Roditelj Portal – Trudnoća, beba, roditelj Forumi ARHIVA Opšte teme Veliki susret forumasica u Beogradu!!!

Ova tema sadrži 629 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  leptiric 11 godine, 8 meseci ranije.

Gledanje 31 članaka - 31 do 45 (od 630 ukupno)

Veliki susret forumasica u Beogradu!!!

• Irssa
    Član
    Irssa

Dolazimo i mi :bravo: :bravo: :bravo: jedva cekaaaam :zvezda:

LediIv
    Član
    LediIv

15. decembar zvuci ok, lena i ja stizemo!!!
    posto smo mi iz bgd, necemo da izvoljevamo, koji god kraj grada da je u pitanju nama odgovara – pa ako mogu forumasice da dolaze iz ns, mozemo i mi da se prebacimo bilo gde u bgd. slazem se samo da zbog onih koji nisu iz bgd treba da bude neka igraonica koja se lako nalazi

tina
    Član
    tina

Ima super velika igraonica u glavnoj u Zemunu.Tamo je super ima puno mesta za mame i da se klinci igraju.Ivi smo tu slavili rodjendan zove se CIGRA.

ivy
    Član
    ivy

Samo se beogradjanke prijavljuju,samo nas 3-4 iz ns i zr… 🙁 ali dobro,bice i ovako super,odgovara 15.12. i nama
    Ne sumnjam da cete nam pronaci super mesto…. Jedva cekamo!!!!!

Ivana011
    Član
    Ivana011

Super ideja!!! :bravo: :bravo: :bravo: I mi se prijavljujemo! Mislim da je Tinina ideja za igraonicu u Glavnoj u zemunu super. Ako mislimo na istu (u robnoj kuci na trećem spratu) bila sam tamo, prostor je ogroman, lako se nalazi, a i devojkama iz NS je bliže nego da lutaju do Bulevara. Nama je svejedno jer smo iz bg-a al mislim da je ovima sa strane ta najlakša za pronalaženje. Kako god odlučite, rečunajte na nas troje. :love:

Chipachikus

:caos:
    Mislicemo o tome… mozda i Chipachikusi navrnu…

Sneki
    Član
    Sneki

Jako je važno da potvrdite svoj dolazak (ko može) da bi smo što pre znali da li da iznajmljujemo prostor (obzirom da je većina njih zakazana i po 2 meseca unapred).

ivy
    Član
    ivy

hajde da pravimo spisak i da svako novi ko se prijavi,prekopira spisak i dodaje sebe
    1. Iva,Boris Caslav Novi Sad
    2.

Mirche
    Član
    Mirche

hajde da pravimo spisak i da svako novi ko se prijavi,prekopira spisak i dodaje sebe
    2. Pavle, Mirjana, Dule – Beograd

jelenaorg
    Član
    jelenaorg

[QUOTE]Mirche – 20/11/2007 11:18

2. Pavle, Mirjana, Dule – Beograd
    3. Jelena, Matija, Tanja, Milan, Marko, Milos, a mozda i jos neko- Beograd

leptiric
    Član
    leptiric

Ma nemojte Zemun
    ja taj ,kraj ne znam ako budem dolazila.
    nije ni blizu.
    Nacice Sneki, i Mirche ,neko resenje za prostor.

jelenab
    Član
    jelenab

jelenaorg – 20/11/2007 11:25 [QUOTE]Mirche – 20/11/2007 11:18 hajde da pravimo spisak i da svako novi ko se prijavi,prekopira spisak i dodaje sebe 1. Iva,Boris Caslav Novi Sad 2. Pavle, Mirjana, Dule – Beograd 3. Jelena, Matija, Tanja, Milan, Marko, Milos, a mozda i jos neko- Beograd

4. Andrej, Nebojsa i Jelena

5.Uros,Aleksa, Sanja i Aca

Dete Lina
    Član
    Dete Lina

jelenaorg – 20/11/2007 11:25
    Mirche – 20/11/2007 11:18 hajde da pravimo spisak i da svako novi ko se prijavi,prekopira spisak i dodaje sebe 1. Iva,Boris Caslav Novi Sad 2. Pavle, Mirjana, Dule – Beograd 3. Jelena, Matija, Tanja, Milan, Marko, Milos, a mozda i jos neko- Beograd

4. Andrej, Nebojsa i Jelena

5.Uros,Aleksa, Sanja i Aca

6. Tina

rozga
    Član
    rozga

Ja bih tako rado sa vama…ali moram da mirujem. A mozda se i porodim do tad:) Lep provod u svakom slucaju :caos:

Ivana B.
    Član
    Ivana B.

1. Iva, Boris, Časlav – Novi Sad;
    2. Pavle, Mirjana, Dule – Beograd;
    3. Jelena, Matija, Tanja, Milan, Marko, Miloš, a mozda i jos neko – Beograd;
    4. Andrej, Nebojša i Jelena;
    5. Uroš, Aleksa, Sanja i Aca;
    6. Tina;
    7.

Gledanje 31 članaka - 31 do 45 (od 630 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.