Ova tema sadrži 44 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  anita75love 6 godine, 5 meseci ranije.

Gledanje 31 članaka - 31 do 45 (od 45 ukupno)

Vec znana – Tunisia

• Fokica
    Član
    Fokica

I mi smo uplatili Tunis. Idemo u Skanes u avgustu i ostajemo 15 dana. Jedva cekam 🙂

Nensy lepo se provedite i da uskoro razmenimo utiske 😆

nensy
    Član
    nensy

Evo mi se vratili iz Tunisa pre par dana.Bilo je super.Cim budem imala vremena stavicu neku slicicu.

T3
    Član
    T3

nensy – 23/8/2009 00:33 Evo mi se vratili iz Tunisa pre par dana.Bilo je super.Cim budem imala vremena stavicu neku slicicu.

joj blago li se vama,mora da ste se nauzivali i odmorili. :bravo:

davaj slicice sto pre jedva cekam.. da malo parim oci i uzivam u tom divnom letovalistu bar ovako,inace moja drugarica vec par godina zaredom ide i letuje redovno tamo i uvek se vracaju puni utisaka i uzbudjenja kao da im je svaki put prvi..po onom sto sam videla kod nje ono je raj i za oci i za dusu.. :klanjam:

lillyblue
    Član
    lillyblue

I ja jjedva chekam slike:bravo:

nensy
    Član
    nensy

Evo nekih slicica…

nensy
    Član
    nensy

Evo nekih slicica…

nensy
    Član
    nensy

nensy
    Član
    nensy

leptiric
    Član
    leptiric

Prelepe su slike :bravo: :bravo:

T3
    Član
    T3

divno,prelepo..sta drugo reci… :bravo: :bravo:

Iva_A.A.A.

Prelepe slike,ja sam bila 99 godine u Tunisu i obisla sam dosta toga,slazem se sa Fokicom u jednom postu se treba cenjkati,ja sam neke stvari kupila bas po niskoj ceni-doduse imala sam srece pa je snama isla prijateljica koja odlicno govori francuski tako da nam je bilo jos bolje sto se tice sporazumevanja i cenkanja.

Jelena&Teodora

Nensy predivne slicice :bravo:

Dorothy
    Član
    Dorothy

Jako su lepe slike!

anita75love
    Učesnik
    anita75love

Evo da malo aktiviram temu…..
    Mi bili u Tunisu prosle godine i ove idemo opet……
    Sve preporuke za letovanje!
    Kasnije pisem malo o mojim utiscima…..
    :-*

anita75love
    Učesnik
    anita75love

Pa evo da napisem…..
    Mi bili prosle godine u Jasmin Hamametu. Lepo mestasce, skroz turisticko-znaci nema lokalnog stanovnistva, sem osoblja koje radi u hotelu i prodavaca u prodavnicama.
    Atmosfera je sasvim ok, prodavci su malo napadni, vuku vas za rukav i cenjkanje je po principu ko koga `zavrne`….ali samo ih ignorisite i odustace.
    Mozete tako kupiti dosta jeftinije stvari nego kod nas ali meni je ipak bilo draze da ulazim u prodavnice na kojima je naznaceno da je cena fiksna.
    Plaza je peskovita, more fino….jedino mi se ucinilo da nekako ne mirise bas kao more odn nema onog slanog mirisa ali opet tada sam bila nesto prehladjena pa mi mozdanos nije najbolje `radio`.
    Ja sam bila u hotelu sa 5* UAL (ultra all inclusive) sto bih svima preporucila jer zaista mozete koristiti sve sadrzaje hotela potpuno besplatno ukljucujuci i hranu i pice koja je odlicna sto je s obzirom na to kada vodite decu sa sobom `blagoslov bozji`-znaci ponesete flasice sa sobom i tocite prirodno cedjene sokove za decu u litrima, narucujete im kolace, palacinke, pice i pomfrit pet puta na dan, jedete sladoled do besvesti,mozete uzimati voca koliko zelite ,pijete espreso kad god ugrabite neki slobodan trenutak odn kad god uspete da pobegnete od klinaca,jedete kad god hocete odn stignete-jer se hrana sluzi non stop pa ne morate trcati u nek odr vreme za obrok, i za sve to ne morate nositi nikakav novac sa sobom jer bi vas placanje svega navedenog u nekom kaficu, prodavnici ili restoranu kostalo vise od cene letovanja!
    Takodje su i plaza, lezaljke i peskiri besplatni, animacija za decu itd…..
    Osoblje hotela je super ljubazno i sve navedeno mozete dobiti po znatno povoljnijoj ceni nego da letujete u CG ili Grckoj a nivo usluge je mnogo veci isto je najvaznije u Tunis se stize za manje od dva sata leta sto je kada putujete sa malom decom bar meni veoma vazan faktor.
    Mozete ici na izlet u Saharu i videti njihov zoloski vrt koji je napravljen ako polurezervat.
    Sve u svemu mi smo se super proveli i idemo ponovo ove godine ali u Port el kantaui-posto volim da upoznajem nova mesta!
    :-*

Gledanje 31 članaka - 31 do 45 (od 45 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.