Ova tema sadrži 200 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  bebironce 7 godine, 8 meseci ranije.

Gledanje 46 članaka - 46 do 60 (od 201 ukupno)

Vrkuta-Virak

• todormari
    Član
    todormari

JA SAM TRUDNA,ljudi posle ovoliko godina ja ne mogu da verujem,presrecna sam :bravo: :zvezda: .Jutros sam radila test u 6 i 15 i prvo nisam smela da pogledam da se ne razocaram,onda sam skupila snagu i ono vidim kontrolnu crtu i jedva bledu za trudnocu.Sacekam jos malo i gledam u onu crtu ona postaje jaca i otrcim u spavacu sobu kod mm i probudim ga i kazem „trudna sam“ i pocnem da placem.On me je zagrlio presrecan.Posle smo se zagrlili nas cetvoro -mm,cerkica, ja i nasa beba!Svima zelim da osete taj divan osecaj.Verovatno mi je vrkuta pomogla.Pozdrav svima i poljubac od buduce mame!!! :love:

zevs
    Član
    zevs

todormari, stvarno ti cestitam od srca i zelim ti laku, lepu i bezbriznu trudnocu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!CESTITAM :cvecko: :cvecko: :cvecko: :cvecko:
    :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo:

marija24
    Član
    marija24

z.e.v.s – 19/9/2007 08:03

todormari, stvarno ti cestitam od srca i zelim ti laku, lepu i bezbriznu trudnocu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!CESTITAM :cvecko: :cvecko: :cvecko: :cvecko:
    :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo:

todormari, čestitam od srca, :love: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :HAG: :bravo: :HAG: :bravo: : :cvecko: :andjeo: :alkoholicari: :caos:

alix
    Član
    alix

todormari iskrene cestitke!!!!!! :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo:

dacika
    Član
    dacika

JEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
    TODORMARI ČESTITAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo:

dacika
    Član
    dacika

Todormari, hajde na temu DOK ČEKAMO II i povuci nogu……

😉 :-* :-* :-* :HAG: :HAG:

marija24
    Član
    marija24

todormari……bravo bravo čestitam još jednom, draga konačno si uspela !!!

maha
    Član
    maha

todormari, cestitam i ovde :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo:
    ‘ajde da nas vuces za nos :):):):):)

marija24
    Član
    marija24

todormari……bravo bravo čestitam još jednom, draga konačno si uspela !!!

jelena75
    Član
    jelena75

Todomari,cestitam od srca :-* :-* :-* !
    Uzivaj u svakom danu trudnoce.
    A sve ostale nalazite vrkutu i sve da se bacimo na cajice. Koja zna gde je ima u BG neka javi.
    :HAG: :HAG: :HAG:

marija24
    Član
    marija24

jelena75 i ja ću sad da krenem u potragu za vrkutom , a šta si rešila sa onom biljkom kediot ? mislim da sam na nekom šaljićevom melemu videla da ima i te tvoje biljke kediot ili kako se već zove ali nisam sigurna . ja sam takođe iz bgd , pa ako je nađem vrkutu javljam …dacika jesi li se ti navikla na ukus čaja ? sve vas pozdravljam

Cekalica
    Član
    Cekalica

Todomari bravo!!!!

:love: :love:

:bravo: :bravo: :bravo

Želim ti lepu i laku trudnoću i jednu lepu i zdravu bebicu!

Čestitam mamice!

Cekalica
    Član
    Cekalica

Žene, kako se sprema taj čaj?
    I koliko se dnevno pije i koliko dugo?

mimoza
    Član
    mimoza

dacika – 11/9/2007 08:48 Ljudi moji , ja sam juče počela da pijem macinu travu-očajnicu i ne mogu vam opisati kako je to GORKO……………………. :sok: Uh mislila sam da kao malo zasladim medom ali ne znam kakav efekat ću postići…. Šta da radim, kad se mora nije teško…. ŽIVELI :kafica: SVE ZA BEBU

dacika> Sada mi je sve jasno. 😆 :-*

šestica
    Član
    šestica

Todormari čestitam!

Čekalice, ja pijem čaj od vrkute već skoro mesec dana.
    Ja ga spremam ovako: kašičicu čaja prelijem sa šoljom ključale vode, ostavim da odstoji 5 – 10 min., procedim, pa pijem u gutljajima jednu ili dve šolje dnevno.
    Kažu da ne valja dugo piti jedan isti čaj, tako da ću ga ja piti mesec dana, pa pravim malu pauzu, pa opet.
    Ništa te ne košta da probaš.

Gledanje 46 članaka - 46 do 60 (od 201 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.