Roditelj Portal – Trudnoća, beba, roditelj Forumi TOP Aktuelne teme Veliki Susret Povodom Rodjendana RoditeljPortal-a

Ova tema sadrži 244 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  J.D. 11 godine, 1 mesec ranije.

Gledanje 211 članaka - 211 do 225 (od 245 ukupno)

Veliki Susret Povodom Rodjendana RoditeljPortal-a

• Chipachikus

Sve po dogovoru, naravno….
    Ramisljacu malo na ovu temu, dati vam predloge o ‘programu’ pa cemo se dogovarati oko detalja….

Angel
    Član
    Angel

Svaka cast na organizaciji i odzivu!

Lokacija je zaista fenomenalna! Mayyo jesi lik sa tim stripovima :bravo: .
    Svaka cast za druzenje i sto je akcija za Zvecansku uspela! :bravo: :bravo: :bravo:

Dacaaa
    Član
    Dacaaa

I ja se pridruzujem cestitkama. Sve je bilo super osim mene. Prvi put u zivotu sam se . Bilo mi neprijatno da pridjem zenicama i upoznam se. Doslo mi da . Ja uopste nisam takva, ali bice bolje drugi put.
    Jos jednom sve cestitke

mayya
    Član
    mayya

Ej Daco, ja moram da ti se izvinim sto sam brzo otisla od tebe kada smo se upoznale. Zurila sam do deteta, a posle te nisam pronasla.
    Sorry! Nadam se da ce biti druge prilike, pa da se lepo ispricamo.

Iki
    Član
    Iki

Predivno, stvarno prelepe slike.
    :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo:

Strip je naravno vise nego odlican, kao i uvek.

Dacaaa
    Član
    Dacaaa

Blo mi je krivo zato sto ja nisam takva, ali bice jos prilika.
    Veliki za sve

ma-ta
    Član
    ma-ta

anka77 – 3/6/2008 06:34 Ma-ta I ti si u koshu ko ledi005 , totalno drugacijeeeeee

Oho-ho, sad bi ja bas volela da cujem sta je to totalno drugacije???

Anka, :kadtedovatim: , nemo` da nam siris predrasude po forumu, nego se javni za jednu :kafica: , pa proveri sama!!!

:smizla:

tijanast
    Član
    tijanast

Divne slike sa josh divnijeg druzenja.
    Mayyo, stvarno si genije, vidish koliko je pametnije da ti postavljash slike, meni ovako neshto nikada ne bi palo na pamet.

dmneca
    Član
    dmneca

Kao prvo da cestitam rodjendan nasem portalu i da nam ostane takav ili da bude jos bolji!!!!

Svaka cast na organizaciji,odzivu i humanosti!!!

Mayya,pravi si stripoklepac!!!!:lol: 😆 😆

Zvoncica
    Član
    Zvoncica

Evo i ja da vas pozdravim i da vam se u ime Udruzenja RODITELJ zahvalim na pozivu i lepom druzenju. 🙂

Sve je bilo sjajno organizovano, onaj prostor je mnogo lep za decu, a narocito nam se dopala uopste ideja da rodjendan portala bude obelezen jednom humanitarnom akcijom. Jos vam puno godina uspesnog rada zelimo, i naravno ostajemo kao i do sada u kontaktu po pitanju svih nasih i vasih akcija…:)

zvrki
    Član
    zvrki

Jao bilo je prelepo,bas mi je zao sto nismo dosli ali morali smo da putujemo neplanirano.
    Stripic je super :bravo:
    :bravo: :bravo: :bravo: :respekt: za organizatore

Jovana Stojanović
    Glavni majstor
    Jovana Stojanović

Hvala svima na doprinosu akciji i na cestitkama za organizaciju, hvala Udruzenju RODITELJ, B92, Kanal D, Index Radio itd na promociju i doprinosu u akciji, drago mi je da ceo trud nije bio uzaludan i nadam se da ce sledeci put biti jos bolje i da cemo skupiti jos vise pomoci.

rozga
    Član
    rozga

Divno da je akcija uspela.Trebalo bi ovo cesce da se organizuje:caos:

andrea
    Član
    andrea

:bravo: :bravo: :bravo: za predivno druzenje!!!
    drago mi je da ste uzivali i zabavljali se a i jako sam 🙁 sto smo to propustile!

MissGak
    Član
    MissGak

Drago mi je da je akcija uspela,da tako divan gest stoji iza ovog susreta.Slike su divne!Pohvale za organizaciju!
    Nadam se da cemo u nekoj od narednih i mi moci da ucestvujemo.
    Divni ste!!

Gledanje 211 članaka - 211 do 225 (od 245 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.