Ova tema sadrži 176 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  njamiii 7 godine, 6 meseci ranije.

Gledanje 166 članaka - 166 do 177 (od 177 ukupno)

Video snimak porodjaja

• djiki
    Član
    djiki

I jos nesto…kada god gledam ovu zenu kako se poradja,sebe uhvatim kako se nesvesno napinjem,valjda se saosecam sa njom 🙂 🙂 🙂

MilicaCale

Njami, CESTITAMO!!!!

pulinka
    Član
    pulinka

Ma, evo pratim na neviđeno 🙂 pa da i ja onda čestitam!

malisha75
    Član
    malisha75

Pogledah snimak. Divim se ovoj ženi koliko je bila vladar situacije i potpuno koncentrisana na porođaj! Sad vidim da je to ono što je meni nedostajalo oba puta! Prvi put, verovatno zato što mi je bio prvi put, više sam se koncetrisala na sve ono pre i posle porođaja, a ne na sam porođaj. Pa još neke komplikacije. Baš sam bila rasejana. A drugi put, nemam pojma stvarno, ni sad mi nije jasno, iako je prošlo 6 dana posle termina, bila sam iznenađena kad je porođaj krenuo. Još su me dodatno zbunile neočekivane okolnosti i brzina porođaja. Imala sam neki čudan osećaj, kao da gledam film a ne da se ja porađam 🙄

OT, Njamii, čestitam :cvecko:

njamiii
    Član
    njamiii

:smizla:

E i meni ticker nije jasan, term. je bio 2. dec. :hmm: Ovaj put porodjaj nismo snimali i bas mi je zao sto nemamo snimak, ali s druge strane kako sam bila u polu sedecem polozaju odgledala sam ga uzivo, a i mm je imao aktivniju ulogu drzao mi je nogu i gudjao da budem kooperativnija :doomed:

Ivanica81
    Član
    Ivanica81

[size=7]Ja cu samo reci PRICELESS[/size] :bravo: :bravo: :bravo:

pulinka
    Član
    pulinka

Jao, njamiii, slika je preeeedivna! Tako lepu još nisam videla!
    Sad ću ja opet da se rasplačem-a mislila sam da su me konačno prošli trudnički hormoni….
    Uživajte!

Saky
    Član
    Saky

Divno:love: cestitam Njamii :cvecko:

MilicaCale

🙂 ja nemam trudnicke hormone, ali slika je…

mima80
    Član
    mima80

Bez teksta sam :love: A beba kao da se smeje, istopicu se!!!

danka
    Član
    danka

jao divno njami!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

njamiii
    Član
    njamiii

Childbirth captured in MRI scan to shed light on labour. Scientists have captured the first video of childbirth using an MRI scanner, showing the baby making its way down the birth canal.

Gledanje 166 članaka - 166 do 177 (od 177 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.