Roditelj Portal – Trudnoća, beba, roditelj Forumi TOP Aktuelne teme Web Fest: RoditeljPortal izglasan za najbolji edukativni regionalni web projekat

Ova tema sadrži 74 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  Zibic 9 godine, 9 meseci ranije.

Gledanje 1 članaka - 1 do 15 (od 75 ukupno)

Web Fest: RoditeljPortal izglasan za najbolji edukativni regionalni web projekat

• Jovana Stojanović
    Glavni majstor
    Jovana Stojanović

Poštovani prijatelji RoditeljPortala, ukoliko vam se RoditeljPortal.com sviđa i smatrate ga korisnim, molimo vas da nam vašim glasom date podršku na Web festu putem ovog linka.

Web fest – Glas za RoditeljPortal.com

WEB FEST je prvi regionalni festival za izbor najboljih web projekata i promociju upotrebe Interneta kod najšireg kruga ljudi. Sastoji se od izbora najboljih web sajtova po kategorijama kao i od promotivno edukativnih aktivnosti.

Glasanje za najbolji web projekat počelo je u ponedeljak, 2. novembra i trajaće do 26. novembra.

Za Glasanje je potrebna brza registracija i e-mail adresa.Glasanje se vrši tako što uđete u kategoriju EDUKATIVNI, nađete RoditeljPortal.com (dole-desno na prvoj strani) i ispod adrese našeg sajta kliknete na „Glasaj“!
    Takođe možete glasati za druge sajtove u drugim kategorijama jer je dozvoljen po jedan glas za sajt u svakoj kategoriji.

VAŽNO: Na MOJA STRANA glasanje trebate potvrditi da bi se računalo, prekucajte na dnu stranice gde je Vaš izbor (Moja strana), slova koja vidite (Antispam) i kliknite na dugme Potvrdi.

Hvala na podršci.

šestica
    Član
    šestica

Glasala.Nadam se da ćete biti proglašeni za najbolji sajt jer to i jeste!

Jovana Stojanović
    Glavni majstor
    Jovana Stojanović

šestica – 17/11/2009 20:39

Glasala.Nadam se da ćete biti proglašeni za najbolji sajt jer to i jeste!

Hvala !

MikaMaca
    Član
    MikaMaca

I ja sam naravno glasala jer ste zaista najbolji ili ti mi smo najbolji hehe. Hvala vam sto postojite!!!

T3
    Član
    T3

šestica – 17/11/2009 21:39 Glasala.!

takodje..

[/QUOTE]Nadam se da ćete biti proglašeni za najbolji sajt jer to i jeste![/QUOTE]

slazem se! :bravo:

Biterlemon

Glasala za najbolji sajt!!!!!

Manana
    Član
    Manana

Dala glas nasem divnom forumu… zasluzuje da bude najbolji sajt jer sam ovde naucila toliko toga sto mi je pomoglo u odgajanju dece… zahvalna!!! :-*

LediIv
    Član
    LediIv

glasala.
    stvarno je malo bez veze napravljeno, jer tamo ne pise da mora da se potvrdi, pa to i ne vidis ako ne skrolujes do dna stranice.
    inace, posto sam isla s ovog linka, odmah su mi napisali da sam glasala za RP, nisam morala to da biram. ali sam morala da potvrdim.

Jovana Stojanović
    Glavni majstor
    Jovana Stojanović

Hvala svima!

pahuljica
    Član
    pahuljica

I ja sam.

Dandzi
    Član
    Dandzi

Glasalaaa 🙂

bubica
    Član
    bubica

Ja glasala!…eto.

srna
    Član
    srna

upravo glasala!! ajde pa da ovo nase glasanje urodi plodom i da pobedi najbolji,a to je roditelj portal! srecno!!!

Sanjalica
    Član
    Sanjalica

glasala

crvena sonja

I od mene imate glas.

Gledanje 1 članaka - 1 do 15 (od 75 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.