Ova tema sadrži 16 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  mrav 9 godine, 5 meseci ranije.

Gledanje 1 članaka - 1 do 15 (od 17 ukupno)

Virusne bradavice

• Guest
    Član
    Guest

Pozdrav svima!

Ja sam nova sa vama i nadam se da cete me prihvatiti i razglabati problem moje devojcice.

Njoj je 3 ipo god. i skoro 8 meseci je muce virusne bradavice.
    Nastanjene su ispod pazuha i na trbuhu.
    vodili smo je pedijatru, dala nam je neku mast RETIN-A MICRO, microsphere, 0,1% ali nista od toga.
    Bradavice su i dalje tu i sire se. Pune su tecnosti i bolne na jaci dodir.
    Uzasno smo nesrecne.
    Nadamo se da ce nam neki vas „recept“ pomocu u izlecenju.

ALEK2006
    Član
    ALEK2006

Da li si posetila vise lekara ili samo jednog? :caos:

Guest
    Član
    Guest

Samo dva dr. smo posetili. Mi smo u USA i ovde imas svog jednog doktora kojeg je malo teze da promenis ili odes kod nekog drugog kad god pozelis. I sami dr. ne prave odluku kog ce pacijenta dobiti i kada.
    Zakazali nam pregled jos pre 2 meseca, sada za 21. sep.i mi naravno cekamo taj datum.
    Samo se nadam da ce biti od koristi!

:caos:

Bojana I Anja

Cerka moje rodjake ima slican problem. Doktorka joj je rekla sta da radi ne znam tacno sta ali znam da pomaze. Devojcici je bolje. Raspitacu se i javiti ti sutra.

ALEK2006
    Član
    ALEK2006

Da li je te bradavice svrbe?

Nadam se da ce sve biti ok sad kad budete isli kod doktora?

Guest
    Član
    Guest

Bokicca,

bilo bi fino kada bi ti mogla saznati sta je tacno sa detetom, sta je u pitinju.
    Kod moje Sofije su virusne bradavice, koje ne svrbe i ne bole pri jacem dodiru. Neke joj se osuse i nestanu same, ali je problem sto opet izadju nove.
    U pocetku su male kao tackice, ispupcene, a kasnije postanu napunjene tecnoscu nekom, i tada postaju „odvratne“
    nista ih ne skida.
    Unapred zahvalna do neba :cvecko: :cvecko: :cvecko: :cvecko: :cvecko: :cvecko: :cvecko: :cvecko: :cvecko: :cvecko: :cvecko:

Bojana I Anja

Mom i njene su takve. Veceras idem kod rodjake pa ti javljam kasnije.

Bojana I Anja

Mom njoj je doktorka rekla da uzme koru od 2 jajeta da je sitno izmrvi pa da je pece u rerni sve dok ne bude kao prah. Posle se stavi na hanzaplast pa na bradavicu. Ne znam da li sam ti pomogla ali ovoj devojcici su se dosta povukle bradavice.

Guest
    Član
    Guest

Bokicca,

Pa ti si dusa. Dovoljno je to sto si se raspitala i ispisala mi sve iskreno.
    Odmah cu uraditi to.
    Ljubim te i pozdravljam! :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :cvecko: :cvecko: :cvecko: :cvecko: :cvecko: :cvecko: :cvecko: :cvecko: :cvecko: :cvecko: :cvecko: :cvecko: :cvecko: :cvecko: :cvecko: :cvecko: :cvecko: :cvecko: :cvecko: :cvecko: :cvecko: :cvecko: :cvecko: :cvecko: :cvecko: :cvecko: :cvecko: :cvecko: :cvecko: :cvecko: :cvecko: :cvecko: :cvecko: :cvecko: :cvecko: :cvecko: :cvecko: :cvecko: :cvecko:
    Pravi si :andjeo: :andjeo: :andjeo: :andjeo: :andjeo:

:caos: :caos: :caos: :caos:

Bojana I Anja

Samo nemoj da ocekujes da ce proci preko noci. To je njoj rekla pedijatar iz Smedereva. Javi da li ima poboljsanja. Pozdrav

Guest
    Član
    Guest

Naravno da ne ocekujem da ce to tako brzo proci, jer je njihov proces nestajanja veoma spor.

Hvala ti jos jednom

:-*

Guest
    Član
    Guest

Ipak smo mi svratili do doktora jos 21.sept. i njoj stavio neku kiselinu koja nije dostupna u svim bolnicama, i eto ta kiselina sprzila bradavice, ali joj ranice po kozi uzasne. I samo se gnoje vec 7 dana.
    Nadamo se najboljem, da ce se ranice zasusiti i zauvek proci.

Pozdrav

Koka Loka
    Član
    Koka Loka

Ne bi trebalo da se gnoji. Hm, da tražiš neku antibiotsku mast?
    Ja koliko znam da se bradavice skidaju sa tečnim azotom!

MissGak
    Član
    MissGak

Takodje mislim da ne bi trebalo da se gnoje?Da li ste opet u ovih 7 dana posetili dr?
    Da li je drugi dr kog ste posetili bio strucnjak za kozna obolenja?I koja je njegova dijagnoza?
    Ako nisi zadovoljna strucnjakom uvek od svog pedijatra mozes da trazis preporuku za drugog…
    Javi da li ima poboljsanja
    :caos:

Guest
    Član
    Guest

Hvala sto se javljate,

Kozica joj se idealno oporavlja, koristim joj antibiotske kreme, sve ide super. Bradavice su „sprzene“ Bogu hvala, i samo se nadam da se nece povratiti.
    Dr je idealan i zaista ga ne bih menjala!
    A pored svega dr u USA su mnogo oprezniji kada uspostavljaju bilo kakvu dijagnozu, jer je odgovornost cela na njih. Tri put mere jednom seku. Nisu kao kod nas, „od oka“
    :cvecko: :cvecko: :cvecko: :cvecko: :cvecko: :cvecko:

Gledanje 1 članaka - 1 do 15 (od 17 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.