Ova tema sadrži 17 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  dragaNLak 6 godine, 5 meseci ranije.

Gledanje 1 članaka - 1 do 15 (od 18 ukupno)

Vlasinsko jezero

• Uki&Ada
    Član
    Uki&Ada

Da li ste bili na ovom jezeru i kako vam se cini?Mi idemo bas cesto,nasi prijatelji tamo imaju vilu pa ja zbog supruga i dece bas cesto idem.Bas je lepo ali ja nesto ne volim bas da putujem:(

jelenaorg
    Član
    jelenaorg

pa sigurno imas neku fotkicu sa jezera pa nas obraduj.

Bila sma davno, bas bas davno mozda tamo neke 1996 nisam sigurna. Tada sma igrala folklor i odseli smo tamo u nekim bungalovima, bilo je fenomenalno. Zezancja drustvo jezero …secam se bilo je hladno, mislim voda je bila hladna. na zalost nemam slike 🙁

Ne znam sto ne volis da putujes kada ti ej jezero bas blizu ne znam kolko imas da se vozis od Leskovca do tamo, nisje strasno bre!

😉

Uki&Ada
    Član
    Uki&Ada

Imam slike ali ne umem da ih postavim:oops: :batinepoguzi: :galamdzija: Pa nikad nisam ni volela da putujem a ne znam razlog:hmm: Ne volim na planini,jezeru,moru ali zato obozavam kad dolazimo u BG,kad putujemo u inostranstvo:) Sad je na Vlasinskom jezer jos lepse neko tad a cim budem naucila da postavljam slike videcete i same:)

dadoijoco
    Član
    dadoijoco

Mi smo se u nedelju vratili sa Vlasine.Licno ne volim jezero,ali je gore priroda predivna,vazduh cist,dise se punom plucima.Nema nekog provoda,ali zato setnja i to ne uz jezero nego ima trotoar uz cestu.Mislim da se premalo radilo da se od ovog prirodnog bogatstva nesto napravi.
    Ali zato sam isla da kupim jaja kod seljaka i zena mi ih izvadi iz gnezda,paradajz ubere iz baste,stariji sin i mm su isli da beru borovnice,kupine i maline.Lepo se spava,a kazu da je zimi jos lepse.Pokusacu da stavim par slicica btw kazu da je odlicno otici na Vlasinu da se popravi krvna slika…
    Pogled prema jezeru
    http://img6.imageshack.us/gal.php?g=img0345cqm.jpg
    Livada sa borovnicama
    Jezero

rozga
    Član
    rozga

Jao de ste zemljakinje!:-*
    Ja obozavam da idem gore, idem od ’84.god, tj.od svoje pete godine. Milina, priroda, cist vazduh, a ne da se dobro jede…Mi imamo plac gore dosta dugo, a moji su ove godine postavili montaznu kucicu. Marko se eltos, za mesec i po dana nije nakasljao nijednom, cim smo sisli u Vranje razboleo se.
    Vlasina je za one koji vole da setaju, uzivaju na cistom vazduhu, da loze uvece i leti, jer je hladno. Mi cemo, zdravlje Boze, zimus deset dana obavezno gore.

T3
    Član
    T3

takodje ne volim bas nesto jezera vise sam za varijantu i soluciju mora i planina..ako vec mogu da biram,ali ako ne zasto da ne moze da prodje..nesumnjam da je vazduh divan kao i priroda..i da je raj za pluca kako nas odraslih tako i dece…

po ovim slikama cini mi se da je bas lepo,mirno..i da je odmor tamo prava uzivancija e sad zavisi kako se uzme i ko sta voli..ali za neki dusevni odmor i mir rekla bih da je ovo mesto idealno za to tj dusu dalo za isto..

Uki&Ada
    Član
    Uki&Ada

Evo gde mi idemo svake godine po nekoliko puta,zadnji put smo bili pre mesec dana i mogu da vam kazem da za mene nema boljeg mesta za odmor sa malom decicom od Vlasine.Idemo opet oko nove godine.

http://www.youtube.com/watch?v=WQBrOX9gTys

dadoijoco
    Član
    dadoijoco

Vlasina je stvarno prelepa,mi cemo mozda za raspust opet gore,samo ovaj put smo nasli extra smestaj.
    http://www.vlasinskivrtovi.com/html/apartmani.html
    Kod zene smo letos kupovali domaci sok,slatko i kompot od borovnica,malina,sumskih jagoda.Predivno je!!!
    Uki&Ada jeli ova vila u „leskovackom“naselju?

Uki&Ada
    Član
    Uki&Ada

Jeste Dadoijoco,u leskovackom naselju:roll: tako ga zovu,mi uvek tamo idemo.Ja ne volim,nego moram zbog mojih,meni je tamo mnogo dosadno:oops:

lillyblue
    Član
    lillyblue

obozavam ovu prirodu

rozga
    Član
    rozga

Uki&Ada jeste daleko leskovacko naselje. Daleko od „centra“ Vlasine. Mi smo iznad brane i imamo 2km do hotela i pravo da ti kazem prosetamo po nekoliko puta dnevno do hotela i nazad. Ali zato se tamo jede…:lol:
    A dadoijoco mislim da znam gde su ti apartmani i stvarno spolja izgleda super. Zdravlje Boze i mi cemo zimus na Vlasinu, kad padne sneg(ali da nisu smetovi naravno). Zima je gore predivna, po meni mnogo lepsa nego leto.

marmit
    Član
    marmit

Niko se dugo nije javljao na ovoj temi.
    Ja bih volela da u povratku sa mora svratim na jedno tri dana na Vlasinsko jezero. Da li neko ima preporuku za neki smeštaj. Da li se može kupati u jezeru i kakvi su prilazi, ima li neke plažice ili bar neki pristojan pristup?

Mozart
    Član
    Mozart

Moji prijatelji su uvek isli na Vlasinu. Medjutim, znam da su prosle godine otisli i da su se vratili posle 2 dana.Postojalo je neko igraliste za decu koje je bilo razlupano totalno.Za jezero kazu da je voda dosta hladna tako da se nisu kupali.Nosili su detetu bazen pa se dete tamo kupalo.Cini mi se da tamo postoje neke kucice, bungalovi pa da moze da se boravi. Uglavnom nose veoma lose utiske od prosle godine,u odnosu na ranije. Njima je bilo mnogo dosadno cim su se tako brzo vratili,jer ranije su oni znali da ostanu i po 7 dana jer su pobornici cistog vazduha, zdrave hrane i dr.
    Ovo je sto ja znam.Ne znam da li je sad stanje drugacije. Nisu bas neke informacije, ali ja toliko znam. Nadam se da ce se neko jos javiti pa da ce ti moci pomoci. 🙂

marmit
    Član
    marmit

Otprilike sam tako nešto i ja čula, od moje kume momak je iz Surdulice. Ja sam se bila baš primila na tu ideju, pa me on pokolebao. Videću još, sve će zavsiti od posla, a i da li ćemo se zdravi vraćati sa mora.

Možda se još neko javi sa novim informacijama. Hvala ti Mozart.

Lekii
    Član
    Lekii

Mi smo bili na Vlasinskom jezeru ove godine, ali samo preko dana, ja sam se oduševila, sve mi je lepo i čisto. Jezero jeste hladno, ali mi smo se kupali (išli smo samo sa starijom ćerkom), i vozili brodićem i pedolinom. Priroda je prelepa, plaža je blizu puta, šljunkovita, ne baš naročito uređena.
    Za smeštaj – mi nismo noćili, ali dever i jetrva jesu, apartman za dvoje ih je koštao 15 evra, vrlo lepo sređen, spavaća soba, kuhinja i kupatilo sa svim potrebnim stvarima. Mislim da se apartman zove Vlasinski vrtovi. Nije mnogo daleko od plaže. Drugo – ima pijaca sa zelenišem i raznim drangulijama, nekoliko prodavnica, neki sportski teren, a igralište za decu nismo videli.

Inače, temperatura na Vlasini je bila oko 20 – 30 stepeni oko podneva u vreme kada su kod nas bile paklene vrućine 8)

Gledanje 1 članaka - 1 do 15 (od 18 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.