Ova tema sadrži 770 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  sladjanam 9 godine ranije.

Gledanje 736 članaka - 736 do 750 (od 771 ukupno)

Vencanica

• Iva&Lule
    Član
    Iva&Lule

Ivanice,kakva mlada :sok: prelepe su vam slike,vencanica,frizura,sminka…Slike kao sa razglednice :-*

Ivanica81
    Član
    Ivanica81

Hvala puno :cvecko:

andrea
    Član
    andrea

Jecco, Jelena ns, Winnie, Ivanice, Nikolina prelepe ste mlade!!! Majo tvoje slicice se ne otvaraju 🙁

Dorothy
    Član
    Dorothy

Ivančice, slike su savršene :sok: :sok: :sok:

Ti si bila prelepa mlada, sve je super celokupni izgled :bravo: :bravo: :bravo:

Winnie the Pooh

Ivancice,prelepo :bravo:
    A crno-bela fotka…. :sok: Kao iz bajke!!!!!

Winnie the Pooh

Nikolina…..bas si bila lepa mlada :respekt:
    Zanimljiva vencanica……. ;]

Ella
    Član
    Ella

Ma koja mlada u vencanici nije lepa?! :hmm: Takva ne postoji! Sve ste lepe na svoj nacin!

Ivancice :buljavko: Svaka slika ti je savrsena, prelepo zaista, nemam reci :sok: Sve je kao u filmu! Moze li se ikako naruciti takvo vencanje kao tvoje? 🙂 Divno, divno… Jos si me bas obradovala kad sam videla koker spaniela na slici 🙂 Za mene je to najlepsi pas na svetu!

Ivanica81
    Član
    Ivanica81

Devojke,hvala puno :smizla:

Ella pravo da ti kazem kada smo mm i ja resili da se vencamo ja sam rekla ili ce biti onako kako ja zelim ili cemo samo da se registrujemo u opstini. Imala sam srece jer je mm bio u fazonu „kako god ti zelis“. Tako da sam organizovala vencanje po mom ukusu i nisam dozvolila da mi se bilo ko mesa. Imala sam 6 mececi tako da je bilo vremena da sve zavrsim,ali i pored toga sto je sve do detalja bilo isplanirano postoje neke stvari na koje ne mozes da utices tako da je nama maticarka kasnila 45 minuta na vencanje. Ali i pored svega toga ostale stvari su isle po planu i imali smo stvarno vencanje kakvo smo zeleli.
    Ako nekome treba pomoc u organizaciji vencanja neka se javi… 😆 😆

Ella
    Član
    Ella

E pa Ivanice, da znas… nikad se ne zna.. mozda ce nam zatrebati tvoja pomoc, da bi smo dosli do ovako lepog i bajkovitog vencanja! 😉

pejana
    Član
    pejana

Ivanice, kakve slike!!! Bila si preslatka mlada!!!!

lillyblue
    Član
    lillyblue

Ivanice, slike su bash profi.
    prelepa si mlada bila.

Maja-belgija

ivanice bila si predivna mlada a slike su vam wow

sanjas
    Član
    sanjas

Mlade moje prelepe ste sve! :HAG:
    Meni je jako zao sto nemam moje slike od svadbe na compu,pa ne mogu da stavim da vidite i moju vencanicu.Imam jako puno slika,ali sve su u albumu.

Diana01
    Član
    Diana01

Pregledala sam poslednjih desetak strana i videla nekoliko vencanica koje su bas odusevile 🙂 Kratke vencanice su mi skroz super, dosta smelo i uzasno me podseca na Stefani Sejmur u spotu November rain…E ta vencanica je bruka…mnogo hot hot hot 🙂
    Pufnaste vencanice, tj suknje su mi takodje super , to je neki noviji fazon i dosta dobro prolazi.
    I mnogo su mi slatke trudne mlade zato sto sve furaju patikice :))))

E sad ja sam ne nekoj temi, valjda Moje vencanje, postovala moje slike sa svadbe u mojoj vencanici ali nisam na ovoj temi, pa eto ponovo. Devojke koje su mu drugari na facebooku su vec videle pa njima nece biti zanimljivo 🙂 Moja vencanica doduse nije bila ni kratka ni pufnasta ali je imala kravatu 😀

sanjas
    Član
    sanjas

Diana,jednostavna i lepa vencanica,a sto je najvaznije tebi je super stajala.Lepa mlada…
    Drage moje,ja sam ipak uspela da nekako uslikam par mojih slika,pa ih prebacim na komp.Nisu bas skroz bistre,ali vidi se.:)

Gledanje 736 članaka - 736 do 750 (od 771 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.