Ova tema sadrži 200 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  bebironce 7 godine, 8 meseci ranije.

Gledanje 196 članaka - 196 do 201 (od 201 ukupno)

Vrkuta-Virak

• Okica
    Član
    Okica

Ja sam pomalo skepticna prema tim sedecim kupkama, moj ginekolog kaze da to ni slucajno ne primenjujem jer one dovode do upala jajnika.

Jela bg
    Član
    Jela bg

Devojke interesuje me latinski naziv ove biljke posto svi spominju a.vulgaris a ja sam nasla samo a.herba u Josif Pancic apoteci. Tamo mi je gospodja rekla da je to to ali meni sada nije nista jasno. I pise da u 200 ml idu 2 supene kasike. Ako neko znam molim da mi objasni,hvala.

Biterlemon

Moram da dam doprinos ovoj temi, naime i ja sam za blagotvorno dejstvo ove biljke procitala na internetu posto sam patila sa cistma, imala jaku upalu na grlicu tj. ektopiju i resih se naravno da pijem ne mogu raci ali bas sredjuje sto je interesantno i ja sam posle duzeg vremena ostala trudna, da li je zbog virka ili zbog skidanja ektopija ali neverovatno je da se to desilo iz prvog puta kad smo nesto tempirali bas u dane ovulacije!!

sarica1983

I ja sam posle spontanog pobačaja pila virak tri meseca, i posle toga sam jedan nesec imala odnose u vreme plodnih dana i ostala trudna.Znači iz prve, e sad da li je to zbog čaja ili su se jednostavno kockice spojile, ali eto da podelim sa vama moje iskustvo

nelinjo
    Član
    nelinjo

da se i ja ukljucim 🙂 imam djecaka u maju ce 4god. i vec dugo planiramo drugo,skoro ce 2 god.ali nikako.Kod gin.prosle god odradila papa test,briseve i sve kaze ok.Jedan mj.isla na folikulometriju i nista…u cemu je problem ne znam. Imam 25 god muz 28 nismo stari ;)) al’negdje zapelo. Caj zdravac sam pila doduse jednu kutiju i odustala. Cula sam za ocajnicu ne znam sta je to,i taj virak.Sad me zanima koliko dugo se mora piti,i moraju li oba para…il da mi odradimo sperm.?:lol:

bebironce
    Član
    bebironce

Draga Nelinjo,ja sam koristila virak u kombinaciji sa jos nekim biljkama meni je pomoglo oba puta da ostanem trudna.Prvi put sam sve zive lekare obisla,analize odradila,stigla i do Skoplja kod dr koji leci neplodnost,a problem resila cajevima.Drugi put sam odmah krenula cajeve i odmah ostala trudna.Ako ti treba jos neka informacija javi se na pp;]

Gledanje 196 članaka - 196 do 201 (od 201 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.