Ova tema sadrži 14 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  sica9082 8 godine ranije.

Gledanje 1 članaka - 1 do 15 (od 15 ukupno)

WOW IGRAČKE

• Svetlana81

Od ovih igračaak imamo komplet sa policajcem i mogu vam reći da sam baš zadovoljna. Ne da su izdržljive nego su preživele bacanje sa veeelikih visina. Hteli bi da kupimo još, ali nisu baš jeftine. S toga ko ima polovno, a ne treba mu više, rado ćemo otkupiti! ;]

Dorothy
    Član
    Dorothy

Ja sam neki dan kupila hitnu pomoc, to ce Mimi da dobije od Deda Mraza, nadam se da ce se pokazati kao dobra igracka i lep poklon!

NjaSa
    Član
    NjaSa

Uploaded with ImageShack.us

Evo i nase WOW kolekcije..moja devojcica bas uziva da se igra sa njima.

secer
    Član
    secer

NJasa mnogo su vam slatke igrackice!!!

nina*****
    Član
    nina*****

Dorothy – 17/11/2010 12:52 Ja sam neki dan kupila hitnu pomoc, to ce Mimi da dobije od Deda Mraza, nadam se da ce se pokazati kao dobra igracka i lep poklon!

Isto sam i ja planirala sutra da kupim za paketic. Mislim da nisi pogresila,cini mi se da su jako dobre za ucenje i kreativnu igru. ;]

NjaSa
    Član
    NjaSa

@secer Hvala!
    Igracke su bas kvalitetne i dobra stvar je sto sve zivotinje i figurice mogu da se kombinuju sa razlicitim prevoznim sredstvima i posebno dokupljuju. Meni je u pocetku bilo glupo da se igra po ceo dan auticima, ipak je devojchica :))…ali sam videla kasnije po netu da su „univerzalne“ igracke. I ja planiram da uzmem jos nesto za NG, samo jos nisam odlucila sta ce to biti.
    U Aksi ima akcija…dobija se vaucer sa odredjenim popustom i poklonom u zavisnosti koliko potrosite…mi smo na poklon dobili neke figurice i ovaj „fijaker“ sa slike

malisha75
    Član
    malisha75

Moje dete je dobilo za proslu NG onaj crveni motor sa prikolicom, u kome ima cetiri figurice – cika i teta sa bebom, kuca i kofer za piknik. Iskreno, ja nisam bas videla neku veliku upotrebnu vrednost te igracke, ali je mom sinu postala jedna od omiljenih, i evo za ovih godinu dana mu nije dosadila, jos uvek se igra, skoro svakodnevno, a igracka je kao nova iako je letela sa visine x puta. Preporucujem!

Dorothy
    Član
    Dorothy

Malisha, to su baba i deda kupili Mimi ove godine!
    Sto se tice Akse, na svaku kupovinu preko 1.000 din WOW igrackica dobije se neki poklon, mi smo dobili nekog carobnjaka i zmaja, i popust od 20% za sledecu kupovinu do 15.02.2011. godine sto ja nameravam da iskoristim jer je sasvim pritojan popust!!!

sladjanam
    Član
    sladjanam

Jel neko imao : Danny’s Diving Adventure, mom klinji je baba to naručila za Božić 🙂

anita75love
    Učesnik
    anita75love

Apsolutno ih preporučujem-neverovatno su kvalitetne i izdržljive (pošto moje dete na spada u baš u „najnežniju“ decu to je itekako potrebno) a i drže pažnju dosta dugo-neće ih „izgustirati“ za par dana……
    Još bih preporučila i viking igračke-jeste da nisu ni približno atraktivne kao Wow, niti funkcionalne-nemaju nikakav mehanizam, ni zanimljive (uglavnom su u pitanju automobilčići) iako ih moje dete obožava a vidim i druga deca, cena je slična kao za Wow (za istu veličinu igračke jedino što imaju i manje komade pa samim tim i jeftinije)-dobro je to što su takođe neuništive a ne uništavaju ni nameštaj jer su od meke plastike kada ga dete „udari“ što je jedina mana kod Wow automobilčića!

:-*

nina*****
    Član
    nina*****

Mi imamo hitnu pomoc. Odusevljen je,u stanju je po 5-6 sati da ne ispusta iz ruku igracku.Bas sam mislila da mu se nece nesto posebno svideti,ali on ima neiscrpne ideje kako na neki novi nacin da se igra sa njom! Izdrzljiva je bas i mi smo zadovoljni!

marmit
    Član
    marmit

Ja sam čula sve pohvalno za ove igračke. Planiram Vuku da kupim bager, sad je u toj nekoj fazi, ali zaista nisu jeftine! Obećali smo mu ako odbaci pelene da će dobiti bager, ali ne znam koliko je on u stanju da shvati te stvari! 🙂

anita75love
    Učesnik
    anita75love

Draga Marmit….itekako su sposobni da shvate te stvari!!!!!!! Moj je pogodbe shvatao još sa nepune dve godine!!!!!!! Naročito ako mu je do nečega stalo, još kako se pogađamo i veruj mi da uvek ispoštuje dogovor i to ne da nije loše nego su čak i u vrtiću primetili da dete voli da pregovara i da dogovoreno uvek ispoštuje! Tu je samo poenta da ako nešto kažeš da će biti tako onda mora da bude tako, tj.npr. ako će dobiti WOW igračku zbog nečega onda će je tad i dobiti-nikako ni iz kog razloga pre! Ovo se odnosi i na bilo šta drugo što se dogovarate, time mu jačaš karakter, učiš ga da održi svoja obećanja, da planira, da shvati vrednost nečega, pojačavaš osećaj važnosti u ovom slučaju igračaka za njega (a ne da mu se samo kupi pa da ih onda baca jer za njega nemaju nikakvu vrednost npr)…..
    Ono što ti možda ne bih savetovala je da igračku uslovljavaš pelenama odn.nošom-suviše je to značajan razvojni korak za njih i pri tom jako težak da bi ova tehnika pomogla, preće samo izazvati frustraciju……izaberi neki maje težak uslov za postizanje-npr.ako redovno sprema svoje igračke ili ako bude štedeo novac u kasicu prasicu tokom mesec dana ili ako nedelju dana pomaže prilikom nekog posla primerenom njegovom uzrastu itd……
    :-*

marmit
    Član
    marmit

Ma znam, ne očekujem od njega da ostavi pelene za jedan dan zbog neke igračke ( pogotovo što nije ni na putu ostavljanja, nošu mrzi iz dna duše).

Ne bih rekla za njega da je pregovarač, ali recimo da se desilo par puta da je bilo ako sad uradiš ovo onda idemo napolje, ako sad ovo uradiš onda dobiješ čokoladicu itd, uglavnom neke zaista manje značajne stvari.

Čini mi se da su neki psiholozi savetovali da se ne treba baviti ucenjivanjem dece, ali ako je to jedini način onda zašto ne, jer zaista treba da shvate da će nekada morati za nešto i da se potrude, da neke stvari treba zaslužiti.

sica9082
    Član
    sica9082

MOLIM VAS ,AKO IMA NEKO DA PRODAJE KUCU SVEZNALICU,JER JE DETE VEC PRERASLO,KUPILA BIH JE.SAMO OCHUVAN I ISPRAVAN,MOZE I NOV.UNAPRED HVALA MAMAMA. 🙂 POZDRAV SVIMA!

Gledanje 1 članaka - 1 do 15 (od 15 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.