Ova tema sadrži 770 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  sladjanam 9 godine ranije.

Gledanje 16 članaka - 16 do 30 (od 771 ukupno)

Vencanica

• Standzi
    Član
    Standzi

Sandra podsetila si me pa mogla bi i ja poslati koju sliku 😆

Standzi
    Član
    Standzi

evo jos jedna,ja i moj dragi

Iva&Lule
    Član
    Iva&Lule

bas ste slatki Stanislava tebi ta vencanica dobro pristaje uz ten i kosu,bas lepe fotografije :bravo:

petra
    Član
    petra

Super izgledas Standzi :bravo: :bravo: :bravo:

Standzi
    Član
    Standzi

HVALA VAM DRUGARICE MOJE!!!!
    :-*
    sad ste vi na redu 😉 ivana bas bih volela da vidim bilo kakvu fotografiju od tebe,slozice se sigurno sa mnom ostale forumasice 😉

kalet
    Član
    kalet

Strandzi, super si!!! :bravo: :bravo: :bravo:

Irssa
    Član
    Irssa

Bas sam dirnuta ovom temom.Vencali smo se u opstini, nisam nosila vencanicu, a imala sam ogromnu zelju, cak sam nocu posle vencanja sanjala razne gluposti, i hiljadu puta sam plakala zbog toga. I sad mi se place, moj san je bio da se udam u vencanici, ali jbg. Ko zna zasta je to dobro. Mada…nikad nije kasno…… 🙁

Sandra K.
    Član
    Sandra K.

Stanislava super si bila. Prava mlada. Nego, ja ću morati svoje slike poslati drugi put. Sinoć sam stan prevrnula tražeći CD sa slikama, i tek se kasnije sjetila da su kod moje sveki, nosila ona nekoj rodbini da pokaže. Tako da se morate malčice strpiti za moje slike. Neću zaboraviti. :-*
    :caos: :caos:

Iva&Lule
    Član
    Iva&Lule

planiram da se slikam pa cete videti kakva sam trudnica :trudnica:

danny
    Član
    danny

Ova slika je jako lepa,romanticna,bas divna.Vencanica ti je jako lepo stajala. :bravo:

Standzi
    Član
    Standzi

hvala!!!!!!! :smizla: bila sam jako jako srecna i osecala sam se kao princeza!

Standzi
    Član
    Standzi

Evo zamolila me je SandraK. da joj postavim slike da vidimo kakva je bila mlada i njena vencanica! :zvezda: :smizla:

Standzi
    Član
    Standzi

i jos jedna….

Sandra K.
    Član
    Sandra K.

Zahvaljujem se još jednom Stanislava. Izvoli :cvecko: i :-*

Iva&Lule
    Član
    Iva&Lule

:bravo: :bravo: :bravo: Sandra sto si nam poslala sliku da te vidimo super si izgledala vencanica ti je lepa i jednostavna :bravo: :bravo:

Gledanje 16 članaka - 16 do 30 (od 771 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.