Ova tema sadrži 770 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  sladjanam 9 godine ranije.

Gledanje 751 članaka - 751 do 765 (od 771 ukupno)

Vencanica

• Iva&Lule
    Član
    Iva&Lule

Diana,lepa vencanica i tebi bas stoji :bravo:

Sanjas, nece da mi se otvore tvoje slike 🙁

Praslin
    Član
    Praslin

Evo i moje vencamice. Ja sam bas takvu zamisljala. 🙂

[img=http://img399.imageshack.us/img399/3277/08560007.th.jpg]

Praslin
    Član
    Praslin

Ja ne znam kako da stavim velike slike. Na ovima se i ne vidi kakva je! 🙁

sanjas
    Član
    sanjas

Ivo ne znam sto nece da ti se otvore.Ja sam se sad vratila na prethodnu stranicu i otvorile su se.:neznam:
    Praslin koliko vidim lepo ti je stajala vencanica.:bravo:

Praslin
    Član
    Praslin

Sanja stajala je ona ali ja sam htela da umrem posto mi je stomak naprasno porastao za 7 dana. 🙂 Ali izdrzala sam nekako.

nensy
    Član
    nensy

Zenske,divne ste!!!!Tek sad videh ovu temu…

Nastasija
    Član
    Nastasija

Evo i mojih slicica sa naseg vencanja koje je bilo kao sto znate 03.maja ove godinice.

Nastasija
    Član
    Nastasija

Evo i jos dve koje su meni jako drage

Okica
    Član
    Okica

Joooj Nastasija slike su prelepe!!!! Bila si lepa mlada, svidja mi se i vencanica… Jedino me je iznenadilo sto si plavusa, ja sam te zamisljala kao crnku 😳

DAŠA
    Član
    DAŠA

Nastasija draga divno si izgledala i venčanica ti je mnogo lepa!!!Baš ti se vidi da si bila mnogo srećna!!!Kiss

Aiko
    Član
    Aiko

Ja nikako ne volim klasicne vencanice, ali mi se Dijanina svidja, ka i frizura, boja kose i nepoziranje preterano 🙂

jecaneca
    Član
    jecaneca

Nastasija bila si lepa na venčanju…lepa haljina,buket,frizura,muž…sve super!!!!
    A i ja sam te zmisljala kao crnku….neznam zasto… :-* :-* :-*

Nastasija
    Član
    Nastasija

Hehe, mnogo mi je drago da Vam se dopadaju nase slicice, i meni su mnogo drage, hvala Vam puno.
    A vidim da su me mnoge forumasice zamisljale kao crnku, heheh i moj muzic je slab na crnke, aaaa ipak mu ja dodjoh glave))))

Mozart
    Član
    Mozart

Mnogo si lepa Nastasija. I slike su prelepe.

similic
    Član
    similic

Nastasija, slike su prelepe :bravo: :bravo: :bravo: Ona prva sa lutkicama u pozadini me posebno odusevila! Kao pepeljuga koja se pretvara u princezu:HAG: Vidi se da si bila presrecna :love:

Gledanje 751 članaka - 751 do 765 (od 771 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.