Ova tema sadrži 87 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  dacika 7 godine, 7 meseci ranije.

Gledanje 61 članaka - 61 do 75 (od 88 ukupno)

Vodjenje ljubavi posle epiziotomije

• MikaMaca
    Član
    MikaMaca

Mi smo posle 2 meseca i ne mogu to da opisem bas kao bol vec mozda kao nesto neprijatno, mozda je bio vise psihicki problem pa mi zato nije prijalo. Drugi put je vec bilo bolje ali koliko se secam tek posle jedno 4 ili 5 puta sam se bas opustila i uzivala.

Mitrolina
    Član
    Mitrolina

citam sta ste pisale, joj. meni ce u subtu proci tih 40 dana ali ja ne da ne pomisljam na tako nesto, nego me panika hvata. imam osecaj kao da nikad vise necu imati zelju da to radim niti cu raditi :(. valjda ce me proci, pa ce biti kao i pre trudnoce 🙂

sanjas
    Član
    sanjas

Mitrolina ne brini.Dobices zelju i bice jos bolje nego pre trudnoce. 😆 Ne kazem odmah za prvi put,ali kad se to razradi bice super. 🙂 Inace mm i ja smo prvi put imali odnos posle tih 6 nedelja.Bila sam na kontroli kod moje dr i dobila „blagoslov“ pa hajde u :ukrevetu: . 🙂 I mene je bio malo strah kako ce to izgledati,ali nije bolelo.Vise je bilo malo nelagodno.Ali zato posle…opustenooooo. 🙂

saveta
    Član
    saveta

Nisu mi pri porodjaju radili epoiziotomiju ali sam imala rupturu i puko mi je grlic. Mi smo cekali 2 meseca, najvise sam se plasila bola i moguceg krvarenja jer zna dugo vremena da se javlja posle pucanja grlica. Za divno cudo nijednog trenutka me nije zabolelo niti sam prokrvarila. Bilo je jos bolje nego pre trudnoce. Mada moram priznati vecu je frku imao mm jego ja.

Marica
    Član
    Marica

Em što su mi radili epiziotomiju, em što mi je grlić pukao, ali ja sam imala želju još pre isteka tih 6 nedelja. Ali bili smo strpljivi još malo. Pa smo odmah nakon 2 meseca prešli na posao :>
    Sigurno da je malo bolelo prvih nekoliko puta, ali ništa strašno. Ali meni je voditi ljubav sa mojim mm uvek …..ufff…. pa je tako i sada 😉

rozga
    Član
    rozga

Nama je tek sad suuuper a Marko ima 13 meseci:)

NIKOLINA
    Član
    NIKOLINA

posle tri meseca :hmm:

84d
    Član
    84d

Mi smo pokušali posle 6 nedelja, isprva je jako bolelo…pa sve manje….i mogu reći da je tek od skoro postalo super, kao i ranije….Trebalo je malo vremena ali isplati se trud…. :caos:

Lavita
    Član
    Lavita

mi smo sada vodili ljubav pre 5 dana prvi put, toliko sam se plasila jer sam secena na tri mesta i pukao mi je grlic, a tek sam trideset i petog dana sela normalno, takve bolove rane sam imala da sam lepo htela da poludm
    ali sve je bilo super super, sa vanjom je bolelo a sada uopste nije i bas sam uzivala e da je duze trajalo hehe, ali zabrinula bi se da je duze trajalo jer ovako znam da me je bas bio zeljan

Spooky86
    Član
    Spooky86

eto bilo je prekjuce, posle 40 dana… 🙂

Dr rekla da je sve ok i rana napolju i grlic i da mozemo…

Nije me bolelo uopste, mozda vise kao blaga neprijatnost prvi minut…

Blue
    Član
    Blue

Pitanje za milion dolara… KAKO ste izdržale da prođe 40 dana??? 😯 😆
    Rađena mi je mala epiziotomija, još me bolucka spolja ali nije strašno. Jer moram da čekam da prođe tih famoznih 6 nedelja? Meni su hormoni poludeli i to NAČISTO! :kreten: :kreten: :kreten:

Guest
    Član
    Guest

pa blue bilo bi pozeljno zbog infekcija,meni su isto radili malu epizotomiju,a i pitala sam dr na pregledu.poz

djiki
    Član
    djiki

Ja ovde ne znam sta bi dodala…
    Prosla je godina,ali ja i dan danas osecam neprijatnost,i spolja i unutra.
    Sivena sam unutra jer mi je napravila 2 hematoma glavicom,lezala je koso u porodjajnom kanalu,a i spolja.
    Rasporise me kao svinjce,a da prostite,dole mi se ne vraca bas nesto u normalu,kao da sam rodila voz a ne dete…

Blue
    Član
    Blue

ravno 4 nedelje nakon porođaja!
    Bog blagoslovio onog ko izmisli durexove lubrikante :> :klanjam: :klanjam: :klanjam: 😆

jes da me je blajhana malo suzila pri ušivanju al ne bunim se više, još bolje je nego pre trudnoće

Milica81
    Član
    Milica81

Mi smo probali oko mjesec i po nakon porodjaja, rana je bila zarasla, ali je mene progonio prizor sa porodjajnog stola, bol itd. i nijesam mogla da se opustim sigurno 3 mjeseca. Poslije toga, tacnije pola godine nakon porodjaja pocelo je da bude bolje nego ikad… mislim da je tek tad to bilo to.. Kako tada, tako sve do ponovne trudnoce. Nadam se jos jednom uspjesnom ciklusu 😉

Gledanje 61 članaka - 61 do 75 (od 88 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.