Ova tema sadrži 87 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  dacika 7 godine, 7 meseci ranije.

Gledanje 46 članaka - 46 do 60 (od 88 ukupno)

Vodjenje ljubavi posle epiziotomije

• Brandza
    Član
    Brandza

pa prvih par puta su svakako drugachiji…nakon toga,barem meni je sve bilo kao pre…mislim pre-pre :lol:…vratilo mi se sve na svoje mesto…kad recimo ne odem kod moje dr.,vec kod nekog drugog ginekologa na pregled,niko ni ne skonta da sam se poradjala (a oni su valjda najiskusniji po tom pitanju :>)…
    mada,mislim da su po tom pitanju iskustva jako razlichita…

rozga
    Član
    rozga

Mi smo jos u fazama pokusaja, tj. ja nikako da se opustim tako da ne mogu nista da tvrim. Mada dosta zena mi je reklo da je uglavnom bolje nego pre:caos:

simona78
    Član
    simona78

rozga – 26/5/2008 15:14

Mi smo jos u fazama pokusaja, tj. ja nikako da se opustim tako da ne mogu nista da tvrim. Mada dosta zena mi je reklo da je uglavnom bolje nego pre:caos:

rozga, bas prija cuti ovakva iskustva 🙂

Cheri
    Član
    Cheri

Evo i ja da se javnem ovde 😆 MM i ja smo se keksali 😳 skoro do porodjaja, ali onako umereno i polako, a sad kad sam se porodila, nismo cekali dugo, oko desetak dana, i , iskreno, jedva sam cekala, i bilo je super, malo sam pazila na ranu, ali posto je jako mala, nije bilo problema ! Eto tako, sad je super kao pre, ustvari jos bolje, jer u trudnoci nekoliko meseci je bilo malo nezgodno zbog stomaka, a sad je super… Samo imam osecaj kad god se priblizimo Lana place 😯 zato cekamo da se bas dobro uspava da bi mogli :ukrevetu: :love: :love: :love:

poz svima :caos:

Cvetic
    Član
    Cvetic

Cheri – 27/5/2008 11:17

Evo i ja da se javnem ovde 😆 MM i ja smo se keksali 😳 skoro do porodjaja, ali onako umereno i polako, a sad kad sam se porodila, nismo cekali dugo, oko desetak dana, i , iskreno, jedva sam cekala, i bilo je super, malo sam pazila na ranu, ali posto je jako mala, nije bilo problema ! Eto tako, sad je super kao pre, ustvari jos bolje, jer u trudnoci nekoliko meseci je bilo malo nezgodno zbog stomaka, a sad je super… Samo imam osecaj kad god se priblizimo Lana place 😯 zato cekamo da se bas dobro uspava da bi mogli :ukrevetu: :love: :love: :love:

poz svima :caos:

Cheri, polako sa keksom 😆 😆
    Cekanje od 6 nedelja ili minimum 30 dana nije zbog rane od episiotomije vec zbog infekcije.Endometritis, ili upala materice nije za zezanje a sa oprostenjem sterilan penis ne postoji.
    Ako se bas bas ne mozete uzdrzati-koristite kondom.Ako ga vec koristite, ne obracaj paznju na moja blebetanja :ruganje: :ruganje:
    :cvecko:

Mary
    Član
    Mary

joj cvetic ti si kraljica :HAG:

Cheri
    Član
    Cheri

Ha ha sterilan penis :ruganje:  stvarno si legenda :HAG: :caos: :caos: :caos:

Oblak_u_bikiniju

Sterilan penis!!! Sjajno! Umrla sam od smijeha.
    E, ova me tema jako zanima, treba da se porodim za malo manje od 2 mjeseca, pa me jako zanima sta biva posle.
    A krvarenje (lohije), da li to ometa odnose? Svakako bih koristila kondom prvo vrijeme. Mislim ne ja, nego mi, tj. mm… 🙂 Cak mislim da nije lose imati kondom i ovako pri kraju trudnoce. Za svaki slucaj.
    A sto se tice rane, iz vasih komentara zakljucujem da nema pravila – neko moze prije, neko kasnije. Kao i u svemu, odlucujem se za varijantu – kad vidim da mogu i koliko mogu.
    Inace, mada uziam gledajuci moj „stomacic“, jako se radujem danu kada ce opet biti makar imalo manji 🙂

Sandrolina

Epa mene sterilan penis nasmeja do suza..
    Zene, sad ozbiljno.. jel je sex posle isti? Bolji? Gori?
    Mm i ja tek pokusavamo za bebca ali me sad zaintrigirala ova tema..
    Znam da je sve individualno ali nema veze.. pisite, pliz..

Angie
    Član
    Angie

Ja sam juce bila kod ginekologa i kaze da je sve u redu i dobila sam dopustenje za :ukrevetu: :ruganje:
    I bilo je jako bolno….videcemo veceras….
    Dogovorila sam se sa mm da probamo polako u pocetku,jednom dnevno…dok ne rasirimo sta treba :ruganje: :ruganje:
    Mada je bilo mnogo bolje nego pre porodjaja,nisam mogla da se opustim i prepustim skroz zato sto je bolelo bas jako u nekim trenucima…
    Jedva cekam veceras :ljubav: :ukrevetu:

rozga
    Član
    rozga

Evo mene opet na ovoj temi. Mene je, kao sto sam pisala, dr malcice vise suzio, i moja dr mi je rekla da to nema sanse da se opusti…elam, da skratim:kupila sam beli durex koji je premazan lubrikantima i sad, 7 meseci posle porodjaja je mnogo bolje. A sex…bolji posle nego pre trudnoce!

veverica07

Mi smo sacekali 2 mesecaI bilo je boln0,muz je bio nezan ali nista nije pomoglo.Sve je bilo uredu ali meni sex vise nije bio isti,hvatala sam sebe kako to radim samo zbog supruga,pa sam sebe terala da se opustim i da nemislim na ranu kao da je nema,uvek sam nalazila neki problem te boli me ova poza te nemogu ovako ajde polako.Svaka mu cast kako me je podneo.Sve to je prosto od jednom nestalo ,sex nam se vratio na staro a da ja nisam ni primetila kada odjednom sam uvek uzivala.Pocela sam da radim i malo dete hiljadu obaveza i mislim da onog momenta kada nisam imala vremena da sebe opterecujem sve je nestalo>Nekih godinu dana posle porodjaja.

Dorka
    Član
    Dorka

Posle prvog porodjaja sam sacekala par meseci,nekako mi nije bilo do toga posle i sama pomisao na to je bila bolna.Drugi porodjaj je bio puno laksi pa samim tim i manja rana tako da je sve to brze zaraslo a i ja sam psihicki bolje podnela tako da je bilo seksa ranije.

myche
    Član
    myche

mi smo šekali mesec i po i tad mi je bilo ko prvi put!!! tako me je neprijatno bolelo i stvarno mi je bilo ko prvi put, i nervozna i plašila sam se da bude sve ok, jer sam mislila da će rana pući…eto…

atimija
    Član
    atimija

Proslo je onih famoznih 40 mdana a i vise ,bolelo me je poprilicno,a i krvarila sam kasnije.Do sada je bio taj jedini put a od tada ce skoro jos mesec dana,plasim se za sledeci odnos. 🙄

Gledanje 46 članaka - 46 do 60 (od 88 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.