Ova tema sadrži 770 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  sladjanam 9 godine, 3 meseci ranije.

Gledanje 1 članaka - 1 do 15 (od 771 ukupno)

Vencanica

• Iva&Lule
    Član
    Iva&Lule

da li ste nosile vencanicu na vasem vencanju i kakva je bila,ja sam ljubitelj francuskih vencanica u boji sampanca ne bi mi lepo stajala cisto bela,u Beogradu ima salon vencanica i to francuskih ,Matrimonia,stalno posecujem njihov sajt i odusevljavaju me njihove vencanice jer su zaista prefinjene.Ja sam se vencala samo u opstini i tad nisam nosila vencanicu imala sam bez-zlate pantalone,cipele bez u spic i mnogo zanimljivu kosulju,ali kad budem zdravlje Boze krstila bebicu i kad se budemo vencali u crkvi posto cemo tad praviti veselje obavezno cu da obucem vencanicu to je moj san iz detinjstva,da li je po vama to glupo tipa,ima dete a obukla vencanicu,kakve su vase vencanice bile.

kalet
    Član
    kalet

Ja sam nosila njihovu vencanicu, iznajmila u Cacku. Gore sam imala prelepi korset sa nekim detaljima, a dole ogromnu suknju, ma zaista je bila divna. U kosi sam imala neke detalje koji su bili i na vencanici, mada je nisam vezivala ili pravila pundju, bila je samo blago pokupljena, odnosno jedan deo. stvarno imaju prelepe vencanice, ma odlicne. Ali, moja je bila bela.

Iva&Lule
    Član
    Iva&Lule

ja sam prezadovoljna ,,matrimoniom,, zaista su im extra vencanice ali zamisli kalet kakvih vencanica tek ima u Parizu da padnes u nesves joj Boze extra su :smizla: :smizla:

Standzi
    Član
    Standzi

moja je bila iz Francuske,ali bela,bila je prelepa!!!kad sam je videla odmah sam znala da je stvorena za mene 😆 osecala sam se kao princeza u njoj i to su svi komentarisali…..pa jos visoka i tanana uh!! 😆 😆

Iva&Lule
    Član
    Iva&Lule

joj ja napisala u nesves umesto u nesvest kuku

kalet
    Član
    kalet

verujem, nikada nisam bila, ali imam filing za osecaj, haha!!!

Iva&Lule
    Član
    Iva&Lule

Au Standzi mora da se svi zaljubili u tebe,meni su ok bele vencanice ali meni ne bi stalala ja volim tonove bpoje zlata bez boja sampanjca zbog kose i boje tena te bi mi lepo stajala.

Iva&Lule
    Član
    Iva&Lule

joj stalala umesto stajala pijani mi prsti joj 😳 😳

Standzi
    Član
    Standzi

i ja u principu volim te zlazne tonove ili bez ali kazem ti,kad sam ovu moju videla,nisam nijednu drugu vise htela da gledam,oci mi ostadose na njoj…a kad sam je probala,zamisli,morali su da produzavaju 😯 zbog moje visine 😆

Iva&Lule
    Član
    Iva&Lule

ha ha al me nasmeja 😆 🙂 🙂 🙂 🙂

njanja
    Član
    njanja

nisam nosila vencanicu
    nosila sam dugu haljinu svetlo bez boje, na bretele, sasvim jednostavnu, sa neke dve, kao, trake (siroke) koje su padale niz ledja – naravno, za vreme svadbe su se te trake nasle i vezane oko mog struka i preko ramena pa sam probala iz zezanja cak i kosu da vezem, ma bas sam se blesavila!
    haljina je inace kupljena u vreme sezone prodaje maturskih haljina, a po salonima vencanica nisam pronasla nista sto mi se svidelo (za sivenje nisam stvorena, pravi sam baksuz – kad god sam nesto sila, ispalo je grooozno)…
    u svakom slucaju, kao sto rekoste, cim sam je videla, zaljubila sam se u nju!!

Marija
    Član
    Marija

Ja sam nosila vencanicu sampanj boje cak je i til na velu bio takve boje. Belo obozavam ali za vencanicu ne!

Iva&Lule
    Član
    Iva&Lule

i ja nevolim bele vencanice najlepse su mi one u sapanj boji ili prljavo bele

Sandra K.
    Član
    Sandra K.

Moja vjenčanica je bila iste boje kao i tvoja Marija. Bila je iz jednog djela, al kad se gleda bila je kao korzet i suknja, materijal saten-svila. Iznajmila sam je u jednom super salonu koda nas, uvozna je iz Italije (imam negdje i ime kreatora al se ne mogu sjetiti gdje) i skupo me je koštala. Ja sam se zaljubila u tu haljinu stvarno je prekrasna. Pokušat ću vam sutra poslati sliku. Samo znam da je meni taj dan bio najljepši i osjećala sam se veoma posebno. Nikad ga neću zaboraviti.
    :caos: :caos:

Iva&Lule
    Član
    Iva&Lule

drago mi je Sandra i trebas ga uvek pamtiti kao nesto posebno obavezno nam postavi sliku da te vidimo 😉

Gledanje 1 članaka - 1 do 15 (od 771 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.