Ova tema sadrži 65 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  T3 7 godine, 10 meseci ranije.

Gledanje 1 članaka - 1 do 15 (od 66 ukupno)

Veci nos posle trudnoce

• mayya
    Član
    mayya

Znam, sad cete mi se smejati, ali zaista je tako. Meni se ne$to nos povecao. 🙁
    uh! Pitam se cesto zar mora sve tako, veci nos, mlohav stomak, rastavljeni zubi, veci podocnjaci…
    Velika je cena majke!
    Imate li vi velik nos! 😆 🙁

Bambina.
    Član
    Bambina.

pa, u trudnoci mi se povecao al’ ja sam mislila da je to sve zbog progesterona i da ce se nakon porodjaja smanjiti :hmm: :neznam:

jelenab
    Član
    jelenab

Jos pitas!!!! 😥 Imam osecaj da mi nekim danima zauzima celo lice!!! A i usta su mi povremeno takva da bi mi one sto placaju kolagen zavidele!!!!

MissGak
    Član
    MissGak

Blago tebi Jelena bar ti onda usta prave balans…meni se nos u trudnoci smanjio,mozda zato sto su mi se obrazi popunili,a sada imam utisak da mi je samo on i ostao… 🙁

Masha&Tasha

E ja sam primetila da mnoge moje drugarice su izgledale svakako tokom trudnoce, nos nabrekao, lice puno bubuljica, stvarno za smejanje…pa cak i posle, tokom dojenja isto, nema veze da li su mrsave il one druge, da li su se ugojile ili ne tokom trudnoce, jednostavno totalna transformacija, ja licno nisam imala uopste tih problema, srecom! Jedino sto sam se posle trudnoce ugojila,a ne pre :> valjda tek da budem naopako od svih!

Maki
    Član
    Maki

Ej Masho pa to ti je super kad si drugačiji od drugih sad počnite da radite na drugom i možda smršaš u trudnoći. Ja sam se u trudnoći ugojila i evo već tri godine nikako da smršam, sve živo sam probala i ne ide. A za nos i da ne pričam, imala sam osećaj kao da imam papriku baburu na licu a ne nos sva sreća posle porođaja se vratio u prvobitno stanje, donja usna mi je isto bila veća i imala sam bordo liniju kao da sam stavila olovku, sada mi je usna kao i pre ali linija je ostala pa zamislite kako to izgleda kad se ne našminkam.

Aiko
    Član
    Aiko

Ja sam pocela trudnocu sa mizernih 50 kg. Godinama sam pokusavala da se ugojim, ali nije islo. Onda se u trudnoci naravno ugojim (sve se sad topi uzasno brzo i vec se plasim da cu opet biti mrsava…) i dobijem obraze, tako da mi se nos nije ni video. A sad! Tope se obrazi, ma sve se topi, samo nos cuva svoju istaknutu poziciju!

Sanjica__
    Član
    Sanjica__

I meni se nos povecao u trudnoci ali hvala bogu sad je opet kao sto je i bio.
    Blago tebi Aiko kad se sve tako brzo topi, ja imam 3-4kg viska koje nikako ne mogu da skinem :uzid: :galamdzija:
    vaga mi je najveci neprijatelj :kreten:

Aiko
    Član
    Aiko

Jao Sanjice, ja sam bila ocajna kad sam bila mrsava. Tesko se gojim i to ume da bude problem. Sad se osecam kao riba :> , ali vidim da necu jos dugo.

gorana
    Član
    gorana

Aiko – 20/7/2007 11:07

Jao Sanjice, ja sam bila ocajna kad sam bila mrsava. Tesko se gojim i to ume da bude problem. Sad se osecam kao riba :> , ali vidim da necu jos dugo.

Nemogu da verujem da je i meni potpuno isto s tim da sam ja pre trudnoce bila jos gora imala 48kg
    I naravno sve se istopila,nisam kao pre ali se bojim da se opet ne osusim!
    I dolazim do zakljucka da niko nije zadovoljan svojim kilogramima!
    Eh,zeneeee!

Sanjica__
    Član
    Sanjica__

gorana potpuno si u pravu, zene, zene, uvek nam nesto smeta.

Misteri
    Član
    Misteri

Ionako imam impozantan nos tako da se promjena poslije turdnoce nije bilo, ili ih nisam primjetila 😆

Misteri
    Član
    Misteri

Skolski primjer impozantnog nosa :>

Bojana I Anja

Nisam imala nekih promena u trudnoci a to za topljenje kg mi je poznato. Ostala sam trudna sa 49kg a sada imam 47 kg.

Aiko
    Član
    Aiko

Mistery, super ti stoji taj tvoj „impozantni“ nos! Posto vecito ceznemo za onim sto nemamo, ja koja imam prcast nos, ne podnosim to i ceznem za ravnim ili malo pogrbljenim…Prokletstvo :>

Gledanje 1 članaka - 1 do 15 (od 66 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.