Ova tema sadrži 31 odgovor, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  srecna mama 8 godine, 2 meseci ranije.

Gledanje 31 članka - 31 do 32 (od 32 ukupno)

Vitalino

• chencha
    Član
    chencha

Ma nije bas tako, na moru smo bili 20 dana i svaki dan je plivao ,trcao, setao, a samo jednom je trazio da jede. I inace mnogo vremena provodimo napolju, ali ne vidim da to utice na njegov apetit, sem sto mu ponesem nekad jelo u kutijici, pa pravimo „piknik“ i to mu bude zanimljivo i pojede malo vise nego sto bi kuci. U principu, posle jedne epizode u trajanju od mesec dana kada je imao 14 meseci, kada nista sem banana, mleka i hleba (u minimalnim kolicinama) nije okusao, ja sam zadovoljna koliko god i sta god (ne racunam tu slatkise i ostale gluposti) da pojede jer sad znam da uvek moze i gore.

srecna mama

Alhemicarka, probala sam i sa izgladnjivanjem , u sustini on jede,ali generalno je mnogo veci problem to sto on jede ono sto on hoce, za kolicinu se ne sekiram toliko ali za to sto ima jednolicnu ishranu da.A, verujte mi i da je znao da pojede za ceo dan samo pola kifle:shock:

Gledanje 31 članka - 31 do 32 (od 32 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.