Ova tema sadrži 156 odgovora, ima 1 glas i poslednji put je ažurirana od strane  VesnaS 8 godine, 2 meseci ranije.

Gledanje 1 članaka - 1 do 15 (od 157 ukupno)

Zaove

• kalet
    Član
    kalet

Devojke, ima li nekog ovde ko ima zaovu i kako se slaze sa njom?
    Ja je imam i kako kada. Isto smo godiste, ali su nam shvatanja totalno kontradiktorna. Kao da je izmedju nas generacijski jaz. Ona je malo teza osoba, ali u sustini 🙄

Standzi
    Član
    Standzi

Ja je nemam 🙁 Mm je jedinac…Eto nemam ni sa kim cak ni da se posvadjam 🙁 😆

petra
    Član
    petra

ja je imam i super je devojka,gleda svoja posla i nemesa se u tudja

vania
    Član
    vania

Ja imam devera…. :srbenda:

Mirche
    Član
    Mirche

I ja iman devera koji je super…i nemam nikakvih problema sa njim :caos:

Iva&Lule
    Član
    Iva&Lule

ja nemam nikog mm je jedinac i bas volim nemogu doveka da idem svima po volji,ja inace imam brata i sestru,sestra je 9 god.starija od mene a brat 7 god oni su mog muz prihvatili kao brata i prosto ga obozvaju,kada odemo u srbiju kod moih vise paznje obracaju na njega nego na mene.Nemam zovu ni devera ali imam svekra i svekrvu jupiiii blago meni swto sam bogata 😈

Iva&Lule
    Član
    Iva&Lule

izvinite na greskama u pisanju okine mi se neko slovce to je zbog noktiju hahhahaha

INAM4
    Član
    INAM4

Čak dvije 😆 😆 .Plus đever 😕 .Kako sam tek ja bogata.Sa zaovama se dosta dobro slažem,ali ova starija može majka da mi bude(ja sam od njene ćerke starija 4 god.),a ova druga je 14 god.starija od mene.Tako da je sve u svemu 😉 😉

Manana
    Član
    Manana

Ja imam zaovu i super se slazemo! 😛 Starija je od mene 9 godina i ekstra smo! :> Dodje mi kao starija sestra,posavetuje me kad je nesto pitam ali dalje od toga ne zalazi! :bravo: Zao mi je samo sto nismo blize,ona je u Italiji. 😥

Standzi
    Član
    Standzi

Znam kako ti je manana kad ti je neko drag a tako daleko!!! 😥 Meni su svi daleko!!!SVI!!!Budi srecna sto nisi u mojoj situaciji!!!Ovde (u Svabiji)ti je takva situacija da svi vole da ih „molis“ da ti budu prijatelji…Uzas!!!

IrenaV
    Član
    IrenaV

Imam zaovu i bas se obozavamo,kao da smo sestre..starija je samo par godina od mene ima dva deteta.Sto se tice dece o svemu me je naucila i dosta mi je pomogla kad sam se porodila,milion saveta mi je dala..ipak ima iskustvo u tome..Vise mi je pomogla ona nego svekrva koja je rodila troje.Neznam sta bi da je nemam kraj sebe…:shock:

Standzi
    Član
    Standzi

Blago tebi IrenaV!!! 😥 Jako je lepo kada ti neko pomaze a zauzvrat ne „trazi“ da ga dizes do zvezda npr. da stalno ponavlja „jel da ja znam najbolje“ ,“pa ja sam to sve prosla“..kao sto obicno svekrve pametuju…Lepo je kad ti pomogne i bude zadovoljna sto si i ti zadovoljna..a plus o prijatnosti da ne pricam..ja to nisam imala…i bolje da sam bila potpuno sama bolje bi prosla nego sto mi se svekrva uvek trpala cak i kad sam nesto znala i sama da uradim 😥 🙄 jadno…

…danijela…

IMAM I CAS PRICAMO,CAS NE 😆 VISE I NE DOLAZI KOD NAS,U STVARI KO DA JE I NEMAM TOLIKO JE RETKO VIDJAM DA JE TO CUDO JEDNO…MENI BAS TAKO Odgovara 😉

kalet
    Član
    kalet

Ljudi su razliciti i ne mogu da razumem kada neko nema osecanja za svoje najblize. Eh, sta bi dala da imam brata ili sestru, pa tek da sam tetka – mojoj sreci nikad kraja.

crnokosa
    Član
    crnokosa

Imam zaovu 2 godine starija od mene.Super se slazemo i dobre smo prijateljice.Ne mjesa se i realna je i zato se nisamo za ovo godina nikad ni ruzno pogledale.Jako je postujem i volim.

Gledanje 1 članaka - 1 do 15 (od 157 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.

Roditelj portal 2017 © Sva prava zadržana.