Roditelj Portal – Trudnoća, beba, roditelj Forumi TOP Aktuelne teme Veliki Susret Povodom Rodjendana RoditeljPortal-a

Ova tema sadrži 244 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  J.D. 11 godine, 1 mesec ranije.

Gledanje 226 članaka - 226 do 240 (od 245 ukupno)

Veliki Susret Povodom Rodjendana RoditeljPortal-a

• leptiric
    Član
    leptiric

Evo i mene
    Bilo je super.
    Hvala Mirchetu i Akrosoftu,sto su sve lepo organizovali.
    Upoznala sam Sneki , i njenog muza, Milu i Nikolu,i imas samo reci hvale. Divni su. Klinci pametni i prelepi.
    Malo smo se vise ispricali,posle druzenja u Vrticu Carobna kuca, na vrhu Korustnjaka.
    Klinci,od Niki Laki,Lazar i Nikola ,i su veseli, igrali se,jurcali.
    Neca , Ema, Blizanci Milos ,Marko,Matija
    Klinci od Bubili Katarina, Stanko i mala Jovana.
    Bamibina i njena medena cerkica.
    Tijana st i Emica,oni su bas bili bluzu mene. Tijana super izgleda.
    ledi je jako prijatna, Lena medena ,a bebica Ivan je spavkao.

Jelena B i Andrej ,presladak sa divnim plavim okicama.
    Lejni i Vanja, secerko sa prelepim okicama , samo se smeskao,pa je malo spavkao.
    Tanja 011 njena princeza Vanja, i sincic. Ja i Vanja smo uzivale na ljuljaski i toboganu.
    Tanja izgleda super, a Marko i Milos su prelepi.
    Mima je bas draga i vesela trudnica.
    Pavle je mnogo pametan,i sladak ,brali smo skupa tresnje i montirali satore.
    Sa mnogima nisam ni pricala, a neke nisam ni poznala.
    Torta je bila ukusna.
    Ja sam bogami bila izgorela i naredna dva dana sam se mazala,i jedva me napustila temperatura iz ledja,sada sam pocela da se ljustim.
    sunce je bilo bas jako,pogotovo kod satora,a tu sam najvise bila.
    jer su kod klackalica i ljuljaski bila hladovina,a tu su se decica igrala.
    Imam par slika ,postavicu za vikend.
    jer sam malopre stigla i umorna sam od puta.

Ella
    Član
    Ella

Leptiric, bravo za raport :bravo: :bravo: :bravo: Super da si upoznala sve! Ali mi je zao sto si izgorela 🙁

Nikita
    Član
    Nikita

Svaka ti cast leptiricu gde sve popamti :bravo: :bravo: :bravo: pa ceo dan si bila na sunce i jurila za decom bas mi je zao da si izgorela 🙁 ali bas lepo sto si dosla :bravo:

leptiric
    Član
    leptiric

NikiLaki,nisam se nadala da ce biti tako jako sunce,mislila sam vrtic skroz u sumi.
    inace bih obukla nesto na kratke rukave.
    Mimi kuca od Sneki,je preslatka,bas sam je setala.Mirna je,i bas je porasla.

STEFI
    Član
    STEFI

Daca80 – 3/6/2008 23:04 I ja se pridruzujem cestitkama. Sve je bilo super osim mene. Prvi put u zivotu sam se . Bilo mi neprijatno da pridjem zenicama i upoznam se. Doslo mi da . Ja uopste nisam takva, ali bice bolje drugi put. Jos jednom sve cestitke

JA SE U POTPUNOSTI SLAZEM SA DACOM,ISTO OSECANJE.BILA SAM NA MNOGIM SKUPOVIMA I UPOZNAVALA MNOGO LJUDI. JAKO PUNO VOLIM DA SE DRUZIM, ALI OVDE JEDNOSTAVNO NISAM IMALA PRILIKU DA SA NEKIM IZMENJAM VISE RECI OD UPOZNAVANJA.NIKADA SE U ZIVOTU TAKO BEDNO NISAM OSECALA.DA NE BI MOJE KUME PA BI GOTOVO MOGLA DA PRICAM SAMA SA SOBOM. A DA NE SPOMINJEM VRTIC KOJI JE BIO TOLIKO OSUNCAN ,I DAN KOJI JE BIO PAKLENO VREO,DA SAM NA KRAJU ZAISTA BUKVALNO ZARADILA SUNCANICU.

JAKO MI JE DRAGO STO SAM MAKAR I FORMALNO UPOZNALA NEKE DEVOJKE.

MIRCHE JE SUPER NISAM JE TAKO ZAMISLJALA,ONA JE ZAISTA IZNAD MOG OCEKIVANJA,I BAS MI JE DRAGO STO SAM JE UPOZNALA.

NO NIJE NI BITNO. NA OVOM FORUMU ZAISTA IMA DEVOJAKA KOJE SU MENI JAKO BLISKE PO NACINU RAZMISLJANJA I INTERESOVANJIMA I NADAM SE DA CU IH NEKADA I UPOZNATI NA PRAVI NACIN.

MOZDA NEKI DRUGI PUT BUDE I BOLJE,JA INACE OBOZAVAM KADA SE RAZUVERIM U NESTPO ZA STA SAM MISLILA DA JE TAKO I NIKAKO DRUGACIJE.

:caos:

leptiric
    Član
    leptiric

Photobucket

Photobucket

Photobucket

Photobucket

Photobucket

Photobucket

Photobucket

leptiric
    Član
    leptiric

Photobucket</Photobucketa>
    Photobucket

leptiric
    Član
    leptiric

Photobucket
    Photobucket

Sneki
    Član
    Sneki

Leptiriću, super su ti sličice, no ovu zadnju baš i nisi morala da staviš :ruganje: :ruganje: :ruganje: . Ajde molim te obriši da ne plašimo narod 🙄

Srcka
    Član
    Srcka

Sneki, ne zezaj ja sam bas htela da prokomentarisem da izgledas fenomenalno na njoj :bravo:

leptiric
    Član
    leptiric

Sneki super izgledas ;] :HAG: :bravo:

Sneki
    Član
    Sneki

Daca80 – 3/6/2008 23:04

I ja se pridruzujem cestitkama. Sve je bilo super osim mene. Prvi put u zivotu sam se . Bilo mi neprijatno da pridjem zenicama i upoznam se. Doslo mi da . Ja uopste nisam takva, ali bice bolje drugi put.
    Jos jednom sve cestitke

Daco, i meni je žao što nisam upoznala više ljudi, a cilj susreta je upravo to…

Lpptiricu, Srcka hvala :-* :-* . Sta reci 8) , :ruganje: :ruganje: :ruganje:

mayya
    Član
    mayya

Sneki i meni se svidja kako izgledas na ovoj fotografiji. Delujes mocno!!!
    Ali zato mene Leptiricu u’fati opasno! Ljudi, nisu mi tolike grudi u prirodi! :ruganje: :ruganje:

Lelejn
    Član
    Lelejn

PREDIVNO , BAS VAM ZAVIDIM

Chipachikus – 1/6/2008 20:53

[QUOTE]mayya – 1/6/2008 19:24

Moze Jecco, al’ u Novom Sadu 😉

:anene:
    Palić

ja se slazem, tako mozd ai mi konacno dospemo, abas bi volela…mada s nam se nikad nezna

Mirche
    Član
    Mirche

Stefi, hvala puno!
    Meni je bas zao sto nisam stigla da popricam sa svima ali sam pokusala barem da sve pozdravim…sad koliko mi je uspelo :neznam:
    U guzvi se ni ja ne snalazim kako valja, pogotovo kada deca trckaraju oko nas 🙂
    Ponavljamo u svakom slucaju, moze i u nekom drugom gradu, nama nije daleko nista.

Gledanje 226 članaka - 226 do 240 (od 245 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.