Ova tema sadrži 176 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  njamiii 7 godine, 7 meseci ranije.

Gledanje 136 članaka - 136 do 150 (od 177 ukupno)

Video snimak porodjaja

• Ladybug
    Član
    Ladybug

ja ne mogu da vidim snimak 🙁
    fali mi neki codec a ne znam kako da ga nadjem 🙁
    a tako zelim da vidim…

RenataP
    Član
    RenataP

Predivno…i sasvim prirodno.U ovome bi mogla uzivati svaka majka kad joj ne bi odmah uzeli :beba:

RenataP
    Član
    RenataP

Izdvojite nekoliko min za ovo http://www.youtube.com/watch?v=rhohOlfOoK0

hippeia
    Član
    hippeia

RenataP – 26/1/2010 11:11

Izdvojite nekoliko min za ovo http://www.youtube.com/watch?v=rhohOlfOoK0

Gledala sam ovo ranije, predivno je :love:

Natasa
    Član
    Natasa

Ovi snimci sto ih je postavila maza su :zima:

Ja sam se porodila carski rezom pa mi ovo deluje strasno…

:doomed:

plovka83
    Član
    plovka83

Ovo su slicke sa mog Cr, neznam koliko se vidi posto je slikano mob telefonom

tashaaaa
    Član
    tashaaaa

vele – 28/11/2009 12:20

http://blog.b92.net/text/13412/%C4%8Cudo%20nevi%C4%91eno%20%2B%20savet%20budu%C4%87im%20majkama/

nije porodjaj ali odvojte 4 min za ovo cudo prirode 😉

Ja sam sinoc pogledala snimak, ovo je predivno! Rasplakala sam se, kakva mrvica i vec trazi da sisa ;] :love:
    Odlucila sam da kad rodim da ne dam da mi uzmu bebu odmah…bar prvih 10 min…da se upoznamo kako valja 🙂

zek4pek4
    Član
    zek4pek4

Divan snimak…… :love:

duckiduca
    Član
    duckiduca

divno :love: :love: i moj je Joca odmah po rodjenju sikio… :love: :love: :love:

Hopeful
    Član
    Hopeful

Lepo Povka 83! Drago mi je sto vidim tolko mojih forumskih drugarica iz prve trudnoce da vec uveliko guraju drugu! Veliki cmok za sve vas!

maza
    Član
    maza

ovaj video mi je jedan od rijetkih koji mi se bas dopao ..

Natasa
    Član
    Natasa

I meni, uopste ne deluje traumaticno, vec ohrabrujuce.

Ushtipak
    Član
    Ushtipak

Sto sam ovo gledalaaaaa 😥 😥 😥 Imam kosmare vec dve noci, a najvise me nerviraju komentari tipa „uslo je, pa ce morati i da izadje, hihihihi“ Znam da ce morati da izadje i radujem se tome, jedva cekam da ugledam svoju bebicu, ali valjda je normalno i da mi nije svejedno i da se bojim? Ili se samo ja bojim?

njamiii
    Član
    njamiii

😆 😆 Svi se mi bojimo :hag: Nije to bas tako strasno, videces (bar nije ovaj deo koji se vidi na snimku 😈 😉 ). Priroda je jedna vrlo pametna teta, pa je sve to lepo uredila. Kako beba bude rasla, mrdala se, sutirala u bubreg, pritiskala besiku, zeludac… pa krenes da otices, pa ti treba pomoc da ustanes ili da se obrnes u krevetu… kada se dokopas devetog meseca ovaj snimak ce ti postati :love: 😆 😉
    Zekim se malo :cvecko: stvarno to nije tako strasno, skroz je drugacije kada ti prolazis kroz to i kada gledas neku drugu zenu da se poradja. I razlika je kada gledas ovaj snimak na pocetku trudnoce i na kraju, ipak trudnoca sa razlogom traje koliko traje.

Ivanica81
    Član
    Ivanica81

Ushtipak, strah od nepoznatog je normalna stvar, mda sam ovo gledala pre prvog porodjaja mozda bi se i ja uplasila, ali sada kada znam kako to izgleda ovo mi uopste ne izgleda strasno.

Salu na stranu, ja sam inace velika kukavica i strasno se plasim bola, tako da sam ja i pre nego sto sam ostala trudna znala da cu da se porodim u epiduralu i kada sam ga uzela svi moji strahovi su nestali i ja sam potpuno relaksirana otisla na porodjaj i porodila se jako brzo bez ikakvih bolova

Mislim da je Njami lepo rekla kad dodjes do kraja i kada vise ne budes mogla da se okrenes niti da se namestis kako treba, jedva ces cekati da se porodis.

Gledanje 136 članaka - 136 do 150 (od 177 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.