Ova tema sadrži 87 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  dacika 7 godine, 7 meseci ranije.

Gledanje 76 članaka - 76 do 88 (od 88 ukupno)

Vodjenje ljubavi posle epiziotomije

• jezic
    Član
    jezic

Ja sam posle pregleda, odnosno posle skoro 6 nedelja imala odnose. Prvi put je bilo cudno, kao da mi je stomak busan, medjutim svaki sledeci put je bilo super. Cak je sada osecaj mnogo bolji nego pre trudnoce. Kao da je sada sve namesteno dole. 😆
    Pitanje za zene kojima su konci popucali, kako je doslo do toga? I kako ste znale da su vam popucali? Izvinjavam se za off, moze odgovor i kao privatna poruka.

vragana
    Član
    vragana

Uf niko nije odgovorio na ovo pitanje, a i mene interesuje koliko dana treba da se ceka dok konci ne otpadnu ili ipak mora da se ide na vadjenje….
    A inace trenutno ne mogu da zamislim kako ce sve da se vrati na mesto i kako li ce izgledati prvi put posle…. 😕

Estella
    Član
    Estella

Nama su u skolici roditeljstva rekli da ako konci ne ispadnu posle 15 dana odemo kod ginekologa na vadjenje istih. Tako je meni bilo, a znala sam jer su se konci videli spolja i zatezali su me. Dr mi je skinula konce, ali je rekla da je najbolje doci posle 7-10 dana, da je posle 15 vec malo kasno. Ali naravno da i ako ne povadite konce, vremenom ce sami nestati.

Sto se sexa tice, nama je iskreno trebalo 3 meseca da imamo odnos. Nije me toliko bio strah, nego nismo mogli da se sastavimo od silnih obaveza, soka zbog promene nacina zivota, nespavanja itd. Svaka cast svima koji su se brzo vratili na staro.

nakica
    Član
    nakica

Definitivno je najbolje, kao sto je Estella rekla, skinuti konce posle 7-10 dana, ne cekati vise od 10 nikako. 15 je definitivno mnogo.

nakica
    Član
    nakica

e, sada smo otisli sa teme, zar ne? 🙂

kriki25
    Član
    kriki25

Mi smo posle 7 nedelja od porodjaja vodili ljubav i nisam imala nikakav neprijatan osecaj niti bol, cak sta vise bilo je prijatnije nego ranije. 😆

lillyblue
    Član
    lillyblue

Jao, moram nesto da vam ispricam, tj. napisem. Moja najbolja drugarica se porodila pre 3 nedelje, a posto je ostala malo duze u bolnici zbog indukcije svacega se nagledala, kaze. I tako je jedan dan dosla zena koja je iz bolnice otpustena regularno 2 dana posle porodjaja, i zali se kako su joj popucali koci i kako krvari. lekari u cudu kako sad to i pitaju je sta se desilo,da nije mozda radila neke teske poslove. a ona ladno kaze da ona i njen muzic nisu mogli da izdrze i krenuli u akciju prvi dan posle porodjaja. I eto.:sok:
    ja stvarno nisam mogla da verujem, ne mogu da se opasuljim da neka zena moze tako da bude luda, a muz jos vise. Uzas.

Fokica
    Član
    Fokica

lillyblue – 22/8/2010 10:05 Jao, moram nesto da vam ispricam, tj. napisem. Moja najbolja drugarica se porodila pre 3 nedelje, a posto je ostala malo duze u bolnici zbog indukcije svacega se nagledala, kaze. I tako je jedan dan dosla zena koja je iz bolnice otpustena regularno 2 dana posle porodjaja, i zali se kako su joj popucali koci i kako krvari. lekari u cudu kako sad to i pitaju je sta se desilo,da nije mozda radila neke teske poslove. a ona ladno kaze da ona i njen muzic nisu mogli da izdrze i krenuli u akciju prvi dan posle porodjaja. I eto.:sok: ja stvarno nisam mogla da verujem, ne mogu da se opasuljim da neka zena moze tako da bude luda, a muz jos vise. Uzas.

Neverovatno, morala sam 3 puta da procitam ovsj post da bi bila sigurna da sam dobro razumela.:kreten: :kreten: :sok: :sok: :sok: :sok: :sok: :sok: :sok:

srecna mama

Joj kuku, ja nisam sa muzem vodila ljubav 50 dana posle porodjaja, e bas mi je do toga bilo, ne pitaj…Samo mi nije jasno kako su mogli, pa zena krvari posle porodjaja, joooj. 👿 👿 👿 👿 👿 👿 👿 👿 👿

bibilins
    Član
    bibilins

Mi smo prvi put nekih mesec i tri-cetiri nedelje posle porodjaja i bilo je sjajno. Nije bilo nikakvog bola, naprotiv, bilo mi je i bolje nego pre porodjaja.

dacika
    Član
    dacika

Jel ima neka da me utesi 🙁
    Mene i dalje boli……:(

MilicaCale

dacika, oziljak ili inace boli? ako dojis, moze da bude zbog hormona 🙂 u tom slucaju, durex lubrikant puuuno pomaze :). Ako i ne dojis, i dalje je moguce da ti se hormoni nisu jos normalizovali, pa u svakom slucaju probaj sa lubrikantom.

dacika
    Član
    dacika

Da, Milice …oziljak. Plus dojim…..
    Probacu sa lubrikantom, moram reci muzu da kupi…
    Hvala;]

Gledanje 76 članaka - 76 do 88 (od 88 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.