Ova tema sadrži 2 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  tetka 036 6 godine, 9 meseci ranije.

Gledanje 1 članka - 1 do 3 (od 3 ukupno)

VTO preko RZZO

• tetka 036
    Član
    tetka 036

Drage prijateljice,
    moja sestra je isla na laparaskopiju i rekli su joj da su joj oba jajnika neprohodna (i da ne mogu da se operisu) i da nema sanse da prirodnim putem ostane trudna, jedino resenje joj je da ide na vto. Interesuje me koliko se preko drzavnog fonda ceka na odobrenje od podnosenje prijave i koliko se posle ceka na samu oplodnju i jel mozete da nam preporucite neke klinike. Ne znam kako drugacije da joj pomognem osim informacijama koje prikupim i podrskom. Inace ona je u haosu od kako je to saznala,bas je pala u depresiju 🙁 . Hvala unapred

dacika
    Član
    dacika

Heeeeeeeeeeeeeeeeeeej, kakva depresija kakvi bakraci!!!!!!!!

:kadtedovatim: :kadtedovatim: :kadtedovatim: :kadtedovatim: :kadtedovatim:

Ajde ti BUDUCA tetkice, dovedi seku na ovaj forum , neka pogleda sliku mog deteta i ostale decice, kada se mamice jave, pa ce iz depresije brzo izaci!!!
    Nije VTO nikakav bauk! Ja sam posle 5 godina dobila svoje cedo i to iz PRVE VANTELESNE!!! :love: :love:

Ona bar zna kakav problem konkretan ima i nece se muciti godinama sa pretragama kojekakvim i gubiti vreme. Nego neka ide kod svog ginekologa da pokupi neophodne upute za analize i polagano neka pocne da skuplja papire neophodne za vto.
    http://www.rfzo.rs/index.php/vto-actual
    Na ovom sajtu je potrebno sve sto je neophodno.

Ja sam radila u privatnoj klinici u Jevremovoj, ne treba da pisem da li sam zadovoljna posto je rezultat ispod mog posta 😉
    A i da nije uspelo , opet bih bila zadovoljna ljubaznoscu i kvalitetom rada, ali da ne offtopicarim.

I slusaj, reci joj da NEMA DOLE, SAMO PRAVO!!!! Za uspeh je potrebno mnooogo dobre energije i pozitivnih misli!

Pozdrav za tebe i sestru
    :hag:

tetka 036
    Član
    tetka 036

Hvala,detence ti je kao secer nadam se da ce i ona uskoro imati bar jedno takvo malo srculence
    kissici

Gledanje 1 članka - 1 do 3 (od 3 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.