Roditelj Portal – Trudnoća, beba, roditelj Forumi ARHIVA Opšte teme Veliki susret forumasica u Beogradu!!!

Ova tema sadrži 629 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  leptiric 11 godine, 8 meseci ranije.

Gledanje 586 članaka - 586 do 600 (od 630 ukupno)

Veliki susret forumasica u Beogradu!!!

• zMayica
    Član
    zMayica

mi se slazemo,ionako je vreme loodo
    pa da i mi dodjemo sledece nedelje 🙂

tijanast
    Član
    tijanast

I nama bi vishe odgovarao sledeci vikend.

Nikita
    Član
    Nikita

Dosta njih se slaze da je bolje sacekati sledecu nedelju t.j lepse vreme tako da eto i mene ispusejem se sa ovog spiska i upisujem za sledecu nedelju 😆 😆 😆 😆

teana
    Član
    teana

E pa devojke onda se i mi ispisujemo ali necemo doci ni sledece nedelje posto putujemo u sredu na 15 dana tako da vas pozdravljamo i vidimo se u maju.
    P.S. Nece nas biti ni na forumu.

ma-ta
    Član
    ma-ta

🙁 🙁 🙁 🙁 🙁 🙁 🙁 🙁 🙁 🙁 🙁
    Bas ste neke…
    Malo je falilo da ne svratim veceras ovde, pa da se sutra nacisto ispalim!!! 🙄

Angel
    Član
    Angel

I nama extra odgovara sledeca nedelja jer svakako moramo da dodjemo do BG pa cemo ceo vikenad biti tu. Aj dogovorite se kako vam odgovara pa cemo se mi pojaviti. Ja sam i na pocetku kontala da cete se dogovoriti kod Pobednika ali dobro de meni sve jedno bitno da se negde pronadjemo. :bravo:

JOgi
    Član
    JOgi

Onda odlazemo za sledeci vikend. Mi u subotu na Lazerevu subotu idemo na slavu, ali u nedelju dolazimo sigurno. E i da znate, oni koji dolaze u Bgd da je tada i sajam decje opreme u expo centru, pa mozete i tamo da svratite. Vidimo se sledece nedelje, a do tada se kuckamo.

Ceca25
    Član
    Ceca25

Mi verovatno necemo moci sledece nedelje. MM je konacno posle hiljadu godina dobio slobodan dan i taman nam je lepo leglo da dodjemo… Ja nemam auto kada on radi tako da… ne verujem da cemo se videti sledece nedelje 😥 😥 😥 😥
    Mada, ja njima bas i ne verujem za prognozu. Zadnjih dana su stalno najavljivali kisu a ona nije pala..
    [url=http://www.TickerFactory.com/]

[/url]

Angel
    Član
    Angel

A sto se lepo ne dogovorite da se vidite i sutra i da se vidimo i sledece nedelje? Ko moze sutra napravite mali spisak i gde i kad dogovor, a za sledecu nedelju od ponedeljka dogovor. Zar nije bolje tako, dva mini susreta? Greota da se ne vide devojke koje su u BG ili dolaze u BG sutra, a mogu.

zvrki
    Član
    zvrki

mozda se i mi upoznamo malo bolje sa vama 😳 pa i nas pozovete na susret sledece nedelje :> jer mi u nasem kraju ne poznajemo nikoga :neznam:
    :srbenda:

ma-ta
    Član
    ma-ta

Zvrki, i mi se svi sami pozivamo! :>
    Samo se pojavite na dogovorenoj adresi i u dogovoreno vreme i kazete: „Mi dosli!“ :>

jelenab
    Član
    jelenab

E kako rece Ma-ta i ja bih se sutra ladno ispalila da nemam nesanicu i da nisam resila da pogledam u 2;30 sta se desava!!!!! E steta za sutra, kazu da ce biti lepo vreme. Za sledecu nedelju je krajnje neizvesno……

Ceca25
    Član
    Ceca25

I eto lepo je vreme danas! 🙄 🙄 🙄
    [url=http://www.TickerFactory.com/]

[/url][url=http://www.glitterfy.com/][/url

teana
    Član
    teana

E bas mi je zao, vidi kako je vreme lepo a mi sledece nedelje nismo tu.

JOgi
    Član
    JOgi

I meni je veoma zao, ali sta da se radi…..

Gledanje 586 članaka - 586 do 600 (od 630 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.