Roditelj Portal – Trudnoća, beba, roditelj Forumi ARHIVA Opšte teme Veliki susret forumasica u Beogradu!!!

Ova tema sadrži 629 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  leptiric 11 godine, 8 meseci ranije.

Gledanje 616 članaka - 616 do 630 (od 630 ukupno)

Veliki susret forumasica u Beogradu!!!

• tanja.
    Član
    tanja.

Divno :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: jedva cekamo :bravo:

Prex
    Član
    Prex

Mmmm…od danas vec pocinjem da „obradjujem“ mog dragog da i mi dodjemo 😆 😆 😆

vesna972
    Član
    vesna972

Uh, bila bih presrecna da se i mi pridruzimo velikom okupljanju :HAG: ali…videcemo da li cemo moci :neznam:

Angel
    Član
    Angel

I ja ne znam dal cemo doci posto je nedelja jako nezgodan dan za mm jer se tad obicno vracamo u ZR jer on u ponedeljak radi, a ne bih da bude kao ovog zadnjeg puta na mini susretu na Kalisu, da moramo da odemo prvi a da se ni ne ispricamo posteno, a pritom da sve bude navrat nanos. Al ko zna, ima dosta fore do tad pa ako se nesto promeni upisacu nas u spisak koji cete verujem praviti.

LediIv
    Član
    LediIv

e pa ja jedino ako je nesto pre podne, posto verovali ili ne, i 1. juna imam neku svadbu 🙄

mayya
    Član
    mayya

Ako Bog da, mi dolazimo!

jelenab
    Član
    jelenab

Isto!!!!!

bebanica
    Član
    bebanica

Volela bih da vam se pridruzim ako me primate u drustvo..

Jovana Stojanović
    Glavni majstor
    Jovana Stojanović

Mislim da ce biti u 12h prepodne, 01. Juna ….. Bice otvorena zvanicna tema samo da utanacimo jos sve detalje.

JOgi
    Član
    JOgi

😥 😥 😥
    necu da se igram 😥 😥 😥

Jovana Stojanović
    Glavni majstor
    Jovana Stojanović

Zao mi je, ali nepostoji drugi termin, prevideli smo da je evrovizija 24. Maja tako da bi bio haos po gradu a narocito se ne bi snasli ljudi koji dolaze iz unutrasnjosti.

LediIv
    Član
    LediIv

ma sta da se radi, akrosoft, koji god termin da se stavi nekome nece odgovarati…

STEFI
    Član
    STEFI

:bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: AKO BOG DA OVAJ PUT CEMO VAM SE I MI PRIDRUZITI! :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo:

biki
    Član
    biki

Ako je 1.jun u pitanju ima nade da dodjemo mada nemogu nista da preciziram 31 ima neku neodlozivu privatnu obavezu pa cu videti kako ce to uticati kasnije i na taj 1. mada se ja nadam da cu uspeti da se izborim..Bolje da cutim kad god sam nesto obecala nisam ispunila,sto ne lici na mene 🙁

leptiric
    Član
    leptiric

Ja cu doci.
    ionako sam planirala da dodjem u Bg ,par dana ranije.
    mislila sam bice 24.05 ali ok sto je odlozeno zbog Eurosonga i guzve u gradu.
    Samo jos da se kaze gde je susret(lokacija)?

Gledanje 616 članaka - 616 do 630 (od 630 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.