Ova tema sadrži 176 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  njamiii 5 godine, 3 meseci ranije.

Gledanje 1 članaka - 1 do 15 (od 177 ukupno)

Video snimak porodjaja

• Jecca
    Član
    Jecca

Evo ako neko ima zelju da pogleda porodjaj. (Preuzeto sa serbiancafe-a). Ovo je i nekoliko slika i prateci tekst razvoja dogadjaja. Zanimljivo. Hvala Maji.

http://www.majababic.com/pavle/porodjaj.php

makica 265

joj,sva sam se najezila!

jelenaorg
    Član
    jelenaorg

prziveh, nije sve jedno zaista…. 😯

bebolina
    Član
    bebolina

Placem kao malo dijete.Ne zbog straha vec zbog zelje.

kika
    Član
    kika

HVALA MAJI.
    PRELEPO. OVO JE PORODJAJ KAKAV SE SAMO POZELETI MOZE. SVE JE TU, KONTRAKCIJE, NAPONI, BOLOVI, ISKUSTVO, VITKA TRUDNICA,EJ 9 cm,( A JA 3650g IZBACILA SA 7cm), FENOMENALNO, DABOGDA SE SVE OVAKO ISPORADJALE, I JOS BEZ EPIZIOTOMIJE, I JOS I TATA SNIMA.
    HVALA TATI.

Draganna
    Član
    Draganna

E, ovo je porodjaj….Hrabra trudnica, spremna da svoje iskustvo podeli i sa drugima, uz iskrene komentare, pa još i slike i snimci….svaka joj čast… BRAVO ZA MAJU!!!!!!!

La_mamma
    Član
    La_mamma

Ja sam se prestravila …eto imam sina od 9 godina ali sam ga rodila na carski , tako da ne znam kako izgleda porodjaj, sta su bolovi(trudovi) …jer se meni Mattia nikad nije spustio niti sam se otvarala.
    Uhhhh, nije mi bilo sve jedno ovo vidjeti. Brrrrr 🙁
    Svaka cast ovoj zenici…ali je stvarno imala lijep porodjaj :bravo:

crnokosa
    Član
    crnokosa

Sta da kazem nego hvala joj sto je podijelila sa nama svoj porodjaj.
    Sto se tice porodjaja,zelim svakome ovakav,tako prirodan,smiren i tih 😯 .Mislim kad se sjetim mene na prvom porodjaju uuuuuuu,drasticna razlika.
    Svaka joj cast. :cvecko:

mamajac
    Član
    mamajac

Ja sam ta 🙂
    Ne posecujem druge forume osim SC-a, a drugarica mi je ukazala da me je „pronasla“ ovde. Pa eto, neplanski, registovah se.

Hvala na lepim recima, porodjaj je zaista bio brz, ne bas bezbolan ali nisam imala vremena da mislim na bol kad se sve odigravalo tako brzo. Meni su trudnoca i porodjaj ‘peace of cake’, neuporedivo je teze ono sto dolazi posle.

Da ne skrecem sa teme, nego samo da dodam i link na pricu sa prvog porodjaja (avgust 2005). Tada muz nije isao sa mnom pa nema foto materijala, ali prica i neki moji utisci su tu. Koga zanima moze da pogleda ovde: http:www.majababic.comvukporodjaj.html

Pozdravi!

maja22
    Član
    maja22

svaka cast maji na brzom porodaju,sve se maje brzo poradaju ja sam se za 20minuta porodila.stavili me na sto u 06.40 ja se porodih u 07.05

crnokosa
    Član
    crnokosa

E i ja sam Maja pa sam se 4 sata nagovarala sa bebom da izadje vani 8)

Jecca
    Član
    Jecca

E Majo, ja sam bez prava skinula tvoje snimke i pricu i stavila na ovaj sajt , ali vidim da se ti ne ljutis. Pa mogu samo da ti kazem hvala sto si podelila sa nama toj veliki dan!!!

Karli
    Član
    Karli

JA nikako da uspem da vidim snimak!Sve udjem i skinem i ne mogu da vidim!Help

kika
    Član
    kika

karlica, evo da ti mm pomogne sta ti treba :
    Potrebno je da pronadjes negde ili skines sa interneta real player (besplatan je). On cita tu vrstu file-a (ra, rm …), a obicno se koristi za gledanje programa i slusanje muzike preko Interneta.
    Evo i linka gde mozes da ga skines (download):

http://forms.real.com/real/realone/intl/focus.html?loc=cs&lang=en&src=realhome_bb_0_1_1_0_0_1_0%2Creal_superpass_1&tagtype=ie&type=rp10_dlp_1

P.S. JOJ STO MI JE PAMETAN MM 🙂

Karli
    Član
    Karli

Hvala ti Kika!Sada cu da probam!JAvicu ti

Gledanje 1 članaka - 1 do 15 (od 177 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.