bolja ideja!!!:bravo:

Roda je to super uradila i stvarno bi bilo uocljivije!

:caos:

Mirche
    Član
    Mirche

Otvorila sam forum za blizance, trojke, cetvorke, na vama je sad da ga nadogradite.

pereca
    Član
    pereca

:bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :HAG: :alkoholicari: :-*

TwinMama
    Član
    TwinMama

:zvezda: :zvezda: :zvezda: :zvezda: :zvezda: :zvezda:

MissGak
    Član
    MissGak

Ja upravo „stizem“ sa teme Sta kuvate danas i pomislila sam kako bi mozda bilo fenomenalno da se otvori u sklopu foruma neki Forumski kuvar,portalski ;] ili kako god sa svim onim divnim receptima sa gore pomenute teme i naravno slikicama.Ne znam koliko je to izvodljivo,ali bi bilo fenomenalno sve to,bez komentara imati na jednom mestu,sa imenima kolaca,jela itd cije bi recepte bilo lako naci (iz prve) u pretrazivacu!
    Mozda je moja ideja nerealna,mozda zahteva puno posla,mozda bi nekako bila laksa za realizaciju uz pomoc forumasica koje tako vredno fotografisu jela i postavljaju slike svakodnevno.Mozda te iste recepte sa slikama samo dodati u vec postojece teme,radi lakseg snalazenja,jer nekad pozelim da napravim nesto sto znam da je nekad bilo postavljeno u temi,ali sa toliko stranica i dve teme tesko je snaci se ponekad.
    🙄 :neznam:

Mirche
    Član
    Mirche

To je odlicna ideja ali zahteva dosta posla, probacemo nekako nesto da iskombinujemo, bilo bi bas dobro i korisno ali ne znam kada tacno. Do tada slikajte jela valjda cemo nesto smisliti da bude u okviru forume jedan takav deo.

MissGak
    Član
    MissGak

Hvala Mirche!

bonee
    Član
    bonee

AKO POSTJI NEKA TEMA O ISPITIVANJU KARIOTIPA MOLIM DA ME OBAVESTIZE,ILI MOLIM DA OTVORITE ISU TEMU

Iva&Lule
    Član
    Iva&Lule

MissGak – 12/3/2009 19:50

Ja upravo „stizem“ sa teme Sta kuvate danas i pomislila sam kako bi mozda bilo fenomenalno da se otvori u sklopu foruma neki Forumski kuvar,portalski ;] ili kako god sa svim onim divnim receptima sa gore pomenute teme i naravno slikicama.Ne znam koliko je to izvodljivo,ali bi bilo fenomenalno sve to,bez komentara imati na jednom mestu,sa imenima kolaca,jela itd cije bi recepte bilo lako naci (iz prve) u pretrazivacu!
    Mozda je moja ideja nerealna,mozda zahteva puno posla,mozda bi nekako bila laksa za realizaciju uz pomoc forumasica koje tako vredno fotografisu jela i postavljaju slike svakodnevno.Mozda te iste recepte sa slikama samo dodati u vec postojece teme,radi lakseg snalazenja,jer nekad pozelim da napravim nesto sto znam da je nekad bilo postavljeno u temi,ali sa toliko stranica i dve teme tesko je snaci se ponekad.
    🙄 :neznam:

Otvoren je,,Kuvar,, sa slikama i receptima :zvezda:

Ammy
    Član
    Ammy

Mmmmmmmm……zao mi je bilo da pisem tamo na toj temi jer je sve savrseno poredjano, post do posta samo recepti bez komentara, mozda ste se tako dogovorile a i pregledno je, svaka cast! Sto bi rek’o Ckalja „Majka da jede, cerka da gleda na cerku, da ne dava!!!“ :>

Gledanje 451 članaka - 451 do 465 (od 468 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.