Roditelj Portal – Trudnoća, beba, roditelj Forumi ARHIVA Opšte teme Veliki susret forumasica u Beogradu!!!

Ova tema sadrži 629 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  leptiric 11 godine, 8 meseci ranije.

Gledanje 16 članaka - 16 do 30 (od 630 ukupno)

Veliki susret forumasica u Beogradu!!!

• Manana
    Član
    Manana

E,pa mi nismo bili na prvom susretu ali ovaj ne bismo voleli da propustimo…doduse zavisi od vremena…ali verovatno dolazimo nas troje…ooops i cetvrta beba…hihi!

mayya
    Član
    mayya

andrea – 19/11/2007 19:14

Hocu i ja, ali ne znam kako da to izvedem…. 🙁 Nemam kako da dodjem, mm radi i subotom a ja se neusudjujem da vozim ni po NS a kamoli do Bg

SmileyCentral.com
    SmileyCentral.comSmileyCentral.comSmileyCentral.com

Animated Letters

Lilypie 1st Birthday PicLilypie 1st Birthday Ticker

Lilypie Breastfeeding PicLilypie Breastfeeding Ticker

Daisypath Anniversary Years PicDaisypathAnniversary Years Ticker

Daisypath Anniversary Years PicDaisypathAnniversary Years Ticker

Animated Letters

Hej vas dve, nemojte da placete!
    Dodjete do NS, pa sa nama do Bg!
    Moze???

Sneki
    Član
    Sneki

Andrea, pa priključi se nekom iz NS, valjda ce biti mesta kod nekog :strikam:

Ja predlažem da zakupimo prostor. Cena za 3 sata sa sve animacijom dece izađe oko 130 evra. To ne bi bila neka cifra kad se podeli na ljude koji dolaze. Mada, prostor mora i 1.5 mes ranije da se zakaže!
    Jedva čekam,da se upoznamo a tebe Manana, prijo moja, jposebno , a i deca da se vide:lol:
    Naravno da se prijavljujem :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo:

Mirche, mozda da pomerimo ovo u aktuelne teme, šta misliš?

LediIv
    Član
    LediIv

slazem se sa sneki, to je i meni danas palo na pamet, da zakupimo neku igraonicu. kad podelimo na sve nas to je zanemarljiva cena. naravno, pod uslovom da vecina nas dovodi decu, ali imam utisak da ce tako i biti.
    mislim da je u trznim centrima preterana guzva

Kronkusa
    Član
    Kronkusa

Jao cure pa ja trebam doci u BG polovinom decembra. Ako se potrefi termin susreta pridruzujem vam se sigurno :bravo: . Bas bih voljela da se vidimo.

Sneki
    Član
    Sneki

ledi005 – 19/11/2007 22:23

slazem se sa sneki, to je i meni danas palo na pamet, da zakupimo neku igraonicu. kad podelimo na sve nas to je zanemarljiva cena. naravno, pod uslovom da vecina nas dovodi decu, ali imam utisak da ce tako i biti.
    mislim da je u trznim centrima preterana guzva

Ledi, ova igraonica, gde ja pravim deci rodjendane, ima dole kafic za odrasle, a gore prostor sa animacijom za decu. Cene pica su kao u radnji.

ivy
    Član
    ivy

Sneki nije losa ideja ali sam ja ipak za merkator,mozda neke ljude odbije to sto mora da se plati pa zbog toga ne dodju,ipak tu je gorivo,picence,nije malo na ovu krizu…… Zar nema u merkatoru igraonica???

Sneki
    Član
    Sneki

Ivy, kako god se dogovorimo, ali skuplje ce izaci to pice u merkatoru, nego da iznajmimo prostor, jos kad se deca razlete po merkatoru, ko ce ih pokupiti.

ivy
    Član
    ivy

ok sneki aj proveri cenu pa da znamo tacno. I trebalo bi mesto lako pronaci za nas koji nismo iz BG

ma-ta
    Član
    ma-ta

Sigurno moze neki prostor da se pronadje, a da nam odgovara. I ja mislim da bi u Merkatoru bilo malo haoticno.
    Naravno, PRIJAVLJUJEMO SE! :bravo:

Mirche
    Član
    Mirche

Mi se naravno prijavljujemo! Sta kazete na 15. decembar? Nesto oko podne?
    Samo da pronadjemo odgovarajuci prostor. Mislim da bi Merkator bio previse haotican a + sto je tamo uvek guzva, posebno u decembru. U Delta City-ju, ne znam kolika je guzva ali mogu da pretpostavim da ce biti.
    Sada, hajde da vidimo koliko ce se prijaviti ljudi pa da pokusamo da iznajmimo neku igraonicu ili odemo u igraonicu bez zakazivanja ali morali bi da gledamo da opet ne bude prevelika guzva. I naravno mesto i deo grada koji se lako moze naci…ah…smislicemo nesto…
    Evo, znate li neku igraonicu gde nije prevelika guzva subotom, da deca mogu lepo da se igraju a mi na miru da caskamo? Moze centar, Novi Beograd…ja znam jednu u Ustanickoj, ali da li bi svi mogli da dodju do tamo i da je nadju? Sneki pomenu jednu na Bulevaru…

daka
    Član
    daka

Mirche, bilo bi divno!!!! Bas imam veliku zelju da vas upoznam a i Vasilije da upozna nove drugare! Valjda ce ga do tada proci ta faza uplasenosti kada se nadje u vecem drustvu. Posto smo mi jos jako mali, pa ne posecujemo igraonice, a nasa zelja za druzenjem sa vama je velika, Vasika i ja cemo doci bilo sta da odlucite. Igraonica, merkator… mi stizemo! Meni je ustanicka jako blizu, kao i bulevar, tako da su mi ti predlozi skroz ok. Jos samo da se potvrdi datum za vidjenje na vreme, jer bi smo trebali da otputujemo, pa da znam koji je datum definitivan, kako bih se po njemu upravljala zbog odmora!!!! Ako ostaje 15.12. tim bolje! :zvezda: :zvezda: :zvezda: :zvezda:

Vasika i ja se prijavljujemo!!!!

:bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo:

Koka Loka
    Član
    Koka Loka

Super ideja :bravo:

Ima jedna lepa igraonica kod Fontane. Zove se „Fontana“ (nekadašnji „Cvrčak“). Lep prostor za mame (i tate), a i za klince naravno. Ne znam da li je tip otvorene ili zatvorene igraonice ali možemo da proverimo.

Možemo i u nekom Meku koji ima onu malu igraonicu (npr. Piramida)?

jelenab
    Član
    jelenab

Prijavljujemo se!!

jelena2007

Ovo je stvarno super…prijavljujemo se, nego sta! Nama iz Beograda je lako…neka to bude nesto zvucno da bi mame iz unutrasnjosti lakse pronasle mesto.
    Ne znam cene, mi smo jos mali i ne posecujemo takva mesta, mislim da placanje nece biti problem..ispadne to pristojna suma, obzirom da ce nas doci puno.

Gledanje 16 članaka - 16 do 30 (od 630 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.