Ova tema sadrži 17 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  dragaNLak 6 godine, 5 meseci ranije.

Gledanje 16 članka - 16 do 18 (od 18 ukupno)

Vlasinsko jezero

• marmit
    Član
    marmit

Eeee, ovo mi se već sviđa 🙂
    Hvala u svakom slučaju! Mi smo se prošli vikend kupali na Drini koja je ledena, tako da nam hladna voda neće smetati, a pošto bi to bilo u povratku sa mora, možda nam i ne bi bilo do kupanja, više do šetnje i plandovanja.
    Videćemo, videćemo!

marmit
    Član
    marmit

Ipak smo odlučili da svratimo na Vlasinsko jezero, i ja sam oduševljena, sve je prelepo, priroda je fantastična.

Uploaded with ImageShack.us

Smešteni smo u hotelu Narcis, pun pansion je 1700din, sobe su odlične, a i hrana.
    Ima se gde prošetati, a našli smo i dečiji park za Vuka, sa toboganom, ljuljaškama, klackalicama i jednom interesantnom penjalicom

Uploaded with ImageShack.us

Ima još jedan tobogan, ali je na žalost polomljen, baš sam se razočarala kako se ne vodi računa o takvim stvarima, ni od strane turista ili lokalnih ljudi ni od lokalne zajednice da se to popravi, a ima baš puno dece, skoro su svi i došli tamo zbog dece 👿

Ima više radnji dobro snabdevenih, ima interneta 🙂 , ma ja bih mogla ostati mesec dana!

Još se nismo vozili pedalinom, možda danas, ako vreme dozvoli, nešto je muljavo. U svakom slučaju, vredi doći i videti!

dragaNLak
    Član
    dragaNLak

Vlasinsko jezero se nalazi dvadesetak kilometara od puta za Grcku, na oko sat vremena pre granice. Pretstavlja najbolje mesto da prespavate na put u za Grcku ili u povratku.
    S obzirom da se nalazi na nadmorskoj visini od 1200 metara, sezona kupanja traje veoma kratko – od pocetka jula do sredine avgusta, ali ako temeprature budu visoke, sezona kupanja moze trajati i do kraja avgusta. Na Vlasinskom jezeru nema guzve. Sem vikendica i 2 hotela sa restoranima, nema gotovo niceg. Ako volite mir i tisinu, dopasce vam se.

Gledanje 16 članka - 16 do 18 (od 18 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.