Roditelj Portal – Trudnoća, beba, roditelj Forumi ARHIVA Opšte teme Veliki susret forumasica u Beogradu!!!

Ova tema sadrži 629 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  leptiric 11 godine, 8 meseci ranije.

Gledanje 601 članaka - 601 do 615 (od 630 ukupno)

Veliki susret forumasica u Beogradu!!!

• zvrki
    Član
    zvrki

pa da mata u pravu si.sto da ne :caos:

ma-ta
    Član
    ma-ta

Eto, pa vi opet slusajte niki… 🙄
    Baraba ubacila bubicu pa nam pokvarila podnevnu kaficu po ovako lepom danu! 😕
    :ruganje: :ruganje: :ruganje: :ruganje: :ruganje: :ruganje: :ruganje: :ruganje: :ruganje: :ruganje:

Angel
    Član
    Angel

A mogle ste lepo da se dogovorite i vidite danas, pa tacno da vas je bilo 2-3. Greota 🙁
    Onda next week se gledamo. :-*

Nikita
    Član
    Nikita

ma-ta – 13/4/2008 22:29 Eto, pa vi opet slusajte niki… 🙄 Baraba ubacila bubicu pa nam pokvarila podnevnu kaficu po ovako lepom danu! 😕 :ruganje: :ruganje: :ruganje: :ruganje: :ruganje: :ruganje: :ruganje: :ruganje: :ruganje: :ruganje:

Nemoj ti mene dirati ionako je pola odustalo, evo svecano obecavam sledeci vikend tj. nedelja tu sam i predlazem da se otvori nova tema 😆 😆 😆 . a tebe Ma-ta cu ja :batina: :batina: :batina:

JOgi
    Član

mayya
    Član
    mayya

Ili nismo dovoljno dobro pratili ili nije tacno utvrdjeno, ali bi smo voleli znati kada je veliko Majsko okupljanje i rodjendan Roditelj portala?

leptiric
    Član
    leptiric

I mene interesuje,kada je Majsko okupljanje,za 2 rodjendan Portala?

tanja.
    Član
    tanja.

Da,za kada ste planirali veliko okupljanje?

Zhunga
    Član
    Zhunga

E, da kada je veliko okupljanje?????

Jovana Stojanović
    Glavni majstor
    Jovana Stojanović

Veliko okupljanje je bilo zakazano za 24. Maj, nismo Vas obavestavali dok ne obezbedimo prostor 100%, ali smo prevideli da je taj dan evrovizija pa ce biti haos po gradu tako da ce najverovatnije biti pomereno nedelju dana za 31. Maj.
    Jos nismo 100% sigurni sa prostom (najverovatnije ce biti u basti u igraonici na kosutnjaku) i organizacijom tako cemo Vas obavestiti blagovremeno ;).
    Za koji dan bismo trebali sve da znamo.

LediIv
    Član
    LediIv

ja 31. maja idem na neku svadbu, tako da se necemo druziti 🙁

mima80
    Član
    mima80

A i meni su tada ispiti u skoli, bar tako mislim 🙁 A bas sam se primila dodjem 🙄

Jovana Stojanović
    Glavni majstor
    Jovana Stojanović

Ipak ce biti 01. Juna ……

Fokica
    Član
    Fokica

Super. Nadam se da cemo uspeti da dodjemo.
    Sada smo malo veci pa mozemo bolje da se organizujemo.
    Jedva cekam :bravo:

JOgi
    Član
    JOgi

😥 😥 😥
    mi smo tada na moru i necemo moci da vam se pridruzimo
    😥 😥 😥

i obavezno se lepo :blabla: :blabla: :blabla: :blabla: i :kafica: :kafica: :kafica: pa nam onda sve :kucam: obavezno sve da nam prepricate, inace :batinepoguzi:

Gledanje 601 članaka - 601 do 615 (od 630 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.